Σελ. 162 από 197 ΠρώτηΠρώτη ... 142152157160161162163164167172182 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.416-2.430 από 2953
  1. #2416
    Εγγραφή
    25-06-2006
    Περιοχή
    Καλαμαριά,Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    167
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22093/2468
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    15/8(dB) / 19,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theofilos79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμία φορά η ψυχική φθορά είναι πολύ χειρότερη από την υλική κάνε αυτό που νιώθεις αλλά πάντα με την επιφύλαξη ότι μπορεί να το αντιμετωπίσεις αυτό και σε άλλο πάροχο

    ........Auto merged post: theofilos79 added 1 Minutes and 26 Seconds later........



    Πράγματι με την τριήμερη (αν δεν κάνω λάθος) απεργεία του ΟΤΕ όλα θα έρθουν πίσω, άσε που θα έχουν τώρα και την δικαιολογία για τις καθυστερήσεις τους ότι φταίει η απεργεία.

    ........Auto merged post: theofilos79 added 4 Minutes and 20 Seconds later........



    Δεν είναι όλα τόσο μαύρα όπως τα βλέπεις, το δυσκολο όπως στους περισσότερους παρόχους είναι μέχρι την ενεργοποίηση. όσο αφορά το τηλέφωνο που λειτουργεί μόνο με το ρεύμα σκέψου το εξής:
    1)πόσο συχνά κάνει διακοπές η ΔΕΗ (στη Χαλκιδα που είμαι αν βγάλεις την απεργεια του είχε χρόνια να κάνει),
    2)Είμαστε στην εποχή των κινητών
    3)Μπορείς να βάλεις ένα ups
    4)Σε λίγους μήνες θα διορθωθεί και αυτό, αφού η τηλεφωνία απο voip θα γίνει pot
    Δεν λεω!Εχεις δικιο.Ετσι κι αλλιως θα τη δοκιμασω(την ΧοΛ)και βλεπουμε..Αν πανε ολα καλα θα την κρατησω(!!)Αν οχι θα επιστρεψω στον οτε.Να σαι καλα

  2. #2417
    Εγγραφή
    01-10-2007
    Μηνύματα
    795
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    ~15000/1020
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑΣ
    Router
    FritzBox Fon 7140
    SNR / Attn
    (dB) / 26(dB)
    Ποιος σας ειπε οτι θα γινει ποτς σε μερικους μηνες η τηλεφωνια?
    ποτς δινει ηδη η HOL, δεν ειναι δεδομενο οτι θα παιξουν οι νεοι πελατες της ολοι σε ποτς.
    Σιγουρα δε οι ηδη υπαρχων πελατες δυσκολα θα μεταβουν απο DP-SIP σε DP-POTS.
    τωρα γιαυτους που εχουν σοβαρο προβλημα δεν γνωριζω αν θα μεταβουν οι οχι, παντως σιγουρα απ οσο γνωριζω δεν προκειτε να μεταβουν ολοι οι χρηστες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος rav3n : 29-03-08 στις 00:35.

  3. #2418
    Εγγραφή
    25-06-2006
    Περιοχή
    Καλαμαριά,Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    167
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22093/2468
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    15/8(dB) / 19,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rav3n Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιος σας ειπε οτι θα γινει ποτς σε μερικους μηνες η τηλεφωνια?
    ποτς δινει ηδη η HOL, δεν ειναι δεδομενο οτι θα παιξουν οι νεοι πελατες της ολοι σε ποτς.
    Σιγουρα δε οι ηδη υπαρχων πελατες δυσκολα θα μεταβουν απο DP-SIP σε DP-POTS.
    τωρα γιαυτους που εχουν σοβαρο προβλημα δεν γνωριζω αν θα μεταβουν οι οχι, παντως σιγουρα απ οσο γνωριζω δεν προκειτε να μεταβουν ολοι οι χρηστες.
    Ναι,αλλα σε μενα που ειμαι καινουργιος πελατης-ακομα δεν εχω ενεργοποιειθει-μου ειπαν στο τηλ.οτι προς το παρον δεν γινεται σε κανεναν!!Εγω μενω Καλαμαρια Θεσ/νικης.Γνωριζει κανεις αν θα ειμαι σε ποτς?

  4. #2419
    Εγγραφή
    01-10-2007
    Μηνύματα
    795
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    ~15000/1020
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑΣ
    Router
    FritzBox Fon 7140
    SNR / Attn
    (dB) / 26(dB)
    Post
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petran66 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι,αλλα σε μενα που ειμαι καινουργιος πελατης-ακομα δεν εχω ενεργοποιειθει-μου ειπαν στο τηλ.οτι προς το παρον δεν γινεται σε κανεναν!!Εγω μενω Καλαμαρια Θεσ/νικης.Γνωριζει κανεις αν θα ειμαι σε ποτς?
    ειναι σχεδον τυχαιο το αν θα μπεις σε ποτς ακομα απ οσο ξερω.

  5. #2420
    Εγγραφή
    26-01-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΛΚΙΔΑ
    SNR / Attn
    (dB) / 9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rav3n Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιος σας ειπε οτι θα γινει ποτς σε μερικους μηνες η τηλεφωνια?
    ποτς δινει ηδη η HOL, δεν ειναι δεδομενο οτι θα παιξουν οι νεοι πελατες της ολοι σε ποτς.
    Σιγουρα δε οι ηδη υπαρχων πελατες δυσκολα θα μεταβουν απο DP-SIP σε DP-POTS.
    τωρα γιαυτους που εχουν σοβαρο προβλημα δεν γνωριζω αν θα μεταβουν οι οχι, παντως σιγουρα απ οσο γνωριζω δεν προκειτε να μεταβουν ολοι οι χρηστες.
    Δεν υπάρχει περίπτωση να μην γίνει μελλοντικά για όλους τους χρήστες. Κατά την άποψη μου θα γίνει Pot για όλους αλλά όχι άμεσα. Δεν μπορεί άλλοι να είναι σε voip και άλλοι σε pot τηλεφωνία. Εδώ υπάρχουν μπερδέματα στο αν το ρουτερ που σου έχουν στείλει ειναι annex A η Β. Φαντάσου τι έχει να γίνει με την τηλεφωνία όταν υπάρχουν 2 διαφορετικές επιλογές. Το voip αν και για πολλούς είναι καλύτερο, πιστεύω ότι είναι θέμα χρόνου και θα αντικατασταθεί.Λογικό είναι το pot στην αρχή να χρησιμοποιηθεί πρώτα από τους καινούργιους πελάτες αλλά σταδιακά θα αντικαταστησει το voip. Βέβαια η χολ δεν έχει δώσει κάποια επίσημη ανακοίνωση σχετικά με αυτό επομένως κανείς δεν ξέρει και σίγουρα.όλα είναι θέμα marketing και τεχνολογικής υποδομής. Για να δίνει όμως΄τώρα pot σε όρισμένους χρήστες εμένα αυτό μου λέει ότι για διάφορους λόγους (ίσως και για ανταγωνισμό) αυτό την συμφέρει, γιατί λοιπόν όταν υπάρξει η υποδομή να μην το κάνει για όλους; Πάντως πιστεύω ότι σχετικά σύντομα θα ξεκαθαρίσει το τόπίο οπότε θα δούμε φίλοι μου τι θα γίνει.

    ........Auto merged post: theofilos79 added 4 Minutes and 47 Seconds later........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petran66 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι,αλλα σε μενα που ειμαι καινουργιος πελατης-ακομα δεν εχω ενεργοποιειθει-μου ειπαν στο τηλ.οτι προς το παρον δεν γινεται σε κανεναν!!Εγω μενω Καλαμαρια Θεσ/νικης.Γνωριζει κανεις αν θα ειμαι σε ποτς?
    Ίσως στην περιοχή σου να μην υπάρχει η κατάλληλη υποδομή για Pot τεχνολογία ακόμα. Στην αρχή για να καταλάβεις σε αντιστοιχο ΄μέρος αυτού του forum γράφτηκε ότι δόθηκε πιλοτικα (pot) σε όρισμενες περιοχές και οικογενειες της Αθηνας. Πιστεύω ότι όλα είναι θέμα χρόνου για να ωριμάσει η κατάσταση. Φυσικά αυτή είναι η προσωπική μου άποψη, (επηρεασμένος και από προσωπικές επαγγελματικές εμπερείες).
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος theofilos79 : 29-03-08 στις 12:06. Αιτία: auto merged post

  6. #2421
    Εγγραφή
    02-07-2002
    Μηνύματα
    959
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM Fritz!Box 7590
    Ακόμα τίποτα στο θέμα της δικής μου ενεργοποίησης Αυτή η βδομάδα είναι και η τελευταία της υπομονής μου. Αν δεν γίνει τίποτα θα στείλω φαξ ακύρωσης και θα γυρίσω για λίγο στον ΟΤΕ. Από τις 27/2 θα έπρεπε να έχω ενεργοποιηθεί

  7. #2422
    Εγγραφή
    01-10-2007
    Μηνύματα
    795
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    ~15000/1020
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑΣ
    Router
    FritzBox Fon 7140
    SNR / Attn
    (dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theofilos79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει περίπτωση να μην γίνει μελλοντικά για όλους τους χρήστες. Κατά την άποψη μου θα γίνει Pot για όλους αλλά όχι άμεσα. Δεν μπορεί άλλοι να είναι σε voip και άλλοι σε pot τηλεφωνία. Εδώ υπάρχουν μπερδέματα στο αν το ρουτερ που σου έχουν στείλει ειναι annex A η Β. Φαντάσου τι έχει να γίνει με την τηλεφωνία όταν υπάρχουν 2 διαφορετικές επιλογές. Το voip αν και για πολλούς είναι καλύτερο, πιστεύω ότι είναι θέμα χρόνου και θα αντικατασταθεί.Λογικό είναι το pot στην αρχή να χρησιμοποιηθεί πρώτα από τους καινούργιους πελάτες αλλά σταδιακά θα αντικαταστησει το voip. Βέβαια η χολ δεν έχει δώσει κάποια επίσημη ανακοίνωση σχετικά με αυτό επομένως κανείς δεν ξέρει και σίγουρα.όλα είναι θέμα marketing και τεχνολογικής υποδομής. Για να δίνει όμως΄τώρα pot σε όρισμένους χρήστες εμένα αυτό μου λέει ότι για διάφορους λόγους (ίσως και για ανταγωνισμό) αυτό την συμφέρει, γιατί λοιπόν όταν υπάρξει η υποδομή να μην το κάνει για όλους; Πάντως πιστεύω ότι σχετικά σύντομα θα ξεκαθαρίσει το τόπίο οπότε θα δούμε φίλοι μου τι θα γίνει.

    ........Auto merged post: theofilos79 added 4 Minutes and 47 Seconds later........



    Ίσως στην περιοχή σου να μην υπάρχει η κατάλληλη υποδομή για Pot τεχνολογία ακόμα. Στην αρχή για να καταλάβεις σε αντιστοιχο ΄μέρος αυτού του forum γράφτηκε ότι δόθηκε πιλοτικα (pot) σε όρισμενες περιοχές και οικογενειες της Αθηνας. Πιστεύω ότι όλα είναι θέμα χρόνου για να ωριμάσει η κατάσταση. Φυσικά αυτή είναι η προσωπική μου άποψη, (επηρεασμένος και από προσωπικές επαγγελματικές εμπερείες).
    Πολυς κοσμος προτιμα το voip.
    Πολυς κοσμος το pots.
    Παντως αυτοι που εχουν ποτς μπορουν να εχουν και voip(με τα τηλεφωνα πανω στο ρουτερ κτλ).
    Αυτοι που εχουν voip ομως δεν μπορουν να εχουν ποτς.
    Αυτοι που θα παρουν ποτς για την ωρα ειναι τυχαιοι.
    δεν υπαρχουν DSLAMS με ποτς σε ολα τα ΑΚ που εχει dslam η HOL ακομα,οποτε το κανει ακομα ποιο τυχαιο

  8. #2423
    Εγγραφή
    26-01-2008
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    712
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΛΚΙΔΑ
    SNR / Attn
    (dB) / 9(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rav3n Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυς κοσμος προτιμα το voip.
    Πολυς κοσμος το pots.
    Παντως αυτοι που εχουν ποτς μπορουν να εχουν και voip(με τα τηλεφωνα πανω στο ρουτερ κτλ).
    Αυτοι που εχουν voip ομως δεν μπορουν να εχουν ποτς.
    Αυτοι που θα παρουν ποτς για την ωρα ειναι τυχαιοι.
    δεν υπαρχουν DSLAMS με ποτς σε ολα τα ΑΚ που εχει dslam η HOL ακομα,οποτε το κανει ακομα ποιο τυχαιο
    σωστός........

  9. #2424
    Εγγραφή
    19-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    861
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112000/11200
    ISP
    HOL/Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΠΛ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    10,5(dB) / 7,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theofilos79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμία φορά η ψυχική φθορά είναι πολύ χειρότερη από την υλική κάνε αυτό που νιώθεις αλλά πάντα με την επιφύλαξη ότι μπορεί να το αντιμετωπίσεις αυτό και σε άλλο πάροχο

    Σωστος

    Οπως ειπα τρια χρονια στη Vivodi με προβλημα μια δυο φορες και αμεση αποκατασταση, μπορει να ειμαι απο τους τυχερους αλλα ειναι γεγονος.
    Χριστοφορος

  10. #2425
    Το avatar του μέλους wrcrack
    wrcrack Guest
    Και σαν πρωταπριλίατικο αστείο εχθές 1 Απριλίου από τις αρχές Δεκεμβρίου ενεργοποιήθηκε το Double Play!Όχι ότι είναι 24Μbps στα 13Mbps συγχρόνισε αλλά λέμε τώρα...(κέντρο Θεσσαλονίκης)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wrcrack : 02-04-08 στις 19:40.

  11. #2426
    Εγγραφή
    21-07-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    4.316
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100 Mbps
    ISP
    INALAN
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cbarbas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστος

    Οπως ειπα τρια χρονια στη Vivodi με προβλημα μια δυο φορες και αμεση αποκατασταση, μπορει να ειμαι απο τους τυχερους αλλα ειναι γεγονος.
    Κι εγώ τυχερός θα ήμουν με τη vivodi τα 2,5 χρόνια που υπήρξα συνδρομητής τους...
    Αλλά μάλλον τελικά οι "μικροί" πάροχοι δουλεύουν πιο σωστά στην Ελλάδα σε σχέση με τα 2-3 "σουπερμάρκετ" που προέκυψαν ξαφνικά.

  12. #2427
    Εγγραφή
    08-11-2007
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    [QUOTE=theofilos79;1915503]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athsak Εμφάνιση μηνυμάτων

    Το πιο πιθανό να είναι αυτό που λέει o harris. Πάρε καλύτερα κανένα τηλέφωνο στη χολ και ρώτα τους μήπως και σου πουν, για να το επιβεβαιώσεις. Δεν έχεις κάτι να χάσεις εκτός από λίγο χρόνο που θα περιμένεις στην αναμονή.
    Τελικά για την καθυστερηση εφταιγε ο πΟΤΕ.Δε μου είχαν ακόμη ελευθερώσει την πόρτα του adsl της Altec από διακοπή που είχα κάνει 15/1.Δεν παίζονται οι άνθρωποι.....

    ........Auto merged post: athsak added 5 Minutes and 3 Seconds later........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από athsak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατάσταση αίτησης κυκλώματος ADSL για τον αριθμό 2310.......
    2008-02-20 17:18:18 Κ05 Η ΑΙΤΗΣΗ ΠΡΟΩΘΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ .
    2008-02-21 17:19:36 Κ1 ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ .
    1970-01-01 02:00:00 Κ1 ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ. .

    ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟ?ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ...ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 2 ΦΟΡΕΣ?

    Τελικά έφταιγε ο πΟΤΕ που δε μου είχε ελευθερώσει την πόρτα του adsl της ALTEC από διακοπή που έκανα στις 15/1!Δεν παίζονται εκεί στον πΟΤΕ.....!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος athsak : 03-04-08 στις 21:42. Αιτία: auto merged post

  13. #2428
    Εγγραφή
    03-04-2008
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 28(dB)
    2008-03-19 17:09:24 Κ03 ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΥΠΟΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ .
    2008-03-20 17:08:17 Κ1 ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ .
    2008-03-21 17:25:01 Κ2 ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΡΟΓΧΟΥ .
    1970-01-01 02:00:00 Κ2 ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΡΟΓΧΟΥ. .

    Εδώ σε τι κατάσταση είμαστε ; Λέτε να έχουμε κανένα ευχάριστο ;
    Στην Θεσσαλονίκη είναι

  14. #2429
    Εγγραφή
    25-06-2006
    Περιοχή
    Καλαμαριά,Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    167
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22093/2468
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    15/8(dB) / 19,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από agalmata Εμφάνιση μηνυμάτων
    2008-03-19 17:09:24 Κ03 ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΥΠΟΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ .
    2008-03-20 17:08:17 Κ1 ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ .
    2008-03-21 17:25:01 Κ2 ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΡΟΓΧΟΥ .
    1970-01-01 02:00:00 Κ2 ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΡΟΓΧΟΥ. .

    Εδώ σε τι κατάσταση είμαστε ; Λέτε να έχουμε κανένα ευχάριστο ;
    Στην Θεσσαλονίκη είναι
    Εισαι ακριβως στην ιδια κατασταση με μενα!(Απο τις 7/3 εγω)
    2008-03-07 17:08:17 Κ1 ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ .
    2008-03-09 17:25:01 Κ2 ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΡΟΓΧΟΥ .
    1970-01-01 02:00:00 Κ2 ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΡΟΓΧΟΥ.
    Πρεπει να κανεις υπομονη ακομα!Εμενα μου ειπαν οτι θα ενεργοποιειθω σε 25 μερες,αλλα δεν τι βλεπω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος petran66 : 04-04-08 στις 03:08.

  15. #2430
    Εγγραφή
    03-04-2008
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    21
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    NetFaster IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 28(dB)
    Αδερφέ ως δια μαγείας από σήμερα το πρωί έχω dsl κανονικά . Μόνο το τηλέφωνο δεν δουλεύει .

Σελ. 162 από 197 ΠρώτηΠρώτη ... 142152157160161162163164167172182 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3710
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-01-09, 23:02
  2. Μηνύματα: 294
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-07, 00:44
  3. Μηνύματα: 242
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-06-07, 23:36

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας