Σελ. 17 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 7121516171819 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 241-255 από 318
  1. #241
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eyw Εμφάνιση μηνυμάτων
    τέτοια γράμματα τα ξέρουν όλοι.
    Αν το κάνουν το ίδιο και στα κανονικά λάπτοπ ΔΕΝ θα ξέρουν που να κρυφτούν διότι θα τους κυνηγάν οι χρήστες να τους δείρουν.
    Απορώ γιατί οι μηλόφρωνες δεν διαμαρτύρονται.
    .
    κ. συνάδελφε kriosgr όταν ανεβαίνει η συχνότητα ανεβαίνει και η κατανάλωση, δλδ παραγωγή θερμότητας. Ολοι τα ξέρουμε αυτά.
    Οι χρήστες Mac διαμαρτύρονται και μάλιστα έντονα. Αρκετοί επαγγελματίες έχουν απηυδήσει με τις επιλογές της Apple που έχει μειώσει τα MacBook σε σειρά lifestyle τα τελευταία χρόνια: ανανεώνονται αργά, αργοί επεξεργαστές, αδύναμες και υπερκοστολογημένες κάρτες γραφικών, updates που χαλάνε το λογισμικό τρίτων, δεν υπάρχει μοντέλο με 32GB RAM, πανάκριβο και μη αναβαθμίσιμο storage, έλλειψη ports κλπ.

    Τα Apple για πολλά χρόνια ήταν συνώνυμα με τους επαγγελματίες δημιουργούς. Σιγά - σιγά όμως χάνεται αυτό. Το παρακάτω άρθρο έχει μεγάλο ενδιαφέρον, ξεκινά με το ζήτημα των ακουστικών στα νέα iPhone αλλά συνεχίζει με τα προβλήματα που έχουν οι επαγγελματίες με τα macbook. Έχουν φτάσει σε βαθμό να φοβούνται να τα χρησιμοποιήσουν σε live γιατί έχουν audio dropouts.

    http://cdm.link/2016/09/apples-relat...needs-mending/
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  2. #242
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    @kriosgr
    Μόνο που συγκρίνεις μοντέλα Inspiron:
    The Dell Inspiron is a computer product line produced by Dell as a range of laptop computers targeted at entry-level consumers
    με αντίστοιχο της Apple δείχνει ότι δεν ασχολείσαι με το άθλημα.
    Εγώ btw έχω μοντέλο Latitude το οποίο θεωρείται:
    Latitude is Dell's business laptop brand, designed and manufactured mainly by Compal and Quanta
    Αντί λοιπόν να έχω 17άρες οθόνες και κάρτες γραφικών (αλήθεια παίζεις παιχνίδια στο laptop?) προτίμησα minimal σχεδιασμό, έναν i5, ενσωματωμένη κάρτα γραφικών και ΠΟΙΟΤΗΤΑ. Αν δεις από κοντά την σειρά Latitude θα καταλάβεις, συνήθως όμως δεν υπάρχει στις εκθέσεις.

    Φιλικά (και ας μην σε γνωρίζω) και εντελώς καλοπροαίρετα θα σου πω ότι οι περισσότεροι Μηλαράκηδες δεν πολυασχολούνται με το άθλημα, απλά εντυπωσιάζονται απ΄τα premium υλικά της Μηλοεταιρίας και νομίζουν ότι παίρνουν κάτι.... ανώτερο (my ass), αλλά όταν έρχονται σε αντιπαράθεση με πραγματικά επιχειρήματα, το γυρνάνε στο όλο feeling κτλ πράγμα ΣΕΒΑΣΤΟ, αλλά όχι μετρήσιμο.
    Προγραμματιστής που εκτιμώ την γνώμη του, πήρε MacBook γιατί εκτιμούσε την μεγαλύτερη διάρκεια της μπαταρίας του, ούτε ταχύτερο το ονόμασε, ούτε πράσινα άλογα.
    Γιατί απλούστατα ένας τέτοιος τύπος στήνει μια διανομή Linux σε ένα άλλο laptop και γαζώνει τα κάθε Μacbook από πλευράς ταχύτητας...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nozomi : 01-10-16 στις 16:22.

  3. #243
    Εγγραφή
    27-04-2008
    Περιοχή
    Πάρος
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    151
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΡΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eyw Εμφάνιση μηνυμάτων
    τέτοια γράμματα τα ξέρουν όλοι.
    Αν το κάνουν το ίδιο και στα κανονικά λάπτοπ ΔΕΝ θα ξέρουν που να κρυφτούν διότι θα τους κυνηγάν οι χρήστες να τους δείρουν.
    Απορώ γιατί οι μηλόφρωνες δεν διαμαρτύρονται.
    .
    κ. συνάδελφε kriosgr όταν ανεβαίνει η συχνότητα ανεβαίνει και η κατανάλωση, δλδ παραγωγή θερμότητας. Ολοι τα ξέρουμε αυτά.

    Να διαμαρτυρηθούμε για ποιο λόγο; Τα mac είναι για να καταλάβεις κάτι σαν το Playstation. To λειτουργικό, τα περιφερειακά και οι εφαρμογές
    βγαίνουν ειδικά για αυτά τα μηχανήματα. Δεν μου έχει λείψει ισχύ στο Adobe Premiere τουλάχιστον που χρησιμοποιώ και γενικά δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα συμβατότητας με κάτι. Απεναντίας μάλιστα βλέπεις Mac πενταετίας και βάλε να τρέχουν την πιο τελευταία έκδοση Mac Os . To ίδιο ισχύει και για το IOS.
    Όσο για την θερμοκρασία που ανεβάζουν οι τοστιέρες το έχουν προβλέψει από την κατασκευή τους και όλες έχουν θερμοστάτη να σβήνει το laptop όταν ξεπερνάνε τα όρια. Δεν μου έχει τύχει μέχρι σήμερα κάτι παρόμοιο στο macbook. Aν τύχει να είσαι σίγουρος πως θα το πω. Δεν χαρίζομαι σε κανέναν

  4. #244
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.721
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    @kriosgr

    Winzip το πρόλαβες εσύ που είσαι νέος.
    Εγώ το πρόλαβα σε dos και δισκέτες, οταν ο μακαρίτης έγραψε το ζιπ να ζιπάρεις σε διαδοχικές δισκέτες αρχεία 20-30 μέγα σε δισκέτες των 360, χωρίς ποντίκια μόνο κονσόλες

    Επειδή το ζιπ είναι παλιό, χρησιμοποιείται με την ευρεία έννοια "συμπίεση" Προφανώς υπάρχουν κι άλλοι αλγόριθμοι και παλιότεροι

    Anyway δεν έχει σημασία ο διάλογος, keep walking
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  5. #245
    Εγγραφή
    27-04-2008
    Περιοχή
    Πάρος
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    151
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΡΟΣ
    Δεν ξέρω για ποια χρήση το έβγαλε αυτό το μοντέλο η Dell απλά γνωρίζω πως είναι Dell. Ας μην βάζει το λογότυπο της πάνω για να μην ξεφτιλίζεται. Μιας και ανέφερες την οθόνη του μπορώ να σου πω ότι ήταν καταπληκτική. Η καλύτερη οθόνη που έχω δει σε laptop πλην Retina.
    Ναι παίζω παιχνίδια στο laptop. Για ποιο άλλο λόγο θα έπαιρνα laptop με αυτά τα χαρακτηριστικά.
    Έχω δει και τα επαγγελματικά XPS 13 της Dell που κοστίζουν λίγο παραπάνω από Macbook Air 128 GB. Θα προτιμούσα το Macbook Air όμως αν είχα να διαλέξω μεταξύ των 2 για επαγγελματική χρήση. Πιο σταθερό λειτουργικό, Build in backup application, free updates λειτουργικού και office για πάντα, όχι ψάξιμο για drivers και updates αυτών, ξεχνάς μια για πάντα τι σημαίνει registry cleaning και αποτυχημένη απεγκατάσταση εφαρμογής και πολλά ακόμα.
    Τέλος κι εγώ καλοπροαίρετα θα σου πω πως μπορεί ο φίλος σου ο προγραμματιστής να μην είδε διαφορά στην ταχύτητα με το macbook που αγόρασε αλλά σίγουρα θα μπορεί από δω και πέρα να αφιερώνει περισσότερες ώρες στον προγραμματισμό μιας και δεν θα χρειάζεται κάθε λίγο και λιγάκι να ψάχνει πως να φτιάξει μια το ένα και μια το άλλο

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    @kriosgr

    Winzip το πρόλαβες εσύ που είσαι νέος.
    Εγώ το πρόλαβα σε dos και δισκέτες, οταν ο μακαρίτης έγραψε το ζιπ να ζιπάρεις σε διαδοχικές δισκέτες αρχεία 20-30 μέγα σε δισκέτες των 360, χωρίς ποντίκια μόνο κονσόλες

    Επειδή το ζιπ είναι παλιό, χρησιμοποιείται με την ευρεία έννοια "συμπίεση" Προφανώς υπάρχουν κι άλλοι αλγόριθμοι και παλιότεροι

    Anyway δεν έχει σημασία ο διάλογος, keep walking
    To πρώτο μου PC ήταν αυτό εδώ. Hyundai PC XT (1987) με τον 8088 επεξεργαστή
    C:\> Dir
    C:\> CD..
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο 2016-10-01, 17.30.00.png 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  371,8 KB 
ID: 175143

    C:\> Format c:

  6. #246
    Εγγραφή
    26-10-2005
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kriosgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω να εκτίθεμαι. Το iphone 3G κυκλοφόρησε το 2008 και δεν κολλούσε με τίποτα όπως κι όλα τα επόμενα μοντέλα. Μιλάμε δηλαδή για 4 χρόνια βάλε βγάλε την μπαταρία στις διάφορες μπακατέλες μέχρι να πάρουν χαμπάρι ότι είναι βασικό εξάρτημα ο επεξεργαστής σε ένα smart phone και να μην ξεφτιλίζονται.

    Για πες μας τώρα ποια είναι η καλύτερη android μπακατέλα σήμερα και 3 χρόνια μετά να δούμε πόσο θα πιάνει να την πουλήσεις, αν καταφέρεις να την πλασάρεις σε κανένα ανίδεο δηλαδή. Κοίτα τότε πόσο θα κάνει ένα μεταχειρισμένο iphone 7 για να μην σου πω 6S. Αλήθεια θυμάται κανένας ποιο μοντέλο είχε η samsung όταν βγήκε το phone 5s; Kαι ποιος ξέρει πόσο να κάνει μεταχειρισμένο σήμερα
    Συγγνώμη αλλά δεν έχουμε ούτε 2008, ούτε 2012. Είπαμε μέχρι το 2012 το Android χώλενε.. Επίσης δεν υπάρχει μόνο η Samsung στην πλευρά του Android..

    Η μεταπωλητική αξία βασίζεται στον νόμο της προσφοράς-ζήτησης. Όσο πιο πολλοί ζητάνε κάτι, τόσο και δεν θα πέφτει η αξία του αντικειμένου στο βάθος του χρόνου. Αυτό όμως δεν έχει απόλυτη σχέση με την ουσιαστική αξία (η οποία δεν είναι πάντα η οικονομική), διότι δεν ισχύει πάντα το ότι πληρώνεις, παίρνεις.

    TL;DR είμαστε στο 2016 όπου έχουν καταριφθεί ΟΛΟΙ οι μύθοι γύρω από την μηλιά και το γιωτόφωνο.

    Και το 1988 έπαιζα Pango, so what? και το αγαπημένο μου από την δεκαετία των 80s https://www.youtube.com/watch?v=89DABYFGeB8

  7. #247
    Εγγραφή
    24-04-2010
    Περιοχή
    Λιλιπούπολη
    Μηνύματα
    527
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Η Apple κρατά αναλυτικό αρχείο με τις επαφές του χρήστη στο iMessage, τις οποίες και είναι έτοιμη να μοιραστεί αν υπάρξει σχετική δικαστική εντολή.

    Πηγή: Intercept

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  mpounia4.jpg 
Εμφανίσεις:  7 
Μέγεθος:  208,8 KB 
ID: 175144
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Rookie : 01-10-16 στις 20:01.
    Timeo Danaos et dona ferrentes

  8. #248
    Εγγραφή
    27-04-2008
    Περιοχή
    Πάρος
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    151
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΡΟΣ
    Δεν μου απάντησες όμως. Πως ονομάζεται η ΤΟΡ Android ή και Windows μπακατέλα σήμερα; Να δω σε 3 χρόνια ποιος θα την ξέρει και ποιος θα την θυμάται.

  9. #249
    Εγγραφή
    26-10-2005
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kriosgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μου απάντησες όμως. Πως ονομάζεται η ΤΟΡ Android ή και Windows μπακατέλα σήμερα; Να δω σε 3 χρόνια ποιος θα την ξέρει και ποιος θα την θυμάται.
    Μπακατέλα? Μπακατέλες λέγαμε τα κινητά πριν ~20 χρόνια λόγω μεγέθους. Πλέον δεν ισχύει τέτοιος ορισμός.. εχεις μείνει πίσω και σε αυτόν τον τομέα

    Δεν υπάρχει TOP γιατί το TOP για τον καθέναν είναι υποκειμενικό. Εκτός αν θεωρήσουμε ως TOP κάτι overall τότε υπάρχουν αρκετές απαντήσεις.
    Το ποιός θα την ξέρει και θα την θυμάtαι, σίγουρα όλοι όσοι ασχολούνται με την τεχνολογία αλλά και με το Android / WP.

  10. #250
    Εγγραφή
    24-04-2010
    Περιοχή
    Λιλιπούπολη
    Μηνύματα
    527
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kriosgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μου απάντησες όμως. Πως ονομάζεται η ΤΟΡ Android ή και Windows μπακατέλα σήμερα; Να δω σε 3 χρόνια ποιος θα την ξέρει και ποιος θα την θυμάται.
    Θα μας απαντησεις εσυ ποιο μοντέλο της iphone κυκλοφορουσε το 2002 που η Blackberry με δικους της servers και ένα λειτουργικό σύστημα με δυνατότητα κρυπτογραφησης end to end μονοπωλούσε την αγορά και ήταν ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΣ πάροχος του Αμεικανικού Πενταγώνου????

    Επίσης πες μας πως νοιώθεις που οι παραλήπτες των γραπτών μηνυμάτων σου είναι "φακελωμένοι" απο την αγαπημενη σου εταιρία?
    Timeo Danaos et dona ferrentes

  11. #251
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Ρε παλικάρια, μην το ξεσκίζετε στο offtopic, το θέμα είναι για iphone, όχι για φορητά
    Ελεος!

  12. #252
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παλικάρια, μην το ξεσκίζετε στο offtopic, το θέμα είναι για iphone, όχι για φορητά
    Ελεος!
    Σωστό σε βρίσκω. Το iphone μόνο φορητό δεν είναι. Από την άλλη όμως είναι Apple VS Normal people.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kriosgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να διαμαρτυρηθούμε για ποιο λόγο; Τα mac είναι για να καταλάβεις κάτι σαν το Playstation. To λειτουργικό, τα περιφερειακά και οι εφαρμογές
    βγαίνουν ειδικά για αυτά τα μηχανήματα. Δεν μου έχει λείψει ισχύ στο Adobe Premiere τουλάχιστον που χρησιμοποιώ και γενικά δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα συμβατότητας με κάτι. Απεναντίας μάλιστα βλέπεις Mac πενταετίας και βάλε να τρέχουν την πιο τελευταία έκδοση Mac Os . To ίδιο ισχύει και για το IOS.
    Όσο για την θερμοκρασία που ανεβάζουν οι τοστιέρες το έχουν προβλέψει από την κατασκευή τους και όλες έχουν θερμοστάτη να σβήνει το laptop όταν ξεπερνάνε τα όρια. Δεν μου έχει τύχει μέχρι σήμερα κάτι παρόμοιο στο macbook. Aν τύχει να είσαι σίγουρος πως θα το πω. Δεν χαρίζομαι σε κανέναν
    Επειδή ζεις στον κόσμο σου,μέσα σε μια φούσκα που δημιούργησε η Apple
    απλά θα αναφέρω ότι είπα και σε κάποιον άλλο Apple fan.

    Και για να καταλάβεις γιατί μιλάω δες το μήνυμα #157
    Ήταν το μόνο πράγμα που συμφώνησα με έναν Αpple fan.

    Και από ότι γράφω παραπάνω μέχρι τώρα, όλα ήταν αντιγραφές από την Apple.
    Γιατί πράγματι θέλει πολλά κιλά αρχ...α!!!! να δημιουργήσεις την ιδέα,και η Apple δεν τα έχει.
    Γι'αυτό και "κλέβει" ιδέες από δεξιά κι αριστερά και μετά απλά το ονομάζει innovation.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  13. #253
    Το avatar του μέλους eyw
    eyw Guest
    Επ, εδώ διαφωνούμε.

    Αντιγραφές και κλεψιές μπορεί να συμβαίνουν σε κάποιο βαθμό, είναι όμως άσχετο με το θέμα μας.
    Οπως αποδεικνύεται εκ του αποτελέσματος ή Μηλίτσα πήρε ένα απλό προϊόν τεχνολογίας και το έκανε lifestyle accessory και κοινωνικό status quo.
    Αυτό σημαίνει ότι έχει πολλούς τόνους αρχ?δια, κάποιοι άλλοι γραμματιζούμενοι το λένε marketing muscle ή κάπως έτσι και άλλα ξενόφερτα.
    Το πως και το γιατί και πότε τα κατάφερε βρείτε το εσείς που είστε του χώρου και παρακολουθείτε την τεχνολογία και μετά εξηγείστε το σε όλους εμάς.

  14. #254
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eyw Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επ, εδώ διαφωνούμε.

    Αντιγραφές και κλεψιές μπορεί να συμβαίνουν σε κάποιο βαθμό, είναι όμως άσχετο με το θέμα μας.
    Οπως αποδεικνύεται εκ του αποτελέσματος ή Μηλίτσα πήρε ένα απλό προϊόν τεχνολογίας και το έκανε lifestyle accessory και κοινωνικό status quo.
    Αυτό σημαίνει ότι έχει πολλούς τόνους αρχ?δια, κάποιοι άλλοι γραμματιζούμενοι το λένε marketing muscle ή κάπως έτσι και άλλα ξενόφερτα.
    Το πως και το γιατί και πότε τα κατάφερε βρείτε το εσείς που είστε του χώρου και παρακολουθείτε την τεχνολογία και μετά εξηγείστε το σε όλους εμάς.
    Άσχετο; Και η MS ίδια τακτική είχε. "Έκλεψε" ένα λειτουργικό το ονόμασε MS DOS ,
    το πούλησε στην IBM και τώρα ο Gates είναι Νο 1 στην λίστα Forbes.

    To ότι είχαν πολλά κιλά α.... στο marketing δεν σημαίνει ότι τα προϊόντα τους είναι αυθεντικά.
    Είναι αντιγραφές από άλλους, απλά Apple κι MS ήταν καλύτερες στο marketing.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  15. #255
    Το avatar του μέλους eyw
    eyw Guest
    Δεν χρειάζεται να έχεις αυθεντικά προϊόντα, είναι άσχετο.
    Αρκεί να παίρνεις κάτι και να το κάνεις fashion item.
    Τελικά ούτε συ ξέρεις το γιατί.

Σελ. 17 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 7121516171819 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Στα καταστήματα Wind τα νέα Huawei P9 και P9 lite
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-16, 17:06
  2. Μηνύματα: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-16, 11:36
  3. Παρουσιάστηκαν τα νέα Samsung Galaxy S7 και S7 Edge
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-16, 14:15
  4. Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-11-15, 19:57
  5. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-10-15, 11:41

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας