Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    24-02-2007
    Περιοχή
    Παντου
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Speedport Smart
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπέρα σας.

    Είμαι συνδρομητής σε υπηρεσία 3play με full pack Nova , με απεριόριστα σταθερά , 24 Μbpς , 720 λεπτά σε κινητά και χρόνο με λεπτά σε διεθνή, με περίπου 53 ευρώ ανά μήνα.
    Το συμβόλαιο μου λήγει στις 3/1/2017. Σε επαναλαμβανομένη προσπάθεια επικοινωνίας μου με συμβούλους σας στο τηλεφωνικό σας κέντρο αλλά και μέσω Internet (υπηρεσία chat) και ζητώντας να μου μειώσουν κάπως τον λογαριασμό μου καθώς δεν με ενδιαφέρει ο χρόνος προς το εξωτερικό ή/και τον χρόνο προς κινητά. H απάντηση που έχω πάρει είναι ότι για την προσφορά που έχω τώρα δεν υπάρχει κάτι καλύτερο και εάν θέλω να μειώσω τον λογαριασμό μου θα πρέπει να κόψω κάποια κανάλια της Nova. Σε ερώτηση μου για άλλες προσφορές (πχ όλα τα παραπάνω περίπου αλλά χωρίς τα διεθνή )που έχουν άλλοι συνδρομητές (φίλοι κλπ) αλλά με λιγότερα χρήματα (όπως έχω δει σε λογαριασμούς που μου έδωσαν η Nova τιμολογείτε στα 25 ευρω και όχι στα 35 ευρω όπως στην δική μου περίπτωση ) και για πιο λογο δεν μπορω να έχω κάποια τέτοια προσφορά και εγώ , η απάντηση που έλαβα ηταν ότι κάτι τετοιο που περιγράφω δεν υπήρχε και ούτε δίνεται τώρα….

    Ερωτώ , με δεδομένη την γενική δυσπραγία που υπάρχει τόσο στην αγορά , όσο και στις εργασιακές συνθήκες , όταν ένας συνδρομητής σας ζητά κάτι καλύτερο για να μην προβεί σε φορητοτητα , είναι δόκιμο να του απαντάτε ότι, καλό είναι αυτό που έχει και ό,τι δεν υπάρχει κάτι καλύτερο;

    Να αναφέρω ότι μετά την πρώτη μου επικοινωνία με το τηλεφωνικό σας κέντρο με κάλεσε ένα κέντρο εξωτερικών συνεργατών σας (τηλ 2111030517) , ίσως για να διερευνήσει τις ανάγκες μου. Λόγω εργασίας εκείνη τη στιγμή δεν μπόρεσα να απαντήσω. Σε επανάκληση μου και συνομιλώντας με μια κυρία και εξηγώντας όλα τα παραπάνω , μου απάντησε ότι θα προωθήσει μια νεα κλήση προκειμένου να μιλήσω με κάποιον εκπρόσωπο εκ νέου.
    Η κλήση αυτή έγινε στις 8/12/2016. Δυστυχώς μετά από 8 ημέρες δεν είχα κανένα νέο από το εν λόγο τμήμα.

    Δεδομένου ότι την καλύτερη εξυπηρέτηση κατά το παρελθόν την έλαβα μετά από την επικοινωνία στο support του forum , θα μπορούσατε σας παρακαλώ να κάνετε κάποια ενεργεία για τα παραπάνω ??
    Ευχαριστώ πολύ
    Γιαννης
    Ενημερωνετε το profil σας!!!

  2. #2
    Εγγραφή
    04-10-2013
    Μηνύματα
    2.347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλησπέρα john84,

    Σ' ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας και για τα θετικά σχόλια αναφορικά με την ποιότητα της εξυπηρέτησης που παρέχουμε.

    Για να μπορέσουμε να βοηθήσουμε, θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο από τα στοιχεία της υπηρεσίας σου;

    Αλέξης, Nova Support

Παρόμοια Θέματα

  1. TP-Link TD-W8960N νεο η παλιο?
    Από AlexTselikas στο φόρουμ TP-Link ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 758
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-05-19, 20:30
  2. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-17, 16:22
  3. Πρώτη φορά αναβάθμιση σε παλιό PC!
    Από prt στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-10-16, 16:06
  4. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-16, 14:55
  5. Κάρτα γραφικών για παλιό PC
    Από kostarcng στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-04-16, 13:52

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας