Σελ. 6 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 456781116 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 339
  1. #76
    Εγγραφή
    04-06-2015
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    On Telecoms
    τελικά από τα καταστήματά wind με 20,99 για 2 χρόνια WIND Double Play τι προσφέρουν ακριβώς ?
    Απεριόριστο Internet έως 24 Mbps
    Απεριόριστες αστικές και υπεραστικές κλήσεις
    Δωρεάν 300’/μήνα προς όλα τα ελληνικά κινητά
    Δωρεάν 120’ προς σταθερά και κινητά στο F2G καρτοκινητό σου και δωρεάν 1GB Mobile Broadband κάθε μήνα
    Δωρεάν Τέλος ενεργοποίησης
    ας μας απάντησή κάποιος σας παρακαλώ που έκανε αίτηση...

  2. #77
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sokgiorgos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεχτηκα και εγω μια τηλεφωνικη προσφορα την προηγουμενη εβδομαδα
    Πάγιο 20 ευρώ για 2 χρόνια
    απεριόριστα σταθερά Ελλάδας
    300 λεπτά προς όλα κινητά
    300 λεπτά προς κινητά Wind & Q
    Δωρεάν τέλος ενεργοποίησης
    Δωρεάν Ασυρματο τηλ μαρκας panasonic αξιας 60 ευρω.
    Την επομενη μερα της συνομιλιας τον ξαναπηρα και τον ρωρησα αν ειναι 20 ευρω και ηταν κατηγορηματικος ναι και τα δυο χρονια θα ειναι 20 ευρω το παγιο.
    Σημερα ηρθε η κουριερ και υπογραψα το συμβολαιο βεβαια δεν εγραφε πουθενα για δωρεαν τελος ενεργοποιησης και οτι το παγιο θα ειναι 20 ευρω και τα 2 χρονια. Μαζι στειλανε και μια καρτα σιμ και ο φακελος ελεγε να την ανοιξω μετα την ενεργοποιηση. Οταν θα γινει η ενεργοποιηση θα ξαναερθει κουριερ και θα φερει το ασυρματο τηλεφωνο.
    Θέλουμε να μας ενημερώσεις με το που έχεις κάποια επιβεβαίωση.

  3. #78
    Εγγραφή
    03-09-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    430
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis.kom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλουμε να μας ενημερώσεις με το που έχεις κάποια επιβεβαίωση.
    Εγω δεν θα το υπεγραφα και δυστυχως σε ολες τις αιτησεις που εχω δει πουθενα δεν αναφερεται στο παγιο και στα δωρεαν τελη.Toυλ.οσοι εχουν κλεισει συμφωνια απο εξωτερικο συνεργατη δινουν ενα χαρτι που λεει τη προσφορα και τις παροχες με το σημα της wind.Ελπιζω να θεωρειται αξιοπιστο και αποδεικτικο εγγραφο και να αναγνωριζεται μετα απο τη wind.

  4. #79
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Η προσφορά πρέπει να αναφέρεται οπωσδήποτε σε κάποιο χαρτί (συμβόλαιο), οι τιμές και το τι προσφέρουν, και αυτό είναι έγκυρο, έτσι μου είπαν το απόγευμα από τα κεντρικά της WIND.
    Εννοείται πως δεν πρέπει να είναι ένα απλό χαρτί και να ξεχωρίζει πως είναι συμβόλαιο. Αν δείτε οποιοδήποτε πρόβλημα μου είπαν, έχετε κάθε δικαώμα για ακύρωση συμβολαίου.

  5. #80
    Εγγραφή
    03-09-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    430
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis.kom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η προσφορά πρέπει να αναφέρεται οπωσδήποτε σε κάποιο χαρτί (συμβόλαιο), οι τιμές και το τι προσφέρουν, και αυτό είναι έγκυρο, έτσι μου είπαν το απόγευμα από τα κεντρικά της WIND.
    Εννοείται πως δεν πρέπει να είναι ένα απλό χαρτί και να ξεχωρίζει πως είναι συμβόλαιο. Αν δείτε οποιοδήποτε πρόβλημα μου είπαν, έχετε κάθε δικαώμα για ακύρωση συμβολαίου.
    Μπραβο αυτο εννοω saki γιατι οποια προσφορα εχουν παρει οι φιλοι και εχει τυχει να δω ειναι ενα απλο χαρτι που εχει απλα το σημα της wind.Ο καθενας μπορει να το φτιαξει αυτο και να βαλει οτι παροχες γουσταρει.Για αυτο οπωσδηποτε παιδια μετα να παιρνετε στη wind για επιβεβαιωση.

  6. #81
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Περιοχή
    ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    1023/13832
    ISP
    Wind
    Router
    Tp Link 8960N
    Path Level
    Interleaved
    Αυτο ειναι το χαρτι της προσφορας μαζι με το συμβολαιο
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WP_20150608_22_50_36_Pro.jpg  


  7. #82
    Εγγραφή
    03-09-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    430
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sokgiorgos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο ειναι το χαρτι της προσφορας μαζι με το συμβολαιο
    Duple play???Τι νεο προγραμμα ειναι αυτο παλι???
    Να π.χ σε αυτο που μας παραθετει ο φιλος δεν αναφερεται οτι τα 20Ε ειναι και για τα 2 χρονια και πουθενα τα δωρεαν τελη ενεργοπ.
    Επισης ουτε επιπλεον 300 λεπτα προς κινιτα wind/q.
    Οποτε εγω προσωπικα δεν θα το υπεγραφα...

  8. #83
    Εγγραφή
    04-06-2015
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    On Telecoms
    σε κατάστημα δεν έχει πάει κανείς να δει την καινούργια προσφορά με 20,99 για 2 χρόνια ? τι δίνουν ακριβώς τελοσπάντων ? όσο αναφορά το χαρτι της προσφοράς που βλέπω πιο πάνω δεν γράφει πουθενά 2 χρόνια + δεν γράφει πουθενά Δωρεάν 120’ προς σταθερά και κινητά στο F2G καρτοκινητό ούτε δωρεάν 1GB Mobile Broadband κάθε μήνα ούτε Δωρεάν Τέλος ενεργοποίησης

  9. #84
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sokgiorgos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο ειναι το χαρτι της προσφορας μαζι με το συμβολαιο
    Πέρα από το Duple Play... δεν αναφέρει για δωρεάν ενεργοποίηση και δεν αναφέρει για τα 20€ για τα δύο χρόνια και υπογραφή μόνο πελάτη μόνο ένα διακριτικό της Wind. Από ποιόν συνεργάτη της Wind έλαβες αυτό το χαρτί; Από αυτόν του θέματος 211 10 xx 9xx ;

    Περιμένω να υπογράψω την Τετάρτη πλέον αλλά θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα εάν κάποιος με ενημέρωνε τί παίζει πιο πριν με τον συγκεκριμένο συνεργάτη. Εάν είναι να πάω σε κατάστημα με +1€ χωρίς δώρο το router(που δεν το χρειάζομαι) να τελειώνει.

    Σε περίπτωση που κάνω αίτηση στο κατάστημα θα πρέπει να ακυρώσω με fax την αίτηση και ας θα είναι προς Wind και η επόμενη;

    Στα κεντρικά λένε 20€ και 25€ και τέλος ενεργοποίησης 35€ ενώ στον συνεργάτη σου εγγυούνται ότι μόλις σταλούν τα υπογεγραμμένα στην Wind περνιούνται και στο σύστημα στα κεντρικά τα συμφωνηθέντα. Από εκεί και πέρα εάν λάβουμε ένα χαρτί με αναλυτικά τις χρεώσεις που συμφωνήσαμε με επίσημο συνεργάτη της Wind(αυταπόδεικτα εφόσον μπορούν και περνούν αιτήσεις προσφορών αλλά και φορητότητας στο σύστημα της Wind) μπορούμε φαντάζομαι να το στείλουμε επίσης στην Wind για της ζητήσουμε να τηρηθούν τα συμφωνηθέντα αλλιώς καταγγελία για απάτη από την Wind και τον συνεργάτη τους.

    Εμένα με διαβεβαίωσαν τηλεφωνικά ότι εάν δεν ισχύσει η δωρεάν ενεργοποίηση σε πρώτη φάση ή υπάρξει άλλη χρέωση ότι θα λάβουν την ευθύνη να το διευθετήσουν με την Wind αλλά όλα αυτά τηλεφωνικά. Επειδή δεν θέλω να ξεμείνω χωρίς πάροχο πλέον στις 30/6 περιμένοντας και 2 με 3 μέρες την ακύρωση μετά το fax μάλλον θα το ρισκάρω εφόσον λάβω έστω ένα έγγραφο που να αποδεικνύει τα συμφωνηθέντα και απλά εάν μου την φέρουν θα τους καταγγείλω.

    Πάντως εάν κάποιος υπογράψει αύριο το πρωί την αίτηση από τον συγκεκριμένο συνεργάτη παρακαλώ πολύ να ενημερώσει.

  10. #85
    Εγγραφή
    03-09-2009
    Μηνύματα
    140
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ρε παιδιά... τί περίεργο φρούτο είναι αυτοί οι "εξωτερικοί συνεργάτες"; Η μήπως φταίει η ασυνεννοησία αυτών και της wind; Αλλού βαδίζει η wind αλλού ο συνεργάτης... Δεν μπορεί να είναι απατεώνες όμως. Δηλαδή κάθονται όλη μέρα και πρήζουν κόσμο με προσφορές που δεν ισχύουν ώστε μετά να τρώνε καταγγελίες; Για γέλια και για κλάματα η κατάσταση! Χαχα

  11. #86
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Athens - Greece
    Μηνύματα
    701
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Z€r0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως εάν κάποιος υπογράψει αύριο το πρωί την αίτηση από τον συγκεκριμένο συνεργάτη παρακαλώ πολύ να ενημερώσει.
    Μακάρι να ειχα κάνει εγώ ενεργοποίηση στην WIND αλλά πρέπει να γίνουν πρώτα τα συμβόλαια της HOL
    και της WIND μετά από μέρες όταν ήδη η HOL θα φαίνεται πως πήρε το δεύτερο νούμερο της ΟΝ.

    http://www.adslgr.com/forum/threads/...00#post5700700

  12. #87
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Anan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά... τί περίεργο φρούτο είναι αυτοί οι "εξωτερικοί συνεργάτες"; Η μήπως φταίει η ασυνεννοησία αυτών και της wind; Αλλού βαδίζει η wind αλλού ο συνεργάτης... Δεν μπορεί να είναι απατεώνες όμως. Δηλαδή κάθονται όλη μέρα και πρήζουν κόσμο με προσφορές που δεν ισχύουν ώστε μετά να τρώνε καταγγελίες; Για γέλια και για κλάματα η κατάσταση! Χαχα
    Εγώ αυτό έχω καταλάβει η Wind έχει πλήρεις ασυνεννοησία και ελπίζω τελικά να ισχύσουν τα συμφωνηθέντα, αυτό θα φανεί σε πρώτη φάση εάν δεν έρθουν τα τέλη ενεργοποίησης. Πάντως εάν υπήρχε η προσφορά στα καταστήματα με 20,99€ όταν έκανα την αίτηση θα είχα πάει εκεί να τελειώνει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakis.kom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι να ειχα κάνει εγώ ενεργοποίηση στην WIND αλλά πρέπει να γίνουν πρώτα τα συμβόλαια της HOL
    και της WIND μετά από μέρες όταν ήδη η HOL θα φαίνεται πως πήρε το δεύτερο νούμερο της ΟΝ.

    http://www.adslgr.com/forum/threads/...00#post5700700
    Έγινε sakis.kom. Εγώ μάλλον θα υπογράψω την Τετάρτη και ότι γίνει.

  13. #88
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Περιοχή
    ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    1023/13832
    ISP
    Wind
    Router
    Tp Link 8960N
    Path Level
    Interleaved
    Πηρα σημερα το πρωι στο 13800 για να ρωτησω για την προσφορα και μου ειπε τα εξης 20 ευρω τον πρωτο χρονο και 25 ευρω τον δευτερο τελη ενεργοποιησης 35 ευρω. Οταν την ρωτησα οτι μιλησα με εξωτερικο συνεργατη και μου ειπε οτι τα τελη ειναι δωρεαν και 2 χρονια με 20 ευρω μου ειπε οτι δεν φαινεται κατι στο συστημα και οτι πραγματι υπαρχει δυνατοτητα για δωρεαν τελη και 2 χρονια 20 ευρω αρκει να στειλει ο εξωτερικος συνεργατης την εξτρα προσφορα και να περαστει στο συστημα για να εχει ισχυ.
    Στο καπακι πηρα τηλεφωνο τον εξ, συνεργατη και του ειπα οτι μου ειπε το 13800 και μου ειπε οτι αυτη ειναι εξυπηρετηση πελατων δεν εχουν καμαι σχεση με τις προσφορες εγω ειμαι απο τα κεντρικα της Wind και κανω την προσφορα. Οτι εχουμε πει ισχυει κανονικα και αν κατι δεν σου αρεσει μπορεις σε 10 μερες απο την ενεργοποιηση να φυγεις απο την WIND. To τηλεφωνο αρχιζει απο 21110935ΧΧ Τι λετε να προχωρησω σε ακυρωση?

  14. #89
    Εγγραφή
    04-06-2015
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    On Telecoms
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  wind prosfora   Untitled 1.jpg 
Εμφανίσεις:  66 
Μέγεθος:  486,1 KB 
ID: 156436 εδώ είναι από κατάστημα και η συγκεκριμένη προσφορά έχει και διεθνή κλήσης ... είναι για 2 χρόνια 25.99 το μήνα. δωρεάν τα τέλη,τα βλέπετε βέβαια και μόνη σας υπογεγραμμένα με στύλο. καλά είναι γενικός όποιος έχει προσφορές να ανεβάζει κάτι χειροπιαστό και όχι αερολογίες. εγώ από την πρώτη στιγμή σας είπα να μην μπλέξετε με τους εξωτερικούς συνεργάτες γιατί θα φάτε πακέτο.

  15. #90
    Εγγραφή
    11-12-2012
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    996/5916
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    ZTE ZXHN H267N V1.0
    SNR / Attn
    (dB) / 30(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το τηλέφωνο είναι : 2111093556 wind που παίρνουν,αλλά επειδή αυτές τις ημέρες με έχουν ζαλίσει δεν το σήκωσα.

Σελ. 6 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 456781116 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 238
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-16, 15:21
  2. Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-15, 02:28
  3. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-15, 23:09
  4. Χαμηλός συγχρονισμός και όχι μόνο
    Από Zavarenios στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-14, 16:18
  5. Ενίσχυση σήματος wifi γειτονιάς με tp-link.. και όχι μόνο..
    Από fineasfog στο φόρουμ Ασύρματη Ευρυζωνικότητα
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-08-14, 18:49

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας