Σελ. 1 από 34 12361121 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 507
  1. #1
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Μηνύματα
    702
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    14311/1.021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    TP-Link TD-W8960N
    SNR / Attn
    6(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ενα πουλάκι μου ειπε απο τις 18 δεκεμβρη και μετα οσοι ζητησατε 2play δεν θα παρετε φριτέζα , αλλα το netfaster IAD. Ιδια χαρακτηριστικά , Wifi , 4 ethernet connections. Απο κει και περα φημολογείται οτι έχει καλύτερη τηλεφωνία , και μεγαλύτερους συγχρονισμούς . Αντε παιδια , και καλο beta testing. Xixixi

    Υ.Γ. Νομίζω ειναι της intracom . Κοκκαλης ftw.

    Υ.Γ.2 Ακουσα οτι εχει και 1 usb για συμβατότητα και οτι παιζει και χωρις ρευμα , οταν συνδέεται σε POTS .

    Υ.Γ. Το hibox με τα +5,5ε δίνει ακομα φριτεζες

  2. #2
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    893
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35/3.1
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ADB P.RG AV4202N
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Stefanos83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενα πουλάκι μου ειπε απο τις 18 δεκεμβρη και μετα οσοι ζητησατε 2play δεν θα παρετε φριτέζα , αλλα το netfaster IAD. Ιδια χαρακτηριστικά , Wifi , 4 ethernet connections. Απο κει και περα φημολογείται οτι έχει καλύτερη τηλεφωνία , και μεγαλύτερους συγχρονισμούς . Αντε παιδια , και καλο beta testing. Xixixi

    Υ.Γ. Νομίζω ειναι της intracom . Κοκκαλης ftw.

    Υ.Γ.2 Ακουσα οτι εχει και 1 usb για συμβατότητα και οτι παιζει και χωρις ρευμα , οταν συνδέεται σε POTS .

    Υ.Γ. Το hibox με τα +5,5ε δίνει ακομα φριτεζες
    Ψαχνω από περιέργεια να το βρω στο site της Ιντρακομ... ( http://emc.intracom.gr/gr/declaratio...clarations.htm ) Αλλά βρίσκω NetFasteR 5200 και jetSpeed IAD ... Αλλά όχι συνδιασμό των netfaster & IAD.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lyk : 24-12-07 στις 21:05.

  3. #3
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Zauberberg
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    22.262
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Άρθρα
    13
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    25(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ας ελπισουμε πως το ρουτερ της Ιντρακομ θα εχει καλυτερη συμπεριφροα απο το φριτζ. Προσωπικα το 7140 με εχει απογητευσει παραπολυ σε αντιθεση με το απλο fritz που το θεωρουσα τελειο. Βγαζει προβληματα στην τηλεφωνια, ο συγχρονισμος ειναι χαμηλος, ενω το ασυρματο ειναι περιεργο τραίνο. Για να μην θυμηθω τα προβληματα που εβγαλε το καλοκαιρι με τις αποσυνδέσεις και αναγκασε τους ανθρώπους της hol να τρέχουν για νεα firmaware.

    Πολυ πιθανον η αλλαγη πορείας της hol να ειναι αποτοκος της κακης συμπεριφορας του 7140. Το ερωτημα ειναι κατα ποσον μια πιθανη επιτυχια του νεου ρουτερ θα οδηγησει στην αντικατασταση ολων των 7140.

  4. #4
    Εγγραφή
    14-04-2003
    Περιοχή
    Πολύδροσο Λακουβοχωρίου
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    19.734
    Downloads
    11
    Uploads
    2
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    ZTE Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    14.6(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nm96027 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ πιθανον η αλλαγη πορείας της hol να ειναι αποτοκος της κακης συμπεριφορας του 7140. Το ερωτημα ειναι κατα ποσον μια πιθανη επιτυχια του νεου ρουτερ θα οδηγησει στην αντικατασταση ολων των 7140.
    To βρίσκω κοστολογικά αδύνατον να συμβεί κάτι τέτοιο

    Θα ήταν όμως πολύ λογικό και θεμιτό σε όσους ταλαιπωρούνται από τον υπάρχοντα εξοπλισμό να τους αλλαχθεί με τον καινούριο... αρκεί φυσικά και ο καινούριος να είναι πράγματι μια αλλαγή προς το καλύτερο και όχι κίνηση μείωσης του κοστολογίου (= intracom κερνάει intracom πίνει )...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος harris : 24-12-07 στις 21:41.
    Crisis is the time when the old is dead, but the new cannot be born... Antonio Gramsci

  5. #5
    Εγγραφή
    26-10-2007
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Μηνύματα
    5.789
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Router
    TL-WA5210G --> ΦΡΙΤΣ
    Αρκεί το καινούργιο να είναι πιο φθηνό (που σίγουρα είναι), όχι βέβαια για τον τελικό πελάτη.
    Ότι δεν υπάρχει, δεν χαλάει.

  6. #6
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Μηνύματα
    702
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    14311/1.021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    TP-Link TD-W8960N
    SNR / Attn
    6(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nm96027 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας ελπισουμε πως το ρουτερ της Ιντρακομ θα εχει καλυτερη συμπεριφροα απο το φριτζ. Προσωπικα το 7140 με εχει απογητευσει παραπολυ σε αντιθεση με το απλο fritz που το θεωρουσα τελειο. Βγαζει προβληματα στην τηλεφωνια, ο συγχρονισμος ειναι χαμηλος, ενω το ασυρματο ειναι περιεργο τραίνο. Για να μην θυμηθω τα προβληματα που εβγαλε το καλοκαιρι με τις αποσυνδέσεις και αναγκασε τους ανθρώπους της hol να τρέχουν για νεα firmaware.

    Πολυ πιθανον η αλλαγη πορείας της hol να ειναι αποτοκος της κακης συμπεριφορας του 7140. Το ερωτημα ειναι κατα ποσον μια πιθανη επιτυχια του νεου ρουτερ θα οδηγησει στην αντικατασταση ολων των 7140.
    Πολυ σωστα σχολια . Το 7140 έριχνε αρκετα θα ελεγα το συγχρονισμο (1 εως 2mbit ) για πιο σταθερες συνδεσεις . Καθόλου ευχάριστο για τον μέσο καταναλωτη που απλα βλέπει με ποσα συνδεεται και μετα περνει στην τεχνικη υποστήριξη για κράξιμο . Το περιεργο της υπόθεσης είναι οτι παρολο που έριχνε το connection speed η τηλεφωνία δεν είχε καλη ποιοτητα . Δηλαδη ΟΚ μπορεις να μιλήσεις , αλλα .... μετρια. Το καινούργιο λενε οτι έχει καλυτερη τηλεφωνία , μεγαλύτερα connections speed . Συμβατοτητα προς τα πισω μεσω της USB . Γενικα πιστεύω θα είναι καλη φαση . Θα το χω στα χέρια μου για beta testing μεσα στην βδομαδα .

    Υ.Γ. Το παλιο fritz είναι απο καλυτερα μηχανηματα που εχω δει. Απλα δεν σου δημιουργουσε κανένα μα κανένα προβλημα.
    Υ.Γ.2 Δεν παιζει αντικατάσταση ολων των fritz . Αποσο ξερω στις αιτήσεις που έγιναν απο 18 και μετα. Ισως και 1-2 μερες πιο νωρις

  7. #7
    Εγγραφή
    27-06-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.947
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12608/883
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H208N
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Stefanos83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Γ. Το παλιο fritz είναι απο καλυτερα μηχανηματα που εχω δει. Απλα δεν σου δημιουργουσε κανένα μα κανένα προβλημα.
    +1

    δεν το αλλαζω με τπτ..

  8. #8
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    893
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35/3.1
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ADB P.RG AV4202N
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Stefanos83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ σωστα σχολια . Το 7140 έριχνε αρκετα θα ελεγα το συγχρονισμο (1 εως 2mbit ) για πιο σταθερες συνδεσεις . Καθόλου ευχάριστο για τον μέσο καταναλωτη που απλα βλέπει με ποσα συνδεεται και μετα περνει στην τεχνικη υποστήριξη για κράξιμο . Το περιεργο της υπόθεσης είναι οτι παρολο που έριχνε το connection speed η τηλεφωνία δεν είχε καλη ποιοτητα . Δηλαδη ΟΚ μπορεις να μιλήσεις , αλλα .... μετρια. Το καινούργιο λενε οτι έχει καλυτερη τηλεφωνία , μεγαλύτερα connections speed . Συμβατοτητα προς τα πισω μεσω της USB . Γενικα πιστεύω θα είναι καλη φαση . Θα το χω στα χέρια μου για beta testing μεσα στην βδομαδα .
    Στέφανε για το 7140 θα δούμε κανένα βελτιωμένο firmware? Και μάλιστα σύντομα?
    Οπως είχε γίνει με την .43 εκδοση που φανηκε να κανει δουλειά με τις αποσυνδέσεις... Τωρα αν μπορούσε να βελτιωθεί και η τηλεφωνία... καλό θα ήταν.

  9. #9
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Μηνύματα
    702
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    14311/1.021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    TP-Link TD-W8960N
    SNR / Attn
    6(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lyk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στέφανε για το 7140 θα δούμε κανένα βελτιωμένο firmware? Και μάλιστα σύντομα?
    Οπως είχε γίνει με την .43 εκδοση που φανηκε να κανει δουλειά με τις αποσυνδέσεις... Τωρα αν μπορούσε να βελτιωθεί και η τηλεφωνία... καλό θα ήταν.
    Η τηλεφωνία θα βελτιωθεί αισθητα μονο οταν τελειώσουν το PSTN που δουλέουν . Δηλάδη το κομματι απο το σπιτι μας μεχρι τα DSLAM θα γίνει PSTN οπως είναι και στην 4νετ . Τοτε θα είμαστε κομπλε . Προσωρινή λύση μεχρι να γίνει αυτό , το οποιο αποτι ξέρω τελειώνει μεσα στον Φεβρουάριο είναι τα καινουργία router . Τα οποία φημολογείται οτι βελτιώνουν ποιοτητα τηλεφωνιας . Για το 7140 δεν το βλέπω αλλαζει κατι .

    Επισης θέλω να μοιραστώ μαζι σας , κάτι απο το pdf του καινούργιου μηχανήματος που δεν το έχω καταλάβει ακομα.

    "LifeLine Port: Σε περίπτωση απώλειας του ηλεκτρικού ρεύματος κι εφόσον ο πελάτης είναι ακόμα στο τηλεφωνικό δίκτυο του ΟΤΕ (ΑΡΥΣ), η θύρα Line μπορεί να συνεχίσει απρόσκοπτα να εξυπηρετεί κλήσεις από και προς το δίκτυο του ΟΤΕ (ΔΕΝ υπήρχε στο Fritz 7140)"

  10. #10
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    893
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35/3.1
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ADB P.RG AV4202N
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Stefanos83 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η τηλεφωνία θα βελτιωθεί αισθητα μονο οταν τελειώσουν το PSTN που δουλέουν . Δηλάδη το κομματι απο το σπιτι μας μεχρι τα DSLAM θα γίνει PSTN οπως είναι και στην 4νετ . Τοτε θα είμαστε κομπλε . Προσωρινή λύση μεχρι να γίνει αυτό , το οποιο αποτι ξέρω τελειώνει μεσα στον Φεβρουάριο είναι τα καινουργία router . Τα οποία φημολογείται οτι βελτιώνουν ποιοτητα τηλεφωνιας . Για το 7140 δεν το βλέπω αλλαζει κατι .
    Και τι θα γίνει η δεύτερη μας γραμμή, όταν γίνουν στυλ PSTN τα τηλέφωνα μας? (δλδ το 213?)
    Οσο και αν βελτιώσουν τα νέα ρούτερ τα πράγματα (το οποίο μένει και να αποδειχτεί στην πράξη), αυτό δεν αλλάζει κάτι στους παλιούς με τα 7140... κατι πρεπει να γίνει και με αυτούς...

  11. #11
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Μηνύματα
    702
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    14311/1.021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    TP-Link TD-W8960N
    SNR / Attn
    6(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lyk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τι θα γίνει η δεύτερη μας γραμμή, όταν γίνουν στυλ PSTN τα τηλέφωνα μας? (δλδ το 213?)
    Οσο και αν βελτιώσουν τα νέα ρούτερ τα πράγματα (το οποίο μένει και να αποδειχτεί στην πράξη), αυτό δεν αλλάζει κάτι στους παλιούς με τα 7140... κατι πρεπει να γίνει και με αυτούς...
    Αναμενόμενη η απορία για το 213 . Δεν θέλω πω κατι χωρίς να είμαι σίγουρος αλλα πιστεύω θα μείνει πάνω στο VoIP . Διοτι ουσιαστικά , με 1 ζευγαρι καλωδίων παιζει το 2play . Ετσι για να υπαρχει και 2η PSTN , χρειάζεται και 2ο ζευγάρι καλωδίων πράγμα άτοπο.
    Βασικα το καινούργιο router θεωρητικά θα θεραπεύσει τις παιδικές ασθένειες του 2play. Οσο για τους παλιους συνδρομητές , πιστεύω καποιο παράθυρο θα βρεθεί για να αλλάξουν router . Οπως π.χ. έχουμε βρει παράθυρο και αλλάζουμε τους συνδρομητές με τις παλιές χρέωσεις στις καινούργιες . Ολα γίνονται , λίγο καλη διάθεση να υπάρχει .
    Γενικά αποτι φαίνεται , κανεις πάροχος δεν επαναπεύεται και ολοι ετοιμάζουν καινούργια κόλπα . Απλα να είμαστε ολοι καλα, και με το καινουργιο έτος εχουμε πολλα να δουμε .

    Υ.Γ. Χρονια Πολλα και καλα χριστούγεννα .

  12. #12
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Βύρωνας
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    893
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    35/3.1
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Router
    ADB P.RG AV4202N
    Path Level
    Interleaved
    Το 213 μου δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να το χάσω... εχω πάρει κορυφαιο νουμεράκι!
    Ας περνάει και μέσω VOIP (θα είναι συνδεδεμενο μεσω fritz FON δλδ, κανενα πρόβλημα για μένα).

    Για το θέμα των χρεώσεων που ανέφερες... εγώ είμαι στο 12άρι (παλιό) πακέτο, που ήταν και λίγο ακριβότερο... Μπορώ να περάσω στις νέες χρεώσεις (και κάπως καλύτερους όρους σύμβασης), χωρίς να αλλάξω ταχύτητα? Να παραμείνω δλδ σε 12/1? Να μην πειραχτεί τίποτα στην σύνδεση μου δλδ, απλά να αλλάξει η χρέωση / όροι με την νέα...

    υγ. Χρόνια πολλά και με υγεία...!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lyk : 25-12-07 στις 18:29.

  13. #13
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Zauberberg
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    22.262
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Άρθρα
    13
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    25(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η δευτερη γραμμη (το 213) θα μείνει voip, οντως -οταν το 210 γίνει POTS

    To νεο firmware ειναι ετοιμο και ειναι το .47 και ηδη ισως εχει ξεκινησει να περνιεται σε 7140.

    Nα σας πω την αληθεια εγω δεν ειμαι σιγουος (το εχω ξαναπει) πως θελω να γίνει POTS εστω το 210. Θεωρω πως το voip πλεονεκτει σε συγκριση με την POTS τηλεφωνία των εναλλακτικων. Ασφαλως το θεμα ειναι οτι ειναι ασταθες, ως ποιοτητα. Δλδ ναι μεν εχεις καλη ποιοτητα, αλλα ενα απλο καπριτσιο του CPE (πχ ενα bug στο firmware) ανατρέπει ολη την κατασταση και μπορει να σε ταλαιπωρήσει για καιρό. Η τηλεφωνία της hol και γενικα οι double play υπηρεσίες της εχουνε δυσφημιστει αρκετα απο το 7140.

    Μια και σε βρήκαμε προχειρο: Στέφανε εχεις ακουσει τίποτα για το ποτε θα ειναι ετοιμες οι καρτες για την PSTN;

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nm96027 : 25-12-07 στις 18:21.

  14. #14
    Εγγραφή
    16-02-2006
    Περιοχή
    Ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.704
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54999/5503
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    Το θέμα είναι όσοι από εμάς έχουν προβλήματα με το 2play και έχουμε το φριτζ,να μας το αλλάξουν μπας και δούμε άσπρη μέρα!

    Το θέμα είναι,βέβαια,να φτιάξουν τα πράγματα με το καινούριο ρούτερ και όχι να μείνουν ίδια ή και χειρότερα.

    Πάντως,μενού σαν του φριτζ,δύσκολα θα βρούμε...

  15. #15
    Εγγραφή
    08-06-2007
    Μηνύματα
    702
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    14311/1.021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    TP-Link TD-W8960N
    SNR / Attn
    6(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lyk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το 213 μου δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να το χάσω... εχω πάρει κορυφαιο νουμεράκι!
    Ας περνάει και μέσω VOIP (θα είναι συνδεδεμενο μεσω fritz FON δλδ, κανενα πρόβλημα για μένα).

    Για το θέμα των χρεώσεων που ανέφερες... εγώ είμαι στο 12άρι (παλιό) πακέτο, που ήταν και λίγο ακριβότερο... Μπορώ να περάσω στις νέες χρεώσεις (και κάπως καλύτερους όρους σύμβασης), χωρίς να αλλάξω ταχύτητα? Να παραμείνω δλδ σε 12/1? Να μην πειραχτεί τίποτα στην σύνδεση μου δλδ, απλά να αλλάξει η χρέωση / όροι με την νέα...

    υγ. Χρόνια πολλά και με υγεία...!
    Σε βλέπω την έχεις πάρει την εταιρεία με κακό ματι . Χαχα αν και δεν είναι και τοση κακή . Γιατι δεν "ρισκάρεις" για μέχρι 24mbit ? 37e κοστολογουνται . Αμα θες στο φτιάχνω εγώ και στο προσέχω να μην γίνει καμια στραβη. Ουσιαστικά αυτό που κάνεις και εξασφαλίζεις οτι δεν θα γίνει πατατα , είναι οτι ανενεώνεις μόνο το LLU και το dialCONNECT , εξασφαλίζοντας έτσι οτι θα αλλάξει μόνο η χρέωση και ο συγχρονισμός τιποτα αλλο.
    Στην χειρότερη περίπτωση , αλλαζεις το adsl modulation σε adsl2 απλό . Το οποίο έχει max οριο τα 12mbit και είσαι παλι στα ιδια . Σκέψου το παντως δεν χάνεις τπτ . Το καλό στην φάση θα ταν να μπορούσα να σου στείλω και τον καινούργιο router αλλα δεν ξέρω ακομα τι θα ισχυσει γιαυτον.
    Οι κάρτες pstn έχουν ημερομηνία παράδοσης 15/02/08 . Το χαμε μιλήσει με εναν απο τους project managers που είναι πανω σε αυτό . Προσωπικά το βλέπω περιπου 28/02

Σελ. 1 από 34 12361121 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-05-07, 18:04
  2. forthnet 2play τι εξοπλισμος?
    Από bmour στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-05-07, 11:59
  3. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-06, 20:45

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας