Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 72
  1. #31
    Εγγραφή
    20-12-2006
    Μηνύματα
    1.358
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παντως προς το παρον δεν βλεπω να εχει συγχωνευτει με καμια εταιρια η forthnet ισα - ισα αγορασε και την nova κατι που δεν νομιζω να εκανε μια εταιρια αν δεν πηγαινε καλα οπως λες.

    Λοιπον αυτα ειναι γουστα το ποια εταιρια συμπαθει ο καθε ενας αναλογα την περιοχη του και το πως συμπεριφερεται η καθε μια σε αυτη ειναι καθαρα δικο του θεμα.

  2. #32
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fits79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως προς το παρον δεν βλεπω να εχει συγχωνευτει με καμια εταιρια η forthnet ισα - ισα αγορασε και την nova κατι που δεν νομιζω να εκανε μια εταιρια αν δεν πηγαινε καλα οπως λες.

    Λοιπον αυτα ειναι γουστα το ποια εταιρια συμπαθει ο καθε ενας αναλογα την περιοχη του και το πως συμπεριφερεται η καθε μια σε αυτη ειναι καθαρα δικο του θεμα.

    θα δεις σε συντομο χρονικο διαστημα φιλε μου...ο χωρος των τηλεπικοινωνιων αντεχει δυο το πολυ τρεις εταιρεις τις δυο ηδη τις ξερουμε 1. COSMOTE (OTE) , 2. VODAFONE (HOL) μενει ποιος θα ειναι το 3. αν υπαρξει.?
    επισης αν δεις τα οικονομικα στοιχεια του ομιλου FORTHnet/NOVA πιστευω οτι θα καταλαβεις απο μονος σου αν θα συγχωνευτει/κλεισει (καθως ειδικα στο κομματι που λεγεται NOVA ειναι "καμμενο χαρτι" πλεον καθως κυριαρχει η COSMOTE (OTE) TV (που εχει εξασφαλισει ολα τα σημαντικοτερα πρωταθληματα του κοσμου) σε σχεση με την NOVA που εχει μονο το ελληνικο που ειναι ανευ σημασιας.

    για το μονο που στεναχωριεμαι ειναι για τους εργαζομενους που θα προστεθουν στην μεγαλη λιστα της ανεργιας αυτοι ειναι για μενα οι μονοι χαμενοι της υποθεσης (οπως εχει συμβει με αλλες εταιρειες που βαρεσαν κανονι η αλλιως πτωχευση που κατα ενα τροπο μαγικο δινει απαλλαγη στους ιδιοκτητες της εκαστοτε εταιρειας να δημευτουν/κατασχεθουν τα περιουσιακα τους στοιχεια ετσι απολαμβανουν τα πλουτη τους εις βαρος των πρωην εργαζομενων τους.

  3. #33
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Και αφού μεταφερθήκαμε σε κανονικό νήμα (thanks nnn), να ενημερώσω ότι σήμερα έκανα φορητότητα σε ΟΤΕ και ενημερώθηκα επισήμως ότι router και δορυφορικός δέκτης είναι με χρησιδάνειο, όπως τα είχα γράψει.
    Όταν και όποτε φύγω, ο εξοπλισμός επιστρέφεται ή πληρώνεται με το τότε ισχύον τέλος. Μόνον το κεραιοσύστημα (πιάτο, LNB, καλώδιο) της δορυφορικής παραμένει στην κατοχή μου

  4. #34
    Εγγραφή
    28-04-2015
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fits79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συμπερασμα που βγαζω ειναι οτι η wind δεν εχει ιδεα τι γινεται και εκτος αυτου το οτι ο ενας τον κανει μπαλακι στον αλλον και αυτο γιατι πολυ απλα ισως επεσε σε ατομα που δεν ξερουν τι τους γινεται στον οτε και στην wind γιατι δυσκολευομαι παρα πολυ να πιστεψω οτι ο καθε ενας λεει το κοντο και το μακρυ του.

    Προσωπικα ποτε μα ποτε δεν ειχα σε εκτιμηση wind & οτε.
    Προσωπικά φίλε μου ξέρω πολύ καλά τι μου συμβαίνει μιας και δουλεύω στο 13888 στο τεχνικό στο τμήμα του ίντερνετ.. Μέχρι αρχές με μέσα Δεκέμβρη του 2012 ότι router έδινε ο ΟΤΕ το πέρναγε στα συστήματα σαν router εμπορίου (χωρίς χρησιδάνειο ή αλλιώς OPEX όπως αναγράφεται μέσα) και ουσιαστικά το χρέωνε μέσα στα πάγια που είχε ο καθένας σαν δέσμευση στο συμβόλαιό του. Από εκείνο το σημείο και μετά ότι router δινόταν δινόταν με χρησιδάνειο σαν CAPEX και ότι και αν γίνεται αν κάποιος θέλει να αποχωρήσει από την εταιρία το επιστρέφεις ή το χρεώνεσαι άσχετα αν έχει λήξει το συμβόλαιο ή δεν έχει λήξει. Απλά για να μην μπαίνουν κατηγορίες υποκατηγορίες κλπ και μπερδεύεστε τσάμπα.

    Επίσης αυτό που ξέρω για την Wind είναι ότι η Wind πλέον ρωτάει αν έχει κάποιος router ή όχι, αν κάποιος έχει router του λέει χρησιμοποίησε αυτό και δεν του δίνουν. Σε περίπτωση που υποτίθεται ότι δεν έχει κάποιος router δεν είμαι σίγουρος αν του δίνουν κάποιο router με την μορφή χρησιδάνειου ή αν τον βάζουν να το πληρώσει. Πάντως από τα γενικά που έχω ακούσει από αυτό το θέμα μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση ότι κάνουν από την wind ότι μπορούν και δεν μπορούν και περνάει από το χέρι του να μην δίνουν πλέον router όσο μπορούν..

  5. #35
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    ακριβως οπως τα λες κανουν φιλε στην WIND επιμενουν στο φιλικο προσωπο να του λενε δεν σου δινουμε ρουτερ κρατησε αυτο που εχεις , τους λεει ναι αλλα πρεπει να το πληρωσω για να το κρατησω γιατι μου το ζητανε απο τον ΟΤΕ? σιωπη....αν ειναι ετσι καθομαι στον ΟΤΕ δεν χρειαζεται να ερθω σε εσας? εσεις μου κανατε προσφορα?

    κοινως εχει γινει μπαχαλο η υποθεση...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και αφού μεταφερθήκαμε σε κανονικό νήμα (thanks nnn), να ενημερώσω ότι σήμερα έκανα φορητότητα σε ΟΤΕ και ενημερώθηκα επισήμως ότι router και δορυφορικός δέκτης είναι με χρησιδάνειο, όπως τα είχα γράψει.
    Όταν και όποτε φύγω, ο εξοπλισμός επιστρέφεται ή πληρώνεται με το τότε ισχύον τέλος. Μόνον το κεραιοσύστημα (πιάτο, LNB, καλώδιο) της δορυφορικής παραμένει στην κατοχή μου
    εγω τα ξερω και προσπαθω να τα εξηγησω στο φιλο μας που δεν καταλαβαινει....δεν πειραζει ομως θα καταλαβει οταν και εφοσον αλλαξει παροχο που θα του ζητησουν τον εξοπλισμο πισω τοτε να τους πει μα εσεις μου λεγατε στο τηλεφωνο...

  6. #36
    Εγγραφή
    31-01-2016
    Περιοχή
    Kitsi-Koropiou
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    47500/4999
    ISP
    HOL
    Router
    Patata-hol
    SNR / Attn
    15(dB) / 23(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εγω πιστευω οτι και μετα τα 1000 μετρα παει καλα το VDSL....μακραν πιο καλα απο το adsl οπου μπορει να περνεις 3 χιλιομετρα μακρια...

    Εγω ειμαι γυρω στα 800+ μετρα απο την καμπινα,ισως και παραπανω και κλειδωνω απο 45 εως 47.000.

    Αξιζει να βαλεις Vdsl για πολλους λογους και ενας ειναι γιατι θα ανεβεις ταχυτητα οπως και να εχει...εγω ημουν στα 1,5Κbs και ξαφνικα βρεθηκα με 45+...

    Βεβαια παιζει και το οικονομικο θεμα....ο καθενας οτι μπορει...


    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ghaXzK8.png  


  7. #37
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    δεν ειναι αν εχεις προβλημα η οχι
    το οικονομικο τουλαχιστον περιορισε εμενα απο τα 50/5 που ειχα οσο ηταν πιλοτικο να παω στο εμπορικο 30/2.5

    αλλα να με συγχωρεις θα διαφωνησω μαζι σου στο θεμα του οριου της αποστασης πιστευω οτι καλα κανουν και εχουν θεσει οριο τα 1000 μετρα (ξεχασες απο τις εποχες xDSL τα προβληματα) ασε που τα περισσοτερα προβληματα ειναι απο την μερια του πελατη (παλιες καλωδιωσεις κτλ...)

    αλλωστε μην ξεχνας και τις νεες καμπινες....

  8. #38
    Εγγραφή
    31-01-2016
    Περιοχή
    Kitsi-Koropiou
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    47500/4999
    ISP
    HOL
    Router
    Patata-hol
    SNR / Attn
    15(dB) / 23(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι αν εχεις προβλημα η οχι
    το οικονομικο τουλαχιστον περιορισε εμενα απο τα 50/5 που ειχα οσο ηταν πιλοτικο να παω στο εμπορικο 30/2.5

    αλλα να με συγχωρεις θα διαφωνησω μαζι σου στο θεμα του οριου της αποστασης πιστευω οτι καλα κανουν και εχουν θεσει οριο τα 1000 μετρα (ξεχασες απο τις εποχες xDSL τα προβληματα) ασε που τα περισσοτερα προβληματα ειναι απο την μερια του πελατη (παλιες καλωδιωσεις κτλ...)

    αλλωστε μην ξεχνας και τις νεες καμπινες....
    Βρε ναι να εχουν οριο,αλλα κοιτα και την αλλη πλευρα...Ημουν 6 χιλιομετρα απο το τηλ κεντρο και κλειδωνα adsl 1,2Μαχ και αποφασισα για Vdsl....Aν πες ημουν πανω απο 1000 μετρα,και κλειδωνα απο 15 εως 20 ,θα με χαλαγε.??

    Ειναι βασικα θεμα οπτικης το ολο πακετο και το τι ζορι εχει ο καθενας...αν κλειδωνεις με adsl 20+ και με αλλαγη σε VDSL πας στα 30 μετο ζορι ,γιατι ετυχε η καμπινα να ειναι πιο μακρια και βεβαια δεν αξιζει.
    Αλλα αν εισαι πικραμενος,τοτε και το 15 μεχρι το 20 ,ειναι ενα θαυμα...

    Το λαθος ειναι του ΟΤΕ βασικα...Γιατι αν κρινω απο την περιοχη μου,εχουν καμπινες διπλα μας και μας εχουν ριξει στα αναθεμα..δεν ειναι λαθος.?? γιατι δεν κοιτανε και λιγο τον πελατη και να σε αλλαζουν και να σε βαζουν στην πιο κοντινη.?? δυσκολο η ευκολο δεν το ξερω,αλλα ειναι το σωστο...

  9. #39
    Εγγραφή
    24-06-2014
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα μιας και γίνεται γενική συζήτηση για ευρυζωνική τηλεφωνία θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με την ανανέωση του συμβολαίου και τις τιμές.
    Πριν λίγες μέρες ανανέωσα το συμβόλαιο και μου είπανε πως πρέπει να αλλάξω ρούτερ για να έχω ευρυζωνική τηλεφωνία. Δέχθηκα αναγκαστικά μιας και κάποια στιγμή αυτό θα γίνει υποχρεωτικό όμως παρατήρησα ότι στην τιμή πρέπει η να με κλέψανε η να έγινε κάτι λάθος ή να μην έχω καταλάβει κάτι εγώ σωστά.
    Μου είπανε πως στο πρόγραμμα COSMOTE Home Double Play 30 L, λεπτομέρειες εδώ https://www.cosmote.gr/fixed/sl/2017...astLayoutId=18 θα μου κάνουνε ειδική τιμή επειδή είμαι πελάτης χρόνια και η τιμή είναι 39.90. Η τιμή για το συγκεκριμένο πρόγραμμα στην ιστοσελίδα τους είναι 35.90. Γιατί εγώ να δώσω 4 ευρώ παραπάνω για το ίδιο ακριβώς πρόγραμμα?
    Ισχύουν διαφορετικές τιμές για παλιούς και νέους πελάτες, πάνε να με κλέψουν ή ίσως να έγινε κάποιο λάθος από τον υπάλληλο?

  10. #40
    Εγγραφή
    31-01-2016
    Περιοχή
    Kitsi-Koropiou
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    47500/4999
    ISP
    HOL
    Router
    Patata-hol
    SNR / Attn
    15(dB) / 23(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LegendX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα μιας και γίνεται γενική συζήτηση για ευρυζωνική τηλεφωνία θέλω να ρωτήσω κάτι σχετικά με την ανανέωση του συμβολαίου και τις τιμές.
    Πριν λίγες μέρες ανανέωσα το συμβόλαιο και μου είπανε πως πρέπει να αλλάξω ρούτερ για να έχω ευρυζωνική τηλεφωνία. Δέχθηκα αναγκαστικά μιας και κάποια στιγμή αυτό θα γίνει υποχρεωτικό όμως παρατήρησα ότι στην τιμή πρέπει η να με κλέψανε η να έγινε κάτι λάθος ή να μην έχω καταλάβει κάτι εγώ σωστά.
    Μου είπανε πως στο πρόγραμμα COSMOTE Home Double Play 30 L, λεπτομέρειες εδώ https://www.cosmote.gr/fixed/sl/2017...astLayoutId=18 θα μου κάνουνε ειδική τιμή επειδή είμαι πελάτης χρόνια και η τιμή είναι 39.90. Η τιμή για το συγκεκριμένο πρόγραμμα στην ιστοσελίδα τους είναι 35.90. Γιατί εγώ να δώσω 4 ευρώ παραπάνω για το ίδιο ακριβώς πρόγραμμα?
    Ισχύουν διαφορετικές τιμές για παλιούς και νέους πελάτες, πάνε να με κλέψουν ή ίσως να έγινε κάποιο λάθος από τον υπάλληλο?


    Αμα δεν τα παρουν απο τους παλιους και καλους πελατες ,οποιον θα τα παρουν,χαχαχαχα Σορρυ που γελαω,αλλα μιλαμε για τον ΟΤΕ τωρα,οχι οτι και οτι...

  11. #41
    Εγγραφή
    24-06-2014
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Είναι δηλαδή πολιτική της εταιρείας να έχουν διαφορετικές τιμές σε καινούργιους και παλιούς πελάτες? Κανονικά θα έπρεπε να το διευκρινίζουν στην ιστοσελίδα τους αυτό. Καλά κάνεις και γελάς γιατί αν ισχύει αυτό τότε δεν φταίνε αυτοί εγώ φταίω που δεν τους έχω αλλάξει ακόμα.

  12. #42
    Εγγραφή
    27-12-2007
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    589
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    FritzBox 7590 AX
    SNR / Attn
    14(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LegendX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι δηλαδή πολιτική της εταιρείας να έχουν διαφορετικές τιμές σε καινούργιους και παλιούς πελάτες? Κανονικά θα έπρεπε να το διευκρινίζουν στην ιστοσελίδα τους αυτό. Καλά κάνεις και γελάς γιατί αν ισχύει αυτό τότε δεν φταίνε αυτοί εγώ φταίω που δεν τους έχω αλλάξει ακόμα.
    Γενικά εάν είχες επιμείνει θα έπαιρνες και εσύ την τιμή που ισχύει για νέους συνδρομητές και καλά, απλά εσύ υποθέτω αν δέχτηκες με την μια και δεν τους φοβέρισες έστω και λίγο ότι θα πας αλλού, την πάτησες. Γενικά αυτό ισχύει σε όλους τους παρόχους, δεν είναι μόνο πολιτική του ΟΤΕ όπως αναφέρθηκε.

  13. #43
    Εγγραφή
    31-01-2016
    Περιοχή
    Kitsi-Koropiou
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    47500/4999
    ISP
    HOL
    Router
    Patata-hol
    SNR / Attn
    15(dB) / 23(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Συγνωμη για το γελιο,αλλα ειμαι παλιος καμενος απο τον ΟΤΕ φιλε μου...Δυστηχως μιλαμε γαι τον γνωστο ΟΤΕ και τιποτα παραπανω...για κατι λιγοτερο μπορει.

    Η μονη τους λογικη ειναι να φερουν νεους πελατες,αφου βεβαια τους φλωμοσουν στο ψεμα και επειτα ξεκινα ο γολγοθας με τις τιμες και τα κολπα τους...

    Οταν μια εταιρια δεν κοιτα τους παλιους τους πελατες και δεν τους προσφερει τιποτα καλυτερο σαν τιμες,για εμενα εχει αποτυχει....Πρωτα κοιταμε αυτους που εχουμε και μετα προσεχουμε τους νεους προσφεροντας λογικες και σωστες τιμες...Τι πιο λογικο..

    Ουτε ειναι λογικο να περνεις την εταιρια σου και να φοβεριζεις και να απειλεις οτι θα φυγεις και αλλα τετοια για να σου κανουν πιο καλη τιμη...Δηλ η hol που πηρε τηλ για νεο συμβολαιο και μου εδωσε πιο καλη τιμη τι ειναι .?? πιο πονηροι η πιο εξυπνοι.??? Ειναι επαγγελματιες απλα και βλεπουν τα πραγματα πως εχουν...Δεν μπορεις να ζητας πλεον στον κοσμο συμβολαια με 80 ευρω το μηνα ,οταν περνει βασικο μισθο 560 ευρω,ελεος δηλαδη..Εκτος και απευθηνεται μονο σε εφοπλιστες και ματσο...τι να πω..

    Δεν γινονται αυτα τα πραγματα παιδια και το ξερουμε ολοι μας,αν δεν ειχαν τις υποδομες δικες τους θα μετραγαν πελατες στα δαχτυλα ενος χεριου και με το ζορι..Τα ιδια και χειροτερα κανει η Φορθεντ,ιδιωτικη εταιρια και μιλα και δινει τιμες που ουτε στο Πεκινο με οπτικες ινες στα σπιτια δεν εχουν....Ιδια πολιτικη και χειροτερα...

  14. #44
    Εγγραφή
    24-06-2014
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πήρα τηλέφωνο και μου είπανε πως η τιμή είναι ακριβότερη επειδή είμαι σε πρόγραμμα 18 μηνών και όχι 24. Είμαι παλιός πελάτης και το μεγαλύτερο σε διάρκεια πρόγραμμα που μπορούσαν να με βάλουν είναι αυτό και η τιμή δεν μπορεί να πέσει πιο κάτω. Πονηριές για να βγάλουν περισσότερα από τους παλιούς πελάτες. Τρέχα γύρευε...
    Ευχαριστώ για την βοήθεια και συγνώμη για την εκτός θέματος ερώτηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LegendX : 21-02-16 στις 15:25.

  15. #45
    Εγγραφή
    31-01-2016
    Περιοχή
    Kitsi-Koropiou
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    52
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    47500/4999
    ISP
    HOL
    Router
    Patata-hol
    SNR / Attn
    15(dB) / 23(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από LegendX Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήρα τηλέφωνο και μου είπανε πως η τιμή είναι ακριβότερη επειδή είμαι σε πρόγραμμα 18 μηνών και όχι 24. Είμαι παλιός πελάτης και το μεγαλύτερο σε διάρκεια πρόγραμμα που μπορούσαν να με βάλουν είναι αυτό με αυτήν την τιμή. Πονηριές για να βγάλουν περισσότερα από τους παλιούς πελάτες. Τρέχα γύρευε...
    Ευχαριστώ για την βοήθεια και συγνώμη για την εκτός θέματος ερώτηση.
    Δεν τους ειπε βρε οτι θα κανεις ενα συμβολαιο μεχρι το 2038 να στο αφησουν 5 ευρω το μηνα,χαχαχαχα λογικη κατσαριδας οι ανθρωποι...

Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αεροπορικές εταιρίες, αεροδρόμια και αεροπορικά ταξίδια: γενική συζήτηση
    Από lewton στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 9750
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-24, 13:14
  2. adslgr.com: Παρουσίαση του εξοπλισμού της hellas online
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 62
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-15, 23:47
  3. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-10-15, 21:27
  4. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-15, 00:01

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας