Σελ. 6 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 45678111626 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 640

Θέμα: Racing On Line

  1. #76
    Εγγραφή
    05-08-2004
    Περιοχή
    Νέο Ηράκλειο - Αθήνα
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    1.477
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    VDSL 100
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα το ΠΗΡΑ.
    Βεβαια παιζει και το σοβαρο ενδεχομενο να βιαστηκα (οπως πολυ σωστα μας προειδοποιησε και ο scapetis)......
    ....αλλα συνηθισμενα τα βουνα απο τα χιονια (παντα ετσι αγοραζω κατι και μετα το βλεπω να καθεται )

    Αυτο φυσικα ειναι σε αλλη κατηγορια και ελπιζω να ειναι τα πιο χρησιμα 140€ που εχω ξοδεψει

    Μεσα στις επομενες 2 μερες θα σας πω εντυπωσεις, αν και λογω του οτι δεν εχω μεγαλη εμπειρια δεν θα τις λαβετε σοβαρα υποψιν σας.
    Πολλή καλή αγορά, το έχω βάλει στο μάτι καιρό τώρα, αλλά anyway...με πιάσαν οι ζήλιες μου τώρα!!!

  2. #77
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Θάνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλή καλή αγορά, το έχω βάλει στο μάτι καιρό τώρα, αλλά anyway...με πιάσαν οι ζήλιες μου τώρα!!!
    Βασικα με επηρεασες εσυ και κατι αλλες αποψεις που διαβασα σε διαφορα forums οσον αφορα την Thrustmaster.
    Πολυ καλες κριτικες οσον αφορα το feeling και την αντοχη τους.

    Το ζητουμενο τωρα ειναι να με βολεψει κιολας
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος George_Prix : 27-04-07 στις 21:27.

  3. #78
    Εγγραφή
    05-08-2004
    Περιοχή
    Νέο Ηράκλειο - Αθήνα
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    1.477
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    VDSL 100
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα με επηρεασες εσυ και κατι αλλες αποψεις που διαβασα σε διαφορα forums οσον αφορα την Thrustmaster.
    Πολυ καλες κριτικες οσον αφορα το feeling και την αντοχη τους.

    Το ζητουμενο τωρα ειναι να με βολεψει κιολας
    Τώρα να σου πω ότι εύχομαι να μην το βολευτείς και να το βγάλεις σε προσφορά?θα στο πω? δεν θα στο πω!

  4. #79
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Θάνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα να σου πω ότι εύχομαι να μην το βολευτείς και να το βγάλεις σε προσφορά?θα στο πω? δεν θα στο πω!

  5. #80
    Εγγραφή
    05-08-2004
    Περιοχή
    Νέο Ηράκλειο - Αθήνα
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    1.477
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    VDSL 100
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Μολις συνδέθηκα και έπαιξα σε ένα server που κάνει κάποιος Σπύρος!

  6. #81
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    Πάφος-Κύπρος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    5.235
    Downloads
    19
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/768
    ISP
    Primetel
    Router
    PTL-VDL-N5
    George Prix, μπορουσες με 40 ευρω να επαιρνες αυτο που σου ειπα, ωστε να μην τα κλαις τοσο πολυ αν τα παρατησεις μετα. Νομιζω ειναι too much η αγορα που εκανες, αλλα οκ γουστα ειν αυτα. Ασε που θα σου εμεναν και 100 ευρουλακια στη τσεπη.

  7. #82
    Εγγραφή
    05-08-2004
    Περιοχή
    Νέο Ηράκλειο - Αθήνα
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    1.477
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    VDSL 100
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Μα καλά, το post μου παραπάνω, ότι βρήκα μέσα Έλληνα που κάνει server και αγώνες, κανένας δεν το σχολίασε?

  8. #83
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Θάνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα καλά, το post μου παραπάνω, ότι βρήκα μέσα Έλληνα που κάνει server και αγώνες, κανένας δεν το σχολίασε?
    Πες μας καμια λεπτομερεια.

    Ποσες συμμετοχες ειχε?
    Ηταν καλο το οδηγικο επιπεδο?
    Επαιζε κανονικα το online ή με κολληματα?
    ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ

  9. #84
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gallahant Εμφάνιση μηνυμάτων
    George Prix, μπορουσες με 40 ευρω να επαιρνες αυτο που σου ειπα, ωστε να μην τα κλαις τοσο πολυ αν τα παρατησεις μετα. Νομιζω ειναι too much η αγορα που εκανες, αλλα οκ γουστα ειν αυτα. Ασε που θα σου εμεναν και 100 ευρουλακια στη τσεπη.
    Φιλε μου εχεις απολυτο δικιο.....
    αλλα ποτε δεν ισχυριστηκα οτι παω καλα στο μυαλο μου

    Οσον αφορα το τιμονακι τωρα.
    Θελει πολυ δουλεια για να το μαθω αλλα τουλαχιστον ειναι κατι που σε βοηθαει να το μαθεις

    Με το gamepad ηταν σα να ειχα βαλει σε μια Formula τιμονι απο φορτηγο και προσπαθουσα να καταλαβω τι φταιει και δεν παω καλα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Re-Ti-Re : 28-04-07 στις 13:29. Αιτία: merge posts

  10. #85
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    Πάφος-Κύπρος
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    5.235
    Downloads
    19
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/768
    ISP
    Primetel
    Router
    PTL-VDL-N5
    Θανο, για πες βημα-βημα αναλυτικα τι και πως το εκανες, γιατι δεν εχω ιδεα τι παιζει με το Online


    Επισης, η πιστα της Τουρκιας δεν υπαρχει, αν αυτου μου βγαζει το Α1-ring. Ετσι ειναι σε ολους? Εχω προσθεσει τα 4 add-ons που εχει πει ο Σκαπετης.

    Κατα τ αλλα, σκουριασα και θελω αρκετη προπονηση. Καλό ειναι να ξεκινησουμε εχοντας βγαλει μονο steering help + braking point assistance, μεχρι να συνηθισουμε ολοι για να μην εχουμε εξοδους σε καθε στροφη
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gallahant : 28-04-07 στις 13:31.

  11. #86
    Εγγραφή
    13-01-2006
    Περιοχή
    Αγία Παρασκευή
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    748
    Downloads
    37
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    10240/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    linksys WAG200
    μπράβο ρε παιδία! και γ...ω τις ίδεες έχετε!
    αρχίζω να το ψάχνω και εγώ!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ch_mavr : 28-04-07 στις 13:54.

  12. #87
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Περιοχή
    Κατερίνη, Πιερία
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.413
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13000/1021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 27.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Galileo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μαι και εγώ στο θέμα για Formula. Έπιασα τελευταία να ασχολούμε και κατάφερα να σηκώνω τα δικά μου παιχνίδια και να παίζω με 2 φίλους μου. Η ποιότητα είναι αρκετά καλή αλλά από όσα έχω διαβάσει έχει μεγάλη σημασία του upload της γραμμής αυτού που κάνει το host.
    Καλώς τον. Εννοείτε ότι το βασικό προβλημα θα είναι το upload γιατί πέρα από τα data για τη θέση των άλλων κλπ που θα κατεβαίνουν, θα πρέπει να ανεβαίνουν και data με τις ΔΙΚΕΣ μας θέσεις. Οπότε χρειάζεται Upload και όπως ξέρουμε στην ελλάδα πάσχει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Galileo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχετικά με τα RH2005, ακόμα Rh2006 δεν έχει βγεί, σε αυτό το site μπορούμε να κατεβάσουμε κάποια έκδοση 2006 ή υπάρχει μόνο το RΗ2005? Επίσης το παιχνίδι που θέλετα να οργανώσεται θα βασίζεται στο RH2005 που δίνει αυτό το site..
    Δυστυχως αυτό που υπάρχει και βρήκα να υποστηρίζεται είναι το RΗ2005. ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ: Αν κάποιος μπορεί να συνεισφέρει ένα server (με καλή γραμμή βασικά, το μηχανάκι από ότι κατάλαβα μπορεί να είναι και ένας pentioum 4, 3-3.4Ghz) ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΌΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ (σ'αυτή την περίπτωση το f-1mania mod 2007 είναι εξαιρετικό και διαθέσιμο!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λόγο του ότι ήμουνα από τα ιδρυτικά μέλη του F1RST3 και στο design αλλά και στο Hosting του (3 χρόνια) αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι πείτε μου.
    ...
    Επίσης ότι χρειάζεται από Setups για τις πίστες και γενικές βοήθειες πάλι μπορώ να βοηθήσω λόγω του ότι έπαιζα Online πολλά χρόνια.

    Αν οργανωθούμε καλό θα ήταν να ξαναφτιαχτεί μια καλή Ελληνική Ομάδα όπως υπήρχε πριν πολλά χρόνια και ήταν από τις καλύτερες.....
    Εννοείτε ότι αν έχεις διάθεση να βοηθήσεις σε ακούμε με ανοιχτό το στόμα :-) Μην βιαστούμε για ομάδες κλπ προς το παρόν. Ας παίξουμε και βλέπουμε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Θάνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μολις συνδέθηκα και έπαιξα σε ένα server που κάνει κάποιος Σπύρος!
    Μπορούμε να μάθουμε λεπτομέριες; Πιο mod, ποιος σερβερ, τι rules, κοινώς, ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gallahant Εμφάνιση μηνυμάτων

    Επισης, η πιστα της Τουρκιας δεν υπαρχει, αν αυτου μου βγαζει το Α1-ring. Ετσι ειναι σε ολους? Εχω προσθεσει τα 4 add-ons που εχει πει ο Σκαπετης.
    Γιατί δεν στήνεις και το F-1Mania παράλληλα με το mod 2007 (έχω στείλει το link 1-2 ποστ πριν) για τις προπονήσεις σου σε πίστες που δεν υπάρχουν; Αν τελικά δεν πάμε στο f1rst3 ή ακόμα κι αν φύγουμε πολύ αργότερα, ας είμαστε εξοικειωμένοι με ένα ομοιόμορφο mod.

    quote=gallahant;1126156]
    Κατα τ αλλα, σκουριασα και θελω αρκετη προπονηση. Καλό ειναι να ξεκινησουμε εχοντας βγαλει μονο steering help + braking point assistance, μεχρι να συνηθισουμε ολοι για να μην εχουμε εξοδους σε καθε στροφη[/quote]

    Ααααα, εσύ δεν είσαι που μου έλεγες "ολα off" χριστόφορε?
    Λοιπόν σου επιτρέπω: stability assistance, traction control, automatic reverse και το damage multiplier στο 30%. Επίσης προτείνω να επικεντρωθείς στην Barcelona, αν και δεν θα πω όχι και στη monza

    Περισσότερα ΣΥΝΤΟΜΑ!

  13. #88
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Περιοχή
    Κατερίνη, Πιερία
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.413
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13000/1021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 27.5(dB)
    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, μια σημαντική παρατήρηση-προϊδοποίηση προς όλους όσους ενδιαφέρονται σοβαρά:

    Όταν παίζεις με bots, δεν σε πειράζει αν οδηγείς άτσαλα-βιαστικά-επικίνδυνα: Στούκαρες στην πρώτη στροφή? Δεν πειράζει, πατάς το Υ και ξανααρχίζεις και πάει λέγοντας.

    Εδω όμως τώρα, μιλάμε ότι θα έχουμε να κάνουμε με ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. Κάθε ένας από μάς θα προσπαθήσει να κάνει τη μαγική μανούβρα στην πρώτη στροφή, ή να βγεί από μια έξοδο σαν να βρίσκεται στο γάμο του καραγκιόζη και όχι σε ΠΙΣΤΑ.

    Έχω διαβάσει στα διάφορα racing φορουμ που επισκεύτηκα ότι γινεται της p0Y1@n@s από τέτοια και μετά από κάθε αγώνα υπάρχουν 1000 παράπονα.

    Να θυμόσαστε πάντα τις ώρες που τρώτε για προπόνηση για να παίξετε On-line. άλλές τόσες φάγαν και οι υπόλοιποι. Το να πετάξει κάποιος κάποιον/κάποιους άλλους εκτός αγώνα, χαλάει όλη την ευχαρίστηση. Συν ότι με τους τσακωμούς θα το ΔΙΑΛΥΣΟΥΜΕ.

    Επομένως σε ότι προπόνηση κάνετε, συμπεριφερθήτε σαν να ισχύουν τα παραπάνω, αποφύγετε άσκοπα ατυχήματα και βέβαια βγάλτε το invulnerability (προτείνω damage multiplier 30%) γιατί δεν μπορούμε να παίζουμε σοβαρά και να είμαστε εντελώς άτρωτοι.

    Είναι πολύ σημαντικό να συμφωνήσουμε στα παραπάνω οπότε αν κάποιος έχει αντιρρήσεις ας το πει από τώρα.

  14. #89
    Εγγραφή
    11-09-2005
    Περιοχή
    BlackWood GP
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    332
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    19634/1023
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ. ΠΑΥΛΟΣ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skapetis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, μια σημαντική παρατήρηση-προϊδοποίηση προς όλους όσους ενδιαφέρονται σοβαρά:

    Όταν παίζεις με bots, δεν σε πειράζει αν οδηγείς άτσαλα-βιαστικά-επικίνδυνα: Στούκαρες στην πρώτη στροφή? Δεν πειράζει, πατάς το Υ και ξανααρχίζεις και πάει λέγοντας.

    Εδω όμως τώρα, μιλάμε ότι θα έχουμε να κάνουμε με ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. Κάθε ένας από μάς θα προσπαθήσει να κάνει τη μαγική μανούβρα στην πρώτη στροφή, ή να βγεί από μια έξοδο σαν να βρίσκεται στο γάμο του καραγκιόζη και όχι σε ΠΙΣΤΑ.

    Έχω διαβάσει στα διάφορα racing φορουμ που επισκεύτηκα ότι γινεται της p0Y1@n@s από τέτοια και μετά από κάθε αγώνα υπάρχουν 1000 παράπονα.

    Να θυμόσαστε πάντα τις ώρες που τρώτε για προπόνηση για να παίξετε On-line. άλλές τόσες φάγαν και οι υπόλοιποι. Το να πετάξει κάποιος κάποιον/κάποιους άλλους εκτός αγώνα, χαλάει όλη την ευχαρίστηση. Συν ότι με τους τσακωμούς θα το ΔΙΑΛΥΣΟΥΜΕ.

    Επομένως σε ότι προπόνηση κάνετε, συμπεριφερθήτε σαν να ισχύουν τα παραπάνω, αποφύγετε άσκοπα ατυχήματα και βέβαια βγάλτε το invulnerability (προτείνω damage multiplier 30%) γιατί δεν μπορούμε να παίζουμε σοβαρά και να είμαστε εντελώς άτρωτοι.

    Είναι πολύ σημαντικό να συμφωνήσουμε στα παραπάνω οπότε αν κάποιος έχει αντιρρήσεις ας το πει από τώρα.
    Μπράβο σου που το αναφέρεις και το υπογραμμίζεις πριν...αρχίσουν τα όργανα

    Λοιπόν γενικότερα σε όποιο σοβαρό πρωτάθλημα και αν τρέξετε στο εξωτερικό,το πρώτο πράγμα που θα σας ζητήσουν είναι να τηρούνται από όλους οι clean racer club race rules,και μια μετάφραση στα Ελληνικά.

    Παρακολουθώ το thread αυτό από την αρχή και ειλικρινά χαίρομαι που βλέπω τόση όρεξη και ενδιαφέρον
    Μια "παρατήρηση" μόνο για τον φίλο που πήρε το thrustmaster...Πολλοί θα σου πουν ότι επειδή τώρα ξεκινάς με τις τιμονιέρες,καλό θα ήταν να πάρεις μια φτηνή κτλ.

    Εγώ θα σου έλεγα ακριβώς το αντίθετο.Θες ρεαλισμό,feedback,να "νιώθεις" κάθε πετραδάκι στο τιμόνι σου?Ε τότε θα τα στάξεις και σίγουρα δεν θα το μετανιώσεις.
    Τώρα για το συγκεκριμένο που πήρες...δεν θα τα έδινα γιατί υπάρχουν πολύ ανώτερα τιμόνια τόσο σε ποιότητα υλικών όσο και σε feeling.(ναι για τα wheels της logitech μιλάω)

    Kαι κάτι τελευταίο.Κάνατε ίσως την καλύτερη επιλογή στο game καθότι μπορεί καποιος άνετα να ασχοληθει με αυτό,καθώς δεν έχει ούτε τις παράλογες απαιτήσεις σε hardware ούτε βέβαια και απαιτεί και το..λιώσιμο για να το μάθει.Επίσης εύκολα μπορείς να παίξεις τόσο με keyboard όσο και με gamepad.Αυτό βέβαια έχει και το κόστος του(λέγε με ρεαλισμό και super-graphics).

    Καλό κουράγιο να ευχηθώ στους "διοργανωτές" και καλούς αγώνες.Και ίσως να ξεκλέψω λίγο ελεύθερο χρόνο από το παγκόσμιο πρωτάθλημα και να βρεθώ και γω σε κάποιον αγώνα σας.

    Υ.Γ.Αν έχετε οποιαδήποτε απορία/πρόβλημα είμαι στη διάθεσή σας για να σας βοηθήσω.



    It's Nice To Be Important But It's More Important To Be Nice
    Μας συγχωρείτε το μέλος ********* είναι συντονιστής / διαχειριστής και δεν επιτρέπεται να τον προσθέσετε στην λίστα αποκλεισμένων.

  15. #90
    Εγγραφή
    21-09-2005
    Περιοχή
    Κατερίνη, Πιερία
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    1.413
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    13000/1021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 27.5(dB)
    Παιδιά εδώ και 2 ώρες είμαι μέσα. Βρηκα και το Θάνο ! από τη λίστα (κουράγιο, με λίγη προπόνηση και δίαιτα θα τα πας καλύτερα!

    Λοιπόν, είναι Κ@vΛ@!!!!!!!!!

    Και δεν ειναι καθόλου δύσκολο να μπεις μέσα ...

    Οδηγίες κλπ αύριο γιατί τώρα έχω πορωθεί!!!!

    υ.γ. θα με βρειτε μέσα σαν Lef. O Θανος είναι ThanosGR

Σελ. 6 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 45678111626 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. momo racing feedback
    Από kospoz στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-01-08, 22:25
  2. Τα καλύτερα racing παιχνίδια για PC
    Από pcman στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-10-07, 12:00

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας