Σελ. 856 από 1302 ΠρώτηΠρώτη ... 836846851854855856857858861866876 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 12.826-12.840 από 19520
  1. #12826
    Εγγραφή
    17-06-2007
    Μηνύματα
    936
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus 2
    Πρόβλημα με αναστολή λειτουργίας,όταν ενεργοποιείται δεν ξυπνάει ο υπολογιστής,τι να φταίει άραγε;

  2. #12827
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από man with no name Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρόβλημα με αναστολή λειτουργίας,όταν ενεργοποιείται δεν ξυπνάει ο υπολογιστής,τι να φταίει άραγε;
    Μάλλον κάποια συσκευή που δεν κάνει σωστά το sleep με αποτέλεσμα ο υπολογιστής να μην δίνει την τελική εντολή για sleep
    Θα ξεκινούσα με αποσύνδεση των εξωτερικών συσκευών μια μια, αν πάλι συνεχίζει τότε με αναβάθμιση οδηγών για εσωτερικές και σαν τελική επιλογή απενεργοποίηση απο το bios

  3. #12828
    Εγγραφή
    02-10-2005
    Περιοχή
    Νοτιοανατολική Πελοπόννησος
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    800/?
    ISP
    ΠΟΤΕ
    Router
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις πρόβλημα και σε καθαρή εγκατάσταση;;
    Καλή η συμβουλή, αλλά το θέμα του update είναι ακριβώς αυτό. Η αποφυγή δλδ επανεγκατάστασης. Εάν είναι κάθε φορά που κυκλοφορεί update η μικρομαλακή, να πρέπει παράλληλα να μας πρήζει τα ούμπαλα, τότε σωθήκαμε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από man with no name Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρόβλημα με αναστολή λειτουργίας,όταν ενεργοποιείται δεν ξυπνάει ο υπολογιστής,τι να φταίει άραγε;
    Δεν είναι τίποτα. Θ' αρχίσουν σιγά σιγά να βγαίνουν κι άλλα προβλήματα στην φόρα. Διαφορετικά βεβαίως στον καθένα, αλλά ικανά να μας ζαλίζουν τα π@π@ρια (συγνώμη για την έκφραση). Παντού στο internet προτείνεται υπομονή με την 1903. Ο καθένας όπως την βρίσκει βέβαια!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον κάποια συσκευή που δεν κάνει σωστά το sleep με αποτέλεσμα ο υπολογιστής να μην δίνει την τελική εντολή για sleep
    Θα ξεκινούσα με αποσύνδεση των εξωτερικών συσκευών μια μια, αν πάλι συνεχίζει τότε με αναβάθμιση οδηγών για εσωτερικές και σαν τελική επιλογή απενεργοποίηση απο το bios
    Ενώ πριν το update λειτουργούσε κανονικά, ξαφνικά φταίει κάποια συσκευή? Μήπως να γυρίσει στην προηγούμενη έκδοση το παλικάρι μπας & γλυτώσει την ταλαιπωρία? Εκτός βέβαια αν έχει χρόνο & διάθεση
    Blackened Is The End, Winter It Will Sent

  4. #12829
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Blackened Εμφάνιση μηνυμάτων


    Ενώ πριν το update λειτουργούσε κανονικά, ξαφνικά φταίει κάποια συσκευή? Μήπως να γυρίσει στην προηγούμενη έκδοση το παλικάρι μπας & γλυτώσει την ταλαιπωρία? Εκτός βέβαια αν έχει χρόνο & διάθεση
    Γραφω για οδηγούς αν θα διαβάσεις, αλλά ναι μπορεί να γυρίσει σε προηγούμενη εγκατάσταση ή ακόμα και στα 7αρια

  5. #12830
    Εγγραφή
    02-10-2005
    Περιοχή
    Νοτιοανατολική Πελοπόννησος
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    800/?
    ISP
    ΠΟΤΕ
    Router
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γραφω για οδηγούς αν θα διαβάσεις, αλλά ναι μπορεί να γυρίσει σε προηγούμενη εγκατάσταση ή ακόμα και στα 7αρια
    Φυσικά & διάβασα. Σαν να μου λές όμως ότι σε κάθε update των 10, πρέπει να κάνουμε & στους drivers των συσκευών μην κάτσει καμιά στραβή (& ξανατρέχουμε ) Γιατί άμα το πάμε έτσι σωθήκαμε

    Και φυσικά μπορεί να γυρίσει στα 7άρια. Τόσα χρόνια που τα 'χω, τέτοια προβλήματα με συσκευές, αναβαθμίσεις οδηγών & πάει λέγοντας.... (που παρουσιάζουν συνεχώς τα 10άρια ), ποτέ δεν είχα

    Γι' αυτό άλλωστε & τα χρησιμοποιώ ακόμα (μέχρι να 'ρθει η ώρα να τα θάψουν)
    Blackened Is The End, Winter It Will Sent

  6. #12831
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Blackened Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά & διάβασα. Σαν να μου λές όμως ότι σε κάθε update των 10, πρέπει να κάνουμε & στους drivers των συσκευών μην κάτσει καμιά στραβή (& ξανατρέχουμε ) Γιατί άμα το πάμε έτσι σωθήκαμε

    Και φυσικά μπορεί να γυρίσει στα 7άρια. Τόσα χρόνια που τα 'χω, τέτοια προβλήματα με συσκευές, αναβαθμίσεις οδηγών & πάει λέγοντας.... (που παρουσιάζουν συνεχώς τα 10άρια ), ποτέ δεν είχα

    Γι' αυτό άλλωστε & τα χρησιμοποιώ ακόμα (μέχρι να 'ρθει η ώρα να τα θάψουν)
    Μιλάμε για major update, κάτι που δεν έκανες ποτέ σου στα 7αριά, εκεί ελάχιστες ήταν οι περιπτώσεις να έχεις τέτοιο θέμα και αυτό μόνο αν άλλαζε κάτι σε επίπεδο πυρήνα.
    Μου έχει συμβεί συσκευές που δούλευαν με τα άπλα 7αρια να έχουν θέμα με το sp1, ναι πιάσω κάτι παράξενα με antivirus που σου λέγανε οι κατασκευαστές κάνε πρώτα uninstall το av πέρνα το sp1 και μετά ξαναβάλε το av, να μην πιάσω για παλιότερα με vista ή τα xp.

    Μείνε λοιπόν στα 7αριά σου και άσε τον κόσμο που έχει 10αριά και ψάχνει μια λύση να την βρεί.

  7. #12832
    Εγγραφή
    03-08-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    639
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις πρόβλημα και σε καθαρή εγκατάσταση;;
    Δεν έχω ούτε χρόνο ούτε όρεξη να ξαναστησω το pc για καθαρή εγκατάσταση. Θα περιμένω μέχρι να λυθούν τα οποία θέματα ώστε να περάσει η ενημέρωση ωραία και καλά χωρίς θέματα. Που θα πάει, κάποτε θα το φτιάξουν.

  8. #12833
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από man with no name Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρόβλημα με αναστολή λειτουργίας,όταν ενεργοποιείται δεν ξυπνάει ο υπολογιστής,τι να φταίει άραγε;
    Κλείσε το fast startup και τικάρισε και την αδρανοποίηση.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Blackened Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή η συμβουλή, αλλά το θέμα του update είναι ακριβώς αυτό. Η αποφυγή δλδ επανεγκατάστασης. Εάν είναι κάθε φορά που κυκλοφορεί update η μικρομαλακή, να πρέπει παράλληλα να μας πρήζει τα ούμπαλα, τότε σωθήκαμε
    Αν ο χρόνος που τρως και το ψυχολογικό ζόρι που τραβάς ψάχνοντας να βρεις λύσεις με το Update υπερβαίνουν τον χρόνο για μια καθαρή εγκατάσταση, τότε ναι, συμφέρει η καθαρή, γλυτώνεις χρόνο και διάφορα χάπια ή άλλες μεθόδους καταστολής του νευρικού σου συστήματος.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  9. #12834
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από x69pr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω ούτε χρόνο ούτε όρεξη να ξαναστησω το pc για καθαρή εγκατάσταση. Θα περιμένω μέχρι να λυθούν τα οποία θέματα ώστε να περάσει η ενημέρωση ωραία και καλά χωρίς θέματα. Που θα πάει, κάποτε θα το φτιάξουν.
    Windows 10, έκδοση 1809
    Λήξη υποστήριξης 12 Μαΐου 2020
    https://support.microsoft.com/el-gr/...cle-fact-sheet

  10. #12835
    Εγγραφή
    02-10-2005
    Περιοχή
    Νοτιοανατολική Πελοπόννησος
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    800/?
    ISP
    ΠΟΤΕ
    Router
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλάμε για major update, κάτι που δεν έκανες ποτέ σου στα 7αριά, εκεί ελάχιστες ήταν οι περιπτώσεις να έχεις τέτοιο θέμα και αυτό μόνο αν άλλαζε κάτι σε επίπεδο πυρήνα.
    Μου έχει συμβεί συσκευές που δούλευαν με τα άπλα 7αρια να έχουν θέμα με το sp1, ναι πιάσω κάτι παράξενα με antivirus που σου λέγανε οι κατασκευαστές κάνε πρώτα uninstall το av πέρνα το sp1 και μετά ξαναβάλε το av, να μην πιάσω για παλιότερα με vista ή τα xp.

    Μείνε λοιπόν στα 7αριά σου και άσε τον κόσμο που έχει 10αριά και ψάχνει μια λύση να την βρεί.
    Όπα! Βρίσκω λίγο «υποτιμητικό» το ύφος σου. Δεν μ' απασχολεί καν εάν πρόκειται για major ή minor update. Η ουσία με τα 10άρια είναι ότι δεν έχει υπάρξει μέχρι στιγμής update που να λειτούργησε απροβλημάτιστα. Ακόμα και σε καθαρή εγκατάσταση δημιουργούν προβλήματα. Και στο κάτω-κάτω αυτή είναι για μένα η δουλειά του. Να διορθώνει προβλήματα (ασχέτως πόσα νέα features θέλουν να προσθέτουν) κι όχι να σου δημιουργεί κάθε φορά καινούργια Άλλωστε την απάντηση την διαπιστώνεις και μόνος σου, απ' τα μνμ που τίθενται στο νήμα και (όλο περιέργως) μετά τα updates.

    Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να συνεχίσουμε την συζήτηση γι' αυτό. Εάν έχεις άλλη άποψη επ' αυτού, σεβαστή. Απλά διαφωνούμε

    Όσον αφορά τα 7άρια μου, μπορεί κι αυτά να δημιουργούσαν κατά καιρούς προβλήματα, αλλά ποτέ δεν μου έκαναν το PC άνω-κάτω όπως συμβαίνει με τα 10άρια. Από 'κει και πέρα όπως προανέφερα, όποιος διαθέτει χρόνο και διάθεση να στήνει το σύστημα του απ' την αρχή, κανένα πρόβλημα Κι αν μπορώ κι εγώ να βοηθήσω κάποιον συμφορουμίτη πολύ ευχαρίστως να το κάνω.
    Κι όπως αντιλαμβάνεσαι δεν τα βγάζω απ' το μυαλό μου όλα αυτά, αλλά επειδή χρησιμοποιώ & τα 2

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κλείσε το fast startup και τικάρισε και την αδρανοποίηση.

    - - - Updated - - -

    Αν ο χρόνος που τρως και το ψυχολογικό ζόρι που τραβάς ψάχνοντας να βρεις λύσεις με το Update υπερβαίνουν τον χρόνο για μια καθαρή εγκατάσταση, τότε ναι, συμφέρει η καθαρή, γλυτώνεις χρόνο και διάφορα χάπια ή άλλες μεθόδους καταστολής του νευρικού σου συστήματος.
    Το γράφω και παραπάνω. Για όποιον έχει τη διάθεση να ξαναστήνει το PC του από την αρχή, no problem Μπορεί η καθαρή (ενδεχομένως) να βοηθήσει & να τρώει λιγότερο χρόνο, αλλά μην μου πεις ότι η επαναφορά του στα μέτρα μου δεν θέλει χρόνο Το πρόβλημα είναι πως δεν μου περισσεύουν χρήματα για την αγορά των ηρεμιστικών

    Εφόσον πρόκειται για χρήστη που δεν πολυασχολείται με ρυθμίσεις & διάφορες παρεμβάσεις στο σύστημα του, τότε ναι! Κι εγώ θεωρώ την καθαρή εγκατάσταση πιο «σίγουρη». Ενδεχομένως πάντα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Blackened : 10-06-19 στις 21:04.
    Blackened Is The End, Winter It Will Sent

  11. #12836
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Blackened Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπα! Βρίσκω λίγο «υποτιμητικό» το ύφος σου. Δεν μ' απασχολεί καν εάν πρόκειται για major ή minor update. Η ουσία με τα 10άρια είναι ότι δεν έχει υπάρξει μέχρι στιγμής update που να λειτούργησε απροβλημάτιστα. Ακόμα και σε καθαρή εγκατάσταση δημιουργούν προβλήματα. Και στο κάτω-κάτω αυτή είναι για μένα η δουλειά του. Να διορθώνει προβλήματα (ασχέτως πόσα νέα features θέλουν να προσθέτουν) κι όχι να σου δημιουργεί κάθε φορά καινούργια Άλλωστε την απάντηση την διαπιστώνεις και μόνος σου, απ' τα μνμ που τίθενται στο νήμα και (όλο περιέργως) μετά τα updates. :
    Ειμαι upgrade από 7ultimate σε 10pro και δεν είχα ούτε έχω κανένα πρόβλημα.

  12. #12837
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Blackened Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπα! Βρίσκω λίγο «υποτιμητικό» το ύφος σου. Δεν μ' απασχολεί καν εάν πρόκειται για major ή minor update. Η ουσία με τα 10άρια είναι ότι δεν έχει υπάρξει μέχρι στιγμής update που να λειτούργησε απροβλημάτιστα. Ακόμα και σε καθαρή εγκατάσταση δημιουργούν προβλήματα. Και στο κάτω-κάτω αυτή είναι για μένα η δουλειά του. Να διορθώνει προβλήματα (ασχέτως πόσα νέα features θέλουν να προσθέτουν) κι όχι να σου δημιουργεί κάθε φορά καινούργια Άλλωστε την απάντηση την διαπιστώνεις και μόνος σου, απ' τα μνμ που τίθενται στο νήμα και (όλο περιέργως) μετά τα updates.

    Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να συνεχίσουμε την συζήτηση γι' αυτό. Εάν έχεις άλλη άποψη επ' αυτού, σεβαστή. Απλά διαφωνούμε

    Όσον αφορά τα 7άρια, μπορεί κι αυτά να δημιουργούσαν κατά καιρούς προβλήματα, αλλά ποτέ δεν μου έκαναν το PC άνω-κάτω όπως συμβαίνει με τα 10άρια. Από 'κει και πέρα όπως προανέφερα, όποιος διαθέτει χρόνο και διάθεση να στήνει το σύστημα του απ' την αρχή, κανένα πρόβλημα Κι αν μπορώ κι εγώ να βοηθήσω κάποιον συμφορουμίτη πολύ ευχαρίστως να το κάνω.


    έχουμε και άλλα smilly, μην μένεις μονο στα 10 σε κάθε νήμα

    Κάθε καινούργια έκδοση των windows πάντα είχε προβλήματα, πάντα όμως.
    Μάλιστα στις πιο πολλές περιπτώσεις δεν υπήρχε κάν η επιλογή για Upgrade ή όταν το έκανες τότε απλά ήταν χειρότερα απο ότι με τα 10αρια.

    Vista πχ upgrade se 7ρια και μετά καπάκι για γερά νευρά σε 8.1


    Αν δεν σε απασχολεί το ότι είναι Major είναι δικό σου θέμα, αλλά είναι σαν να πας απο τα vista στα 7αριά

    Απο ότι καταλαβαίνω δεν έχεις windows 10, όποτε δεν πρέπει να σε απασχολεί και το συγκεκριμένο νήμα

  13. #12838
    Εγγραφή
    02-10-2005
    Περιοχή
    Νοτιοανατολική Πελοπόννησος
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    800/?
    ISP
    ΠΟΤΕ
    Router
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά ειμαι upgrade από 7ultimate σε 10pro και δεν είχα ούτε έχω κανένα πρόβλημα.
    Μπορεί να ανήκεις στους τυχερούς της υπόθεσης, δεν διαφωνώ. Αλλά τις συνεχείς ερωτήσεις τις βλέπεις κι εσύ. Τυχαίο

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχουμε και άλλα smilly, μην μένεις μονο στα 10 σε κάθε νήμα

    Κάθε καινούργια έκδοση των windows πάντα είχε προβλήματα, πάντα όμως.
    Μάλιστα στις πιο πολλές περιπτώσεις δεν υπήρχε κάν η επιλογή για Upgrade ή όταν το έκανες τότε απλά ήταν χειρότερα απο ότι με τα 10αρια.

    Vista πχ upgrade se 7ρια και μετά καπάκι για γερά νευρά σε 8.1


    Αν δεν σε απασχολεί το ότι είναι Major είναι δικό σου θέμα, αλλά είναι σαν να πας απο τα vista στα 7αριά

    Απο ότι καταλαβαίνω δεν έχεις windows 10, όποτε δεν πρέπει να σε απασχολεί και το συγκεκριμένο νήμα
    Σε ότι αφορά τα Svista & τα 8άρια, δεν τίθεται θέμα συζήτησης. Απ' τα χειρότερα για μένα. Γι' αυτό και έφαγαν σουτ άμεσα.

    Όταν λες σε κάθε νήμα ? Δεν είναι για τα 10άρια ή κάνω λάθος ? Άλλωστε σ' αυτά αναφέρομαι στα μνμ μου. Να με συγχωρέσεις όμως, αλλά η μετάβαση στην οποία αναφέρεσαι (Vista σε 7άρια) δεν έχει καμία σχέση, γιατί πρόκειται για 2 εντελώς διαφορετικά λειτουργικά. Εδώ μιλάμε για το ίδιο.

    Κι όμως, έχω και τα 10άρια. Λες να τα αναφέρω όλα αυτά από την φαντασία μου
    Blackened Is The End, Winter It Will Sent

  14. #12839
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Blackened Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να ανήκεις στους τυχερούς της υπόθεσης, δεν διαφωνώ. Αλλά τις συνεχείς ερωτήσεις τις βλέπεις κι εσύ. Τυχαίο

    - - - Updated - - -



    Σε ότι αφορά τα Svista & τα 8άρια, δεν τίθεται θέμα συζήτησης. Απ' τα χειρότερα για μένα. Γι' αυτό και έφαγαν σουτ άμεσα.

    Όταν λες σε κάθε νήμα ? Δεν είναι για τα 10άρια ή κάνω λάθος ? Άλλωστε σ' αυτά αναφέρομαι στα μνμ μου. Να με συγχωρέσεις όμως, αλλά η μετάβαση στην οποία αναφέρεσαι (Vista σε 7άρια) δεν έχει καμία σχέση, γιατί πρόκειται για 2 εντελώς διαφορετικά λειτουργικά. Εδώ μιλάμε για το ίδιο.

    Κι όμως, έχω και τα 10άρια. Λες να τα αναφέρω όλα αυτά από την φαντασία μου
    Και όμως τα vista στα 7αρια δεν ήταν εντελως διαφορετικά λειτουργικά, ο πυρήνας ήταν στο μεγαλύτερο του μέρος ίδιος, τρομερή διαφορά είχανε τα vista με τα xp.

    Ξαναλέω λοιπόν πως με τα 10αριά έχουμε Major updates και το ότι δεν σε ενδιαφέρει αυτό είναι δικό σου θέμα, όχι των windows 10

  15. #12840
    Εγγραφή
    02-10-2005
    Περιοχή
    Νοτιοανατολική Πελοπόννησος
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    803
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    800/?
    ISP
    ΠΟΤΕ
    Router
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και όμως τα vista στα 7αρια δεν ήταν εντελως διαφορετικά λειτουργικά, ο πυρήνας ήταν στο μεγαλύτερο του μέρος ίδιος, τρομερή διαφορά είχανε τα vista με τα xp.

    Ξαναλέω λοιπόν πως με τα 10αριά έχουμε Major updates και το ότι δεν σε ενδιαφέρει αυτό είναι δικό σου θέμα, όχι των windows 10
    Προφανώς και είναι δικό μου θέμα. Απλώς (όπως ο καθένας άλλωστε) παραθέτω τις προσωπικές μου απόψεις-εντυπώσεις γι' αυτά.

    Αλλά έτσι από περιέργεια :

    Νήμα για τα 7άρια - Άνοιγμα 23-07-09 / Μηνύματα εώς σήμερα 14226

    Νήμα για τα 10άρια - Άνοιγμα 01-08-15 / Μηνύματα εώς σήμερα 12838

    Μέσα σε 4 χρόνια κοντεύουν τα μνμ να φτάσουν αυτά των 7. Αυτό για μένα μιλάει από μόνο του.
    Blackened Is The End, Winter It Will Sent

Σελ. 856 από 1302 ΠρώτηΠρώτη ... 836846851854855856857858861866876 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 170
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-15, 10:55
  2. Μηνύματα: 193
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-15, 17:20
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-15, 01:46

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας