Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 18
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Vodafone
    Δελτίο Τύπου:
    Η Vodafone παρουσιάζει το Vodafone Home triple play, την πιο πλούσια εμπειρία επικοινωνίας και ψυχαγωγίας για το σπίτι που συνδυάζει σταθερή τηλεφωνία, Internet και για 1η φορά στην Ελλάδα, το μοναδικό Vodafone TV, μόνο με 24,90€/μήνα.

    Οι συνδρομητές που θα επιλέξουν το Vodafone Home triple play θα έχουν στη διάθεσή τους το Vodafone TV, το πιο ολοκληρωμένο πακέτο ψυχαγωγίας για όλη την οικογένεια, απεριόριστες κλήσεις προς αστικά και υπεραστικά, 300 λεπτά προς κινητά και ADSL internet με ταχύτητα έως 24Mbps, μόνο με 24,90€/μήνα αν είναι συνδρομητές συμβολαίου Vodafone Κινητής ή 29,90€/μήνα αν δεν έχουν υπηρεσίες Vodafone Κινητής.

    To Vodafone TV είναι η καλύτερη πρόταση για διασκέδαση στο σπίτι για όλη την οικογένεια και διαθέτει:

    • 54 δημοφιλή κανάλια που καλύπτουν όλες τις «τηλεοπτικές» ανάγκες (ντοκιμαντέρ, ψυχαγωγία, παιδικά, ειδησεογραφία, lifestyle, σπορ, μουσική) συμπεριλαμβανομένων των FOX και FOX Life, των καλύτερων καναλιών ψυχαγωγίας με αγαπημένες τηλεοπτικές σειρές, σε μετάδοση ταυτόχρονα ή μόλις λίγες ώρες μετά την προβολή τους στην Αμερική, της μεγαλύτερης ποικιλίας καναλιών ντοκιμαντέρ όπως το Discovery Channel, Travel Channel και History Channel, αλλά και των δημοφιλών παιδικών καναλιών Disney Channel, Disney Junior και Disney XD για μια δημιουργική και επιμορφωτική απασχόληση των παιδιών.
    • Περισσότερους από 10.000 τίτλους ταινιών και τηλεοπτικών σειρών on demand, διαθέσιμες απλά με το πάτημα ενός κουμπιού.
    • Οι συνδρομητές απολαμβάνουν πρώτοι όλες τις πρεμιέρες σε συνεργασία με τα μεγαλύτερα studios του Hollywood όπως Disney, 20th Century Fox, Warner Bros., Universal, Paramount και Sony Pictures και περισσότερες από 2.500 επιτυχίες του παγκόσμιου box office. Επιπλέον το Vodafone TV περιλαμβάνει τη μεγαλύτερη ποικιλία μεταγλωττισμένων παιδικών ταινιών και σειρών, καθώς επίσης και όλα τα επεισόδια και κύκλους από πασίγνωστες τηλεοπτικές σειρές, χωρίς καμία περαιτέρω χρέωση.


    Η υπηρεσία παρέχεται όπου είναι τεχνικά εφικτό και διατίθεται με 24μηνο συμβόλαιο. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε το www.vodafone.gr/home.

    Πηγή : Vodafone

  2. #2
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Πλάκα κάνουν! Στα 30€ υπάρχει χρόνια τώρα το Nova 3Play (έστω χωρίς τα Nova Cinema & Sports και τα 300' προς κινητά)! Ποιος θα δώσει 30 για να έχει και τη "φτωχή" Vodafone TV?

    http://www.nova.gr/gr/upiresies-gia-...-3play-/3play/

  3. #3
    Εγγραφή
    31-01-2013
    Περιοχή
    Down on the beach
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11-300/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    S.Plus 2/ZTE MC801A
    SNR / Attn
    9,7(dB) / 14,2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Υπερτιμημενο.

  4. #4
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.639
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλάκα κάνουν! Στα 30€ υπάρχει χρόνια τώρα το Nova 3Play (έστω χωρίς τα Nova Cinema & Sports και τα 300' προς κινητά)! Ποιος θα δώσει 30 για να έχει και τη "φτωχή" Vodafone TV?

    http://www.nova.gr/gr/upiresies-gia-...-3play-/3play/
    Φαντάζομαι αυτός που θέλει τα κανάλια του start pack της nova, το on demand ταινιών και έχει κινητό Vodafone για την επιπλέον έκπτωση.
    mac rulez

  5. #5
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Μην λεμε οτι θελουμε!!!Το πακετο της βονταφον μπορει να συγκριθει μονο με το 3play(start pack) της φορθνετ που εχει σχεδον τα ιδια καναλια με βονταφον αλλα δεν εχει τις ταινιες (εστω και τις δωρεαν + τις σειρες) και με το family pack του οτε + double play
    Ο καθενας μπορει να δει,να συγκρινει και αναλογα τις αναγκες του να βαλει οποιο πακετο θελει.
    Γνωμη μου πως το vodafone triple play υπερεχει των αλλων δυο που ανεφερα απο πανω.
    Αν βεβαια θελετε να βλεπετε αθλητικα τοτε πας κατευθειαν σε οτε τβ η φορθνετ-νοβα με το κοστος βεβαια να ανεβαινει σημαντικα.

  6. #6
    Εγγραφή
    03-09-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    430
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Aν δε παρει τη Nova δε νομιζω να προσελκυσει πολλους πελατες αυτο το πακετο με τα καναλια που εχει.Βεβαια ειναι και τι γουσταρει να βλεπει ο καθενας.Εγω προσωπικα ζηλευω αυτη τη περιοδο οσους εχουν ΟΤΕ γιατι βλεπουν ματσαρες.Στη ΝΟVA επειδη το πρωταθλημα μας δεν εχει πια καθολου βαθμολογικο ενδιαφερον δεν εχει πλεον και μεγαλη αξια.Αληθεια ποσα πληρωνει η nova για τη super league??Μαρεσει που προτρεχει να κανει συμφωνιες μεχρι το 2020 με τις ελληνικες ομαδες αντι να χωνει τα λεφτα της σε αλλες διοργανωσεις!!!

  7. #7
    Εγγραφή
    07-07-2007
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Επίσης η Forthnet δίνει την τιμή 29,90 € για πάντα ενώ η Vodafone με 24μηνο συμβόλαιο οπότε η τιμή δεν διασφαλίζεται.

  8. #8
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.717
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Είναι φανερή η προσπάθεια να δέσουν πελάτες με όλα αγορασμένα από μία εταιρεία.

    Με πήραν τηλέφωνο πρίν την ανακοίνωση και μου πρότειναν τηλεόραση και σταθερό + adsl περίπου στα 23 €, λεγοντάς μου ότι αν ήθελα τώρα ή αργότερα μπορούσα να βάλω και κινητό voda στο πακέτο

    Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι "αργότερα" θα είχα δύο πακέτα με διαφορετική ημερομηνία λήξης, όπου δεν διακόπτεις κανένα ποτέ, γιατί αν διακόψεις το ένα, ακριβαίνει το άλλο

    Προφανως αρνήθηκα

  9. #9
    Εγγραφή
    18-10-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    311
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΑΡΤΕΜΙΟΣ
    Δεν φαίνεται άσχημη προσφορά ειδικά αν εχεις κινητο vodafone.

  10. #10
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.717
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alexandros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν φαίνεται άσχημη προσφορά ειδικά αν εχεις κινητο vodafone ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ.
    Εχω κι απ'τους τρείς, καρτοκινητά

  11. #11
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Κι εμένα καλό μου ακούγεται, αν μπορείς να έχεις την τιμή των 24,90, έχω cyta και δίνω 22 γιατί να μην δώσω άλλα 3 ευρώ να πάρω και τα κανάλια (εφ' όσον έχω κινητό vodafone), κρίμα που η περιοχή μου δεν έχει κάλυψη από την Vodafone.

  12. #12
    Εγγραφή
    27-09-2007
    Μηνύματα
    241
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    το παλιο hol tv ειναι; εχει προστεθει κατι νεο;
    η voda δεν θα εφτιαχνε την δικη της πλατφορμα tv;
    αφου ειναι μετοχος στην φορθνετ δεν θα μπορουσε να δειχνει και νοβα;
    παντως η φορθνετ διαθετει την νοβα απο το "πρωτο θεμα"...

  13. #13
    Εγγραφή
    18-07-2008
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    306
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15165/1020
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thomson
    SNR / Attn
    6.1(dB) / 25(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης η Forthnet δίνει την τιμή 29,90 € για πάντα ενώ η Vodafone με 24μηνο συμβόλαιο οπότε η τιμή δεν διασφαλίζεται.
    Να σημειωσουμε εδω οτι η nova ειναι με εγκατασταση/εξοπλισμο δορυφορικα (και τωρα το δινει δωρεαν) που σημαινει καλυτερη ποιοτητα εικονας ή κανω λαθος?

    Το μονο που συμφαιρει ειναι συνδιασμος με κινητο .........

  14. #14
    Εγγραφή
    08-09-2003
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    828
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    34741/4996
    ISP
    FORTHnet
    Router
    ZTE H168N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλάκα κάνουν! Στα 30€ υπάρχει χρόνια τώρα το Nova 3Play (έστω χωρίς τα Nova Cinema & Sports και τα 300' προς κινητά)! Ποιος θα δώσει 30 για να έχει και τη "φτωχή" Vodafone TV?

    http://www.nova.gr/gr/upiresies-gia-...-3play-/3play/
    Με σωστό παζάρι έχεις και το nocacinema1 (στην ανανέωση)

  15. #15
    Εγγραφή
    24-10-2009
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    7,5(dB) / 11,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Και εμένα με πήραν άλλα γενικώς είμαι χρόνια στην forthnet και ευχαριστημενος. Και αυτο που λεει το κοκορετσι iσχύει και εγω εχω παρει novacinema 1 στις ανανεώσεις όπως και hd κάποια κανάλια αν και το hd θα θεωρούσα στην εποχή μας θα έπρεπε να ήταν default σε όλα. Το μονο που ακούγετε να αξίζει σοβαρά στην vodafone ειναι το on demand video club "υποτειθετε free", αν και στο site τους που κοίταξα μιλάνε για 800 από τις 2000 ταινίες ή μιλαει και για ενοικιασεις.. μήπως είναι η σάπιες ταινίες ή πολύ παλιές δωρεάν? μπορεί να έχει και κάποιο λακο η φάβα.
    Γενικά το μόνο παράπονο από forthnet είναι το υψηλό ping σε που σε ονλινε gaming είναι σημαντικό και εκνευριστικό. Πάντως το κάλο είναι ότι αρχίζει όπως φαίνεται ένας σοβαρός ανταγωνισμός. Αν και γενικά, Αν η forthnet πχ εχει τους πόρους του δικτύου να το υποστηρίξει και καλέσει του συνδρομητές τις και πει 2 χρόνια ανανέωση και δωρεάν vdsl... καλά ξεμπερδέματα για τις υπόλοιπες εταιρίες..

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νέα Προγράμματα COSMOTE Home Double Play SIM
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-17, 16:11
  2. Αλλαγή router vodafone tv
    Από johnsmir στο φόρουμ Vodafone VDSL
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-01-16, 18:33
  3. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-08-15, 10:30
  4. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-08-15, 21:31
  5. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-15, 15:03

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας