Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 20
  1. #1
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Στο εξοχικό φίλος γείτονας προσφέρθηκε να μου δώσει τον κωδικό του για να έχω Internet όταν είμαι εκεί. Πιάνω σήμα μόνο σε ένα (άβολο) σημείο της αυλής μου αλλά δεν γίνεται κάθε φορά που θέλω ιντερνετ να βγαίνω στην αυλή!

    Σκέφτομαι αν υπάρχει τρόπος να βάλω κάτι εκεί που να αναμεταδίδει το σήμα μέσα στο σπίτι.
    Έχω μερικά ρουτεράκια ADSL2+ και πολύ θα με βόλευε να τα χρησιμοποιήσω για να φτιάξω ένα ενσύρματο δίκτυο μέσα στο σπίτι που όμως να παίρνει Internet από το γείτονα ασύρματα. Έχω επίσης μια κάρτα USB Realtek 8187L.

    Έχω και έναν ενσύρματο δικτυακο εκτυπωτή και θα ήθελα να είναι προσβάσιμος από τις συσκευές που θα συνδέονται στο δίκτυο.

    Καμμιά ιδέα πως μπορεί να γίνει αυτό έχουμε?
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  2. #2
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σε αυτό το σημείο της αυλής τι σήμα έχεις;;; πόσες μονάδες;;; είναι στεγασμένο και έχει ρεύμα εκεί ή είναι εκτεθειμένο;;; από εκείνο το σημείο υπάρχει δυνατότητα να μπεί καλώδιο μέχρι κάποιο σημείο του σπιτιού ή το αποκλείεις εντελώς;;;
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  3. #3
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Ευχαριστώ.

    Έχω καλό σήμα έξω (4-5 στα 5). Το περίεργο είναι ότι με 2 μονάδες μέσα στο σπίτι δεν μπορεί να συνδεθει.

    Ρεύμα έχει και είναι σχετικά στεγασμένο (στην άκρη ενός μπαλκονιού).
    Για το καλώδιο προς το σπίτι το βλέπω πολύ δύσκολο.

    Έχω και ένα repeater αλλά στην Αθήνα.
    Τα router που εχω στο νησί είναι τα εξής:
    1. Thomson Speedtouch ST780 WL (από VIVODI)
    2. Fritz!Box Fon WLAN 7140
    3. Micronet (από ALTEC i-call)
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  4. #4
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Κανένα από αυτά δεν μπορεί να κάνει ασύρματη λήψη και να στη δώσει ενσύρματα ή ασύρματα (αναμετάδοση).
    Θέλεις κάποια συσκευή ΑΡ που να έχει αυτή την δυνατότητα. Οικονομικότερα τα εσωτερικού χώρου, αρκεί να προστατεύονται επαρκώς από δυσμενείς καιρικές συνθήκες.

  5. #5
    Εγγραφή
    18-06-2007
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Μηνύματα
    1.262
    Downloads
    16
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Hwawei HA35
    SNR / Attn
    (dB) / 6.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Γιατι δεν παιρνεις ενα Nanostation Loco m2 είτε ένα TP Link CPE210 ωστε να κανεις σωστα τη δουλεια σου; Θα παιρνει ασυρματα και θα σου δινει δικο σου δικτυο εσωτερικα με αλλες διευθυνσεις ip

  6. #6
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα από αυτά δεν μπορεί να κάνει ασύρματη λήψη και να στη δώσει ενσύρματα ή ασύρματα (αναμετάδοση).
    Θέλεις κάποια συσκευή ΑΡ που να έχει αυτή την δυνατότητα. Οικονομικότερα τα εσωτερικού χώρου, αρκεί να προστατεύονται επαρκώς από δυσμενείς καιρικές συνθήκες.
    Ευχαριστώ και συγγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά είχα θέμα με το Ιντερνετ.
    Βρήκα ένα repeater TP link TL-WA854RE και έχω ασύρματο ιντερνετ μέσα στο σπίτι (σε μια μικρή περιοχή κοντά στο παράθυρο που είναι το repeater).

    Το σπίτι έχει 2 ορόφους και υπόγειο και η γραμμή του ΟΤΕ (που δεν είναι ενεργή) καταλήγει στον 1ο όροφο. Από εκεί φεύγουν καλώδια δικτύου για το ισόγειο και το υπόγειο. Αν βάλω ΟΤΕ (12-15 €/μήνα το πρόγραμμα "κατ' εξοχήν") θα μπορούσα να έχω Ιντερνετ στο ισόγειο και στο υπόγειο με την χρήση network switches (και υποθέτω και σημεία εκπομπής ασύρματου σήματος με κάποια - κατάλληλα ρυθμισμένα - routers αντί για network switches).

    Αυτό που θα ήθελα είναι να έχω ίντερνετ σε όλους τους χώρους. Το σήμα του γείτονα μπορώ να το πιάσω μόνο στην άκρη του σπιτιού, μακριά από το σημείο όπου καταλήγει η γραμμή του ΟΤΕ στον όροφο. Μπορώ να το φέρω μέχρι εκεί ασύρματα?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Άρης13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι δεν παιρνεις ενα Nanostation Loco m2 είτε ένα TP Link CPE210 ωστε να κανεις σωστα τη δουλεια σου; Θα παιρνει ασυρματα και θα σου δινει δικο σου δικτυο εσωτερικα με αλλες διευθυνσεις ip
    Πόσο κάνουν αυτά? Αν και στο σημείο που πιάνω το σήμα δεν έχω καλωδίωση δικτύου...
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  7. #7
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Από την στιγμή που το σπίτι σου έχει την υποδομή, τότε μπορείς κάλλιστα να εκμεταλλευτείς τα 3 modem/router που έχεις, ώστε να παίζουν (από ένα σε κάθε όροφο) ως απλά switch και εσωτερικά ΑΡ μοιράζοντας την σύνδεση.
    Το θέμα είναι ότι οποιαδήποτε λύση κι αν επιλέξεις, θα πρέπει η σύνδεση να φθάσει στο συγκεκριμένο σημείο του 1ου ορόφου.

    Το WA854RE που έχεις είναι μόνο ασύρματος αναμεταδότης και δεν έχει καμία θύρα δικτύου. Αυτό σημαίνει ότι απαραίτητα θέλεις κάποιο εσωτερικό ΑΡ που να παίζει ως δέκτης του αναμεταδότη και να μετατρέπει την ασύρματη εκπομπή σε ενσύρματη. Φυσικά πρέπει να τοποθετηθεί στο συγκεκριμένο σημείο του 1ου ορόφου και να μπορεί να πιάνει το σήμα.

    Η λύση που σου προτείνει ο Άρης13, είναι η καλύτερη. Πρόκειται ουσιαστικά για εξωτερικά ΑΡ που μπορείς να τα τοποθετήσεις όπου θέλεις (π.χ. μπαλκόνι ή ταράτσα) και να φέρεις στον 1ο όροφο ένα καλώδιο δικτύου. Κόστος περίπου 50€.

  8. #8
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Ευχαριστώ.
    Δυστυχώς στο σημείο που ξεκινάει το δίκτυο στον 1ο όροφο δεν πιάνω το σήμα του γείτονα. Και από το σημείο που πιάνω το σήμα του γείτονα δεν μπορώ να τραβήξω καλώδιο μέχρι το σημείο που ξεκινάει το δίκτυο στον 1ο όροφο!

    Νομίζω ότι θα χρειαστώ 2 ασύρματες μεταδόσεις με 2 repeaters: Αυτόν που έχω ήδη και άλλον έναν ακόμα στο σημείο που ξεκινάει το δίκτυο στν 1ο όροφο. Αυτός θα παίρνει το σήμα από τον άλλο και θα έχει και ενσύρματη σύνδεση και DHCP (για να μοιράζει ΙΡ στο δίκτυο). Θα υπάρξει κανένα πρόβλημα?

    Όταν λύσω αυτό το πρόβλημα, θα χρειαστώ και κάποιες οδηγίες πως να σετάρω τα router ώστε να έχω ενσύρματη και ασύρματη αναμετάδοση στο ισόγειο και στο υπόγειο (νομίζω ότι απλά πρέπει να απενεργοποιήσω τον DHCP τους, σωστά?).

    Και πάλι ευχαρισώ.
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  9. #9
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Στο σημείο του 1ου ορόφου, που ξεκινά το δίκτυο, μπορείς να φέρεις καλώδιο από οποιοδήποτε σημείο του σπιτιού (κυρίως από εξωτερικό χώρο);
    Αν ναι, έλυσες το πρόβλημα με τον καλύτερο τρόπο.
    Διαφορετικά πας σε λύση ασύρματης αναμετάδοσης σε συνεργασία με κάποιο ΑΡ που θα δουλεύει ως δέκτης του αναμεταδότη. Υπόψη ότι με την αναμετάδοση θα έχεις πτωση στην ταχύτητα πρόσβασης.

  10. #10
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Δύσκολο να φέρω καλώδιο.
    Άρα πάω στη 2η λύση...

    Για το σετάρισμα των router απλά απενεργοποιώ το DHCP ?
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  11. #11
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Γενικά ναι, αλλά εξαρτάται και το firmware.
    Σε κάποια πιθανόν να χρειάζεται να κλείσεις ΝΑΤ και Firewall.
    Οπωσδήποτε όμως θα πρέπει να του ορίσεις σταθερή (και αχρησιμοποίητη) διεύθυνση στο ίδιο εύρος με το κύριο router.

  12. #12
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Ευχαριστώ πολύ.
    Θα ενημερώσω όταν έχω στήσει το σύστημα.
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  13. #13
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Μου έφεραν χτές το repeater.
    Είναι αυτό το Technaxx: http://www.e-shop.gr/technaxx-wirele...0-p-PER.802189

    Μπαίνω κανονικά στο interface (http://192.168.10.1/) αλλά, ότι και να κάνω δεν βλέπει το δίκτυο του γείτονα. Βλέπει ένα σκασμό άλλα αλλά όχι του γείτονα (που το λαπτοπ μου το βλέπει και συνδέεται κανονικά όταν είμαι έξω στην αυλή).

    Έστειλα μαιλ στην Technaxx αλλά δν τρέφω και πολλές ελπίδες...

    ΥΓ: Η πλάκα είναι ότι δεν βλέπει και το ρουτεράκι μου (χωρίς Ιντερνετ) που είναι σε απόσταση 10 εκατοστών! Φυσικά το λαπτοπ το βλέπει 5/5...

    ΥΓ2 Παρατήρησα ότι επιτρέπει να διαλέξεις κανάλι μέχρι 11 (και auto) και νομίζω ότι το router του φίλου μου είναι στο κανάλι 13...

    ΥΓ3 : Και όπως περίμενα η απάντηση στο εμαιλ μου από την TechnaXX ήταν απαράδεκτη: Μου έστειλαν (στα Γερμανικα) τα τηλέφωνά τους!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MessengerOfGood : 03-09-15 στις 15:58.
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  14. #14
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MessengerOfGood Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ.

    Έχω καλό σήμα έξω (4-5 στα 5). Το περίεργο είναι ότι με 2 μονάδες μέσα στο σπίτι δεν μπορεί να συνδεθει.

    Ρεύμα έχει και είναι σχετικά στεγασμένο (στην άκρη ενός μπαλκονιού).
    Για το καλώδιο προς το σπίτι το βλέπω πολύ δύσκολο.

    Έχω και ένα repeater αλλά στην Αθήνα.
    Τα router που εχω στο νησί είναι τα εξής:
    1. Thomson Speedtouch ST780 WL (από VIVODI)
    2. Fritz!Box Fon WLAN 7140
    3. Micronet (από ALTEC i-call)
    @jkoukos: Εκτός από τα παραπάνω routers έχω και τα εξής στην Αθήνα:
    Draytek Vigor 2700VG (από ALTEC i-call)
    Linksys WAG354G (από Forthnet)
    Baudtec TW263R4-A2 (OTE)
    ZTE ZXV10 W300 v.5.2 (OTE)

    Μήπως κάποιο από αυτά μπορεί να δεχτεί ασύρματο Internet και να δώσει στο δίκτυο Ehernet?
    Αν βάλω κάποιο repeater που να δίνει ενσύρματα ιντερνετ στο router αυτό δεν μπορεί να πάει στο δίκτυο?
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

  15. #15
    Εγγραφή
    29-12-2007
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    448
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50Mbps
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    ΖΤΕ ZXDSL931VII (VDSL)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο σημείο του 1ου ορόφου, που ξεκινά το δίκτυο, μπορείς να φέρεις καλώδιο από οποιοδήποτε σημείο του σπιτιού (κυρίως από εξωτερικό χώρο);
    Αν ναι, έλυσες το πρόβλημα με τον καλύτερο τρόπο.
    Διαφορετικά πας σε λύση ασύρματης αναμετάδοσης σε συνεργασία με κάποιο ΑΡ που θα δουλεύει ως δέκτης του αναμεταδότη. Υπόψη ότι με την αναμετάδοση θα έχεις πτωση στην ταχύτητα πρόσβασης.
    Τελικά νομίζω πως βρήκα ένα (εκτεθειμένο) σημείο στην ταράτσα όπου έχει οπτική επαφή με το γείτονα και καλή λήψη. Εκεί μπορώ να βάλω μια συσκευή που να πιάνει το σήμα του γείτονα και, ανοίγοντας μια τρύπα σε πλαϊνό τοίχο, να περάσω μέσα καλώδιο Ethernet μέχρι το σημείο του 1ου ορόφου, που ξεκινά το δίκτυο.

    Η συσκευή που μπορεί να πιάσει το σήμα του γείτονα δεν μπορεί δυστυχώς να είναι το repeater της Technaxx που έχω (που έχει και έξοδο Ethernet) γιατί αφ΄ενός δεν είναι στεγανό και αφ΄ετέρου, όπως γράφω παραπάνω, δεν μπορεί να πιάσει το κανάλι 13 που εκπέμπει ο γείτονας.

    Υποθέτω το Ubiquiti NanoStation LocoM2 κάνει καλά αυτή τη δουλειά και δίνει με Ethernet το σήμα στο router που έχω μέσα (και θα πρέπει να λειτουργεί σαν Access Point).

    Αλλά το Ubiquiti NanoStation LocoM2 είναι στεγανό; Μπορώ να περάσω και καλώδιο τροφοδοσίας ρεύματος αλλά θα πρέπει να έχει στεγανότητα σε δυνατή βροχή και η σύνδεση πάνω στο Ubiquiti NanoStation LocoM2. Από φωτογραφίες στο Ιντερνετ δεν βλέπω να έχει είσοδο ρεύματος. Δεν χρειάζεται?

    Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

    ΥΓ Ποιό από τα router μου είναι πιό κατάλληλο να δεχτεί το σήμα από το Ubiquiti NanoStation LocoM2? Όπως είπα παραπάνω, έχω τα εξής:

    1. Thomson Speedtouch ST780 WL (από VIVODI)
    2. Fritz!Box Fon WLAN 7140
    3. Micronet (από ALTEC i-call)
    4. Draytek Vigor 2700VG (από ALTEC i-call)
    5. Linksys WAG354G (από Forthnet)
    6. Baudtec TW263R4-A2 (OTE)
    7. ZTE ZXV10 W300 v.5.2 (OTE)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MessengerOfGood : 30-09-15 στις 22:45.
    "Όταν η ιδεολογία μετατρέπεται σε φανατισμό, η ανάγκη για την απάντηση ερωτημάτων σταματά να υπάρχει. Όσο λιγότερο έξυπνος είμαι τόσο ευκολότερα θα ακολουθήσω κάποιον που θα μου δώσει απαντήσεις"
    Μ. Χάνεκε

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα(?) με ασύρματη σύνδεση
    Από petalouditsa στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-15, 17:57
  2. Βοήθεια για εφαρμογή με συγχρονισμό δεδομένων
    Από djastral232 στο φόρουμ Προγραμματισμός και γλώσσες προγραμματισμού
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-05-15, 15:43
  3. ασυρματο οικιακο δικτυο με το παλιο modem router μου
    Από iraklis7777 στο φόρουμ TP-Link ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-12-14, 01:10
  4. βοηθεια - ασυρματη συνδεση
    Από posotikh στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-14, 12:10
  5. Linksys EA6300 και σύνδεση σε router
    Από nikkos78 στο φόρουμ Linksys ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-14, 14:08

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας