Σελ. 378 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 358368373376377378379380383 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.656-5.670 από 5788
  1. #5656
    Εγγραφή
    10-06-2020
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    300/50 Mbps
    ISP
    ΒΤ
    Router
    ASUS RT-AC86U
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορώ να είμαι βέβαιος, αλλά αδυνατώ να δεχθώ πως η πλειονότητα του κόσου θέλει να οδηγεί υπο τέτοιες συνθήκες.

    Εκτός αν κάποιος είναι τόσο adventurous και γουστέρνει να οδηγεί, γνωρίζοντας ότι αν τον τρακάρουν, είναι πιθανό ο άλλος να μην εχει ασφάλεια, δίπλωμα, πινακίδες, or any of the above.
    Να είναι ντίρλα στα ξύδια, ή τίποτα άλλες ουσίες.

    Ότι δεν κάνουμε κάτι για αυτά; Μπορεί, then again δεν είναι δική μου δουλειά να ανοίξω παρτίδες με τον κάγκουρα που θα περάσει με κόκκινο πχ.
    επιφανειακά έχεις δίκιο, αλλά αν σκεφτείς καλύτερα αυτό σημαίνει επίσης ότι

    - Αν θες να πιεις οτιδήποτε πέρα από μία μπύρα, ΔΕΝ θα βγεις με τον αυτοκίνητό σου. ΜΜΜ ή/και ταξί
    - ΔΕΝ θα σταματήσεις ακριβώς έξω απ' το ζαχαροπλαστείο για να πάρεις γλυκά, μπλοκάροντας τη ράμπα αναπήρων. Θα πρέπει να παρκάρεις ίσως και αρκετά πιο κάτω
    - θα ΠΡΕΠΕΙ να ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ εντελώς σε ΚΑΘΕ σήμα ΣΤΟΠ, ό,τι ώρα και να 'ναι
    - ΔΕΝ θα παρκάρεις επάνω σε πεζοδρόμια
    - ΔΕΝ θα πας ανάποδα ή επάνω σε πεζοδρόμια/πεζόδρομους με μηχανή

    ξέρω, «φτιάχτε τα ΜΜΜ/πεζοδρόμια/λακούβες» κλπ. Δε λέω ότι δεν ισχύει. Απλά θέλω να πω ότι μια σιωπηρή πλειονότητα βολεύεται με το να κάνει Ο,ΤΙ γουστάρει στον δρόμο, και απλά παραπονιέται κιόλας για το χάος που οι ίδιοι προκαλούν

  2. #5657
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.205
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NihlusGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    επιφανειακά έχεις δίκιο, αλλά αν σκεφτείς καλύτερα αυτό σημαίνει επίσης ότι

    - Αν θες να πιεις οτιδήποτε πέρα από μία μπύρα, ΔΕΝ θα βγεις με τον αυτοκίνητό σου. ΜΜΜ ή/και ταξί
    - ΔΕΝ θα σταματήσεις ακριβώς έξω απ' το ζαχαροπλαστείο για να πάρεις γλυκά, μπλοκάροντας τη ράμπα αναπήρων. Θα πρέπει να παρκάρεις ίσως και αρκετά πιο κάτω
    - θα ΠΡΕΠΕΙ να ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ εντελώς σε ΚΑΘΕ σήμα ΣΤΟΠ, ό,τι ώρα και να 'ναι
    - ΔΕΝ θα παρκάρεις επάνω σε πεζοδρόμια
    - ΔΕΝ θα πας ανάποδα ή επάνω σε πεζοδρόμια/πεζόδρομους με μηχανή

    ξέρω, «φτιάχτε τα ΜΜΜ/πεζοδρόμια/λακούβες» κλπ. Δε λέω ότι δεν ισχύει. Απλά θέλω να πω ότι μια σιωπηρή πλειονότητα βολεύεται με το να κάνει Ο,ΤΙ γουστάρει στον δρόμο, και απλά παραπονιέται κιόλας για το χάος που οι ίδιοι προκαλούν
    Sorry, αλλά εγώ τα κάνω όλα αυτά. Και δε θέλω να το παίξω φουλ νομοταγής, πόσο καλός και σωστός είμαι και όλοι οι άλλοι είναι για τα θηρία, αλλά δεν παίζεις με κάτι που ζυγίζει μερικούς τόνους.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  3. #5658
    Εγγραφή
    10-06-2020
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    300/50 Mbps
    ISP
    ΒΤ
    Router
    ASUS RT-AC86U
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry, αλλά εγώ τα κάνω όλα αυτά. Και δε θέλω να το παίξω φουλ νομοταγής, πόσο καλός και σωστός είμαι και όλοι οι άλλοι είναι για τα θηρία, αλλά δεν παίζεις με κάτι που ζυγίζει μερικούς τόνους.
    σε πιστεύω ότι τα κάνεις. Κοιτώντας γύρω σου, βλέπεις πόλλους που τα κάνουν, ή, πιο σημαντικό ακόμα, θα ήταν διατεθειμένοι να τα κάνουν ώστε να μην θρηνούμε μία πόλη νεκρούς κάθε χρόνο στην άσφαλτο;

    γιατί εγώ όσο είμαι στην Ελλάδα δε το βλέπω αυτό.

  4. #5659
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.259
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NihlusGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    επιφανειακά έχεις δίκιο, αλλά αν σκεφτείς καλύτερα αυτό σημαίνει επίσης ότι

    - Αν θες να πιεις οτιδήποτε πέρα από μία μπύρα, ΔΕΝ θα βγεις με τον αυτοκίνητό σου. ΜΜΜ ή/και ταξί
    - ΔΕΝ θα σταματήσεις ακριβώς έξω απ' το ζαχαροπλαστείο για να πάρεις γλυκά, μπλοκάροντας τη ράμπα αναπήρων. Θα πρέπει να παρκάρεις ίσως και αρκετά πιο κάτω
    - θα ΠΡΕΠΕΙ να ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ εντελώς σε ΚΑΘΕ σήμα ΣΤΟΠ, ό,τι ώρα και να 'ναι
    - ΔΕΝ θα παρκάρεις επάνω σε πεζοδρόμια
    - ΔΕΝ θα πας ανάποδα ή επάνω σε πεζοδρόμια/πεζόδρομους με μηχανή

    ξέρω, «φτιάχτε τα ΜΜΜ/πεζοδρόμια/λακούβες» κλπ. Δε λέω ότι δεν ισχύει. Απλά θέλω να πω ότι μια σιωπηρή πλειονότητα βολεύεται με το να κάνει Ο,ΤΙ γουστάρει στον δρόμο, και απλά παραπονιέται κιόλας για το χάος που οι ίδιοι προκαλούν
    Να προσθέσω :
    ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ σε όποιους δε τα κάνουν.
    Επιτέλους δηλαδή.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  5. #5660
    Εγγραφή
    10-06-2020
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    300/50 Mbps
    ISP
    ΒΤ
    Router
    ASUS RT-AC86U
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να προσθέσω :
    ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ σε όποιους δε τα κάνουν.
    Επιτέλους δηλαδή.
    ουπς, εδώ σκοντάφτεις στο εθνικό κόμπλεξ περί «ρουφιανιάς»

    δεν υπάρχει ελπίδα...

  6. #5661
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.259
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NihlusGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    ουπς, εδώ σκοντάφτεις στο εθνικό κόμπλεξ περί «ρουφιανιάς»

    δεν υπάρχει ελπίδα...
    Για αυτό και το έβαλα. Γιατί είναι λες και είσαι ρουφιάνος αν καταγγείλεις κάτι. Και δε καταλαβαίνουμε ότι χωρις συμμετοχή σε κάτι τέτοιο, δε παίζει.
    Είναι ή αυτό ή κάμερα σε κάθε γωνία (αλήθεια, τι θέλει τελικά ο Ελληνας; )


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  7. #5662
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    9.026
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NihlusGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    ουπς, εδώ σκοντάφτεις στο εθνικό κόμπλεξ περί «ρουφιανιάς»

    δεν υπάρχει ελπίδα...
    Αυτο το κομπλεξ δεν νομιζω πως υπαρχει πλεον. Γιατι και αυτο απαιτουσε να νιωθει κανεις σε καποιο βαθμο αλληλεγγυη. Αυτη εχει εκλειψει τελειως. Ο λογος που δεν γινεται ειναι συνηθως γιατι δεν εχουν να κερδισουν κατι, στην χειροτερη γιατι φοβουνται μηπως στοχοποιηθουν (ισχυει και αυτο).

    Αν ανοιγε μια πλατφορμα που ανεβαζεις βιντεο και κερδιζεις λεφτα για καθε επικυρωμενη παραβαση να εισαι σιγουρος πως θα γινοταν αναρπαστη.

  8. #5663
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.617
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το κομπλεξ δεν νομιζω πως υπαρχει πλεον. Γιατι και αυτο απαιτουσε να νιωθει κανεις σε καποιο βαθμο αλληλεγγυη. Αυτη εχει εκλειψει τελειως. Ο λογος που δεν γινεται ειναι συνηθως γιατι δεν εχουν να κερδισουν κατι, στην χειροτερη γιατι φοβουνται μηπως στοχοποιηθουν (ισχυει και αυτο).

    Αν ανοιγε μια πλατφορμα που ανεβαζεις βιντεο και κερδιζεις λεφτα για καθε επικυρωμενη παραβαση να εισαι σιγουρος πως θα γινοταν αναρπαστη.
    Sorry, αλλά η λέξη αλληλεγγύη προς αυτόν που παραβιάζει τον ΚΟΚ ακούγεται βαριά και ατυχής.
    Δηλαδή όποιος πάρει τηλέφωνο να καταγγείλει αυτόν που έχει παρκάρει μπροστά σε ράμπα μπλοκάροντας ανάπηρους, ηλικιωμένους, γονείς με καρότσια είναι ρουφιάνος και αυτός που δεν θα πάρει τηλέφωνο είναι αλληλέγγυος;
    Για εμένα αλληλεγγύη είναι το να πάρεις τηλέφωνο και να καταγγείλεις αυτόν που πάρκαρε μπροστά στη ράμπα.

  9. #5664
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    9.026
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry, αλλά η λέξη αλληλεγγύη προς αυτόν που παραβιάζει τον ΚΟΚ ακούγεται βαριά και ατυχής.
    Δηλαδή όποιος πάρει τηλέφωνο να καταγγείλει αυτόν που έχει παρκάρει μπροστά σε ράμπα μπλοκάροντας ανάπηρους, ηλικιωμένους, γονείς με καρότσια είναι ρουφιάνος και αυτός που δεν θα πάρει τηλέφωνο είναι αλληλέγγυος;
    Για εμένα αλληλεγγύη είναι το να πάρεις τηλέφωνο και να καταγγείλεις αυτόν που πάρκαρε μπροστά στη ράμπα.
    Δεν μιλαω μονο για ΚΟΚ, μιλαω γενικα.

    Απο εκει και περα η βασικη εννοια της λεξης ειναι αυτη:
    το ηθικό καθήκον της αλληλοβοήθειας, της υποχρέωσης που έχουν τα μέλη μιας ομάδας να υποστηρίζονται και να ενισχύονται αμοιβαία
    Και τελοσπαντων ξεφευγεις απο το νοημα των οσων γραφω.

  10. #5665
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.140
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NihlusGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    επιφανειακά έχεις δίκιο, αλλά αν σκεφτείς καλύτερα αυτό σημαίνει επίσης ότι

    - Αν θες να πιεις οτιδήποτε πέρα από μία μπύρα, ΔΕΝ θα βγεις με τον αυτοκίνητό σου. ΜΜΜ ή/και ταξί
    - ΔΕΝ θα σταματήσεις ακριβώς έξω απ' το ζαχαροπλαστείο για να πάρεις γλυκά, μπλοκάροντας τη ράμπα αναπήρων. Θα πρέπει να παρκάρεις ίσως και αρκετά πιο κάτω
    - θα ΠΡΕΠΕΙ να ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ εντελώς σε ΚΑΘΕ σήμα ΣΤΟΠ, ό,τι ώρα και να 'ναι
    - ΔΕΝ θα παρκάρεις επάνω σε πεζοδρόμια
    - ΔΕΝ θα πας ανάποδα ή επάνω σε πεζοδρόμια/πεζόδρομους με μηχανή

    ξέρω, «φτιάχτε τα ΜΜΜ/πεζοδρόμια/λακούβες» κλπ. Δε λέω ότι δεν ισχύει. Απλά θέλω να πω ότι μια σιωπηρή πλειονότητα βολεύεται με το να κάνει Ο,ΤΙ γουστάρει στον δρόμο, και απλά παραπονιέται κιόλας για το χάος που οι ίδιοι προκαλούν
    Και γράφεις πολύ λίγα παραδείγματα. Οι οδηγοί είναι εντελώς ανεξέλεγκτοι και αφηνιασμένοι. Ποια στοπ, εδώ έχουν γραμμένα τα φανάρια.

    Σημαντικότατο πρόβλημα είναι η μαγκιά κλανιά του "εγώ αγόρασα αμάξι να κάνω τη δουλειά μου και σκάστε". Η κοινωνία ολόκληρη, προσαρμόζετε στα αυτοκίνητα και στα θέλω τους.

    Αυτό πρέπει να αλλάξει ΡΙΖΙΚΑ. Και όλοι αμάξι για το παραμικρό και όλοι να μην ακολουθούν κανέναν κανόνα και όλα να πάνε όπως πρέπει σε μια κοιννωία πολύ απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

    Χρειάζονται γεναίες αποφάσεις χωρίς πολλά πολλά.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #5666
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.478
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Επειδή βλέπω ότι το πάμε στο δαχτυλοκούνημα, έτσι for shits and giggles απλά να πω ότι προσωπικά αν δω έναν λιωμίδιο και τον (συνήθως, μην πω πάντα, άντρας) ξέρω προσωπικά, θα τον κράξω άγρια αν πάει να πιάσει τιμόνι και το έχω κάνει. Όχι πάντα με επιτυχία αλλά ΟΚ...

    Αν δω, όπως αναφέρθηκε, στον Καναδά ή κάπου στις ΗΠΑ, με στεγνό δρόμο κάποιον να πατά γκάζι και να ξεπερνά τα γελοία όρια ταχύτητας που υπάρχουν (ή στη Γαλλία στα 130 χλμαω ή Βέλγιο π.χ.), και αν έχει το κατάλληλο εργαλείο και - ακόμα καλύτερα - ξέρω πώς οδηγεί, θα πω "πάτα κι άλλο ρε παπάρα"

    Just saying
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  12. #5667
    Εγγραφή
    14-06-2021
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    25
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γράφεις πολύ λίγα παραδείγματα. Οι οδηγοί είναι εντελώς ανεξέλεγκτοι και αφηνιασμένοι. Ποια στοπ, εδώ έχουν γραμμένα τα φανάρια.

    Σημαντικότατο πρόβλημα είναι η μαγκιά κλανιά του "εγώ αγόρασα αμάξι να κάνω τη δουλειά μου και σκάστε". Η κοινωνία ολόκληρη, προσαρμόζετε στα αυτοκίνητα και στα θέλω τους.

    Αυτό πρέπει να αλλάξει ΡΙΖΙΚΑ. Και όλοι αμάξι για το παραμικρό και όλοι να μην ακολουθούν κανέναν κανόνα και όλα να πάνε όπως πρέπει σε μια κοιννωία πολύ απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

    Χρειάζονται γεναίες αποφάσεις χωρίς πολλά πολλά.
    Έχει αλλάξει λίγο η κατάσταση σε σχέση με μια εικοσαετία πιο πριν επειδή τώρα λόγω υπερβολικού μποτιλιαρισματος είναι υποχρεωμένοι να οδηγούν την περισσότερη ώρα με χαμηλές ταχύτητες, το κουσούρι πάντως η μαγκιά να τρέχω με τεράστιες ταχύτητες για να δείξω ότι είμαι κάποιος έχει παραμείνει ακόμα.

  13. #5668
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.140
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  14. #5669
    Εγγραφή
    10-06-2020
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    300/50 Mbps
    ISP
    ΒΤ
    Router
    ASUS RT-AC86U
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    1000 λάηκ

    Πολλοί αδυνατούν να καταλάβουν την ελαστικότητα του κυκλοφοριακού. Για τους περισσότερους ανθρώπους είναι ένα κλειστό σύστημα με σταθερή ζήτηση, ενώ η πραγματικότητα είναι άκρως αντίθετη.

    Είναι εντελώς counter-intuitive, το καταλαβαίνω, αλλά πολλές φορές αφαιρόντας χώρο από τα αυτοκίνητα, εν τέλει καταλήγει σε μείωση της κίνησης. Είναι λεπτή ισορροπία και χρειάζεται αντιστάθμιση από ΜΜΜ (γέλια κοινού) καθώς και αποθάρρυνση σύντομων, αχρείαστω διαδρομών με ΙΧ (ειδικά με ένα άτομο μέσα)...

  15. #5670
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.617
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το πρώτο σχόλιο θεϊκό: Fact: 90% of city planners quit one lane before they finally fix traffic for real!!!

Σελ. 378 από 386 ΠρώτηΠρώτη ... 358368373376377378379380383 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-16, 15:15
  2. Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-08-16, 13:17
  3. Το PlayStation VR τον Οκτώβριο στην Ελλάδα
    Από nnn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-16, 11:24
  4. Μηνύματα: 49
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-16, 15:15
  5. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-16, 11:52

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας