Σελ. 11 από 1070 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213162131 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 16050
  1. #151
    Εγγραφή
    16-06-2008
    Μηνύματα
    545
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    5000/50000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από albatross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κατάλαβες.... δηλώνανε όσες υπερωρίες θέλανε. Υπερωρίες που δεν κάνανε...
    Οι κατασκευαστικές ειδικά είναι άστα να πάνε... αν έχεις υπόψιν τι παίζει μ' αυτές και τα δημόσια έργα.
    Να μην το συνεχισουμε το offtopic, αλλα τι ακριβως κανεις τωρα? Βαζεις στο ιδιο τσουβαλι καποιον που εκλεψε 10 ωρες υπερωριες, γιατι εαν ηταν παραπανω δεν θα δουλευε ταξιτζης για το μεροκαματο, με την κατασκευαστικη και με αυτους που της αναθεσαν το εργο?

  2. #152
    Εγγραφή
    11-08-2010
    Μηνύματα
    301
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από no_logo Εμφάνιση μηνυμάτων
    τώρα θα φταίω εγώ αν ποστάρω ξανά το βίντεο με αποκεφαλισμό κακόμοιρου μετανάστη από νεοναζί στην Ρωσία, από ιδεολογικό αδελφό της ΧΑ;
    εισαι εντελως οτι να'ναι.

    τετοια βιντεο υπαρχουν πολλα στο ιντερνετ .

    εχω δει πιτσιρικι μουσουλμανο να αποκεφαλιζει αλλον μουσουλμανο

    εχω δει τσετσενους να αποκεφαλιζουν ρωσο στρατιωτη .

    εγιναν ? δεν ξερω και δεν θελω να ξερω αν ειναι αληθεια ή χολιγουντιανο κομματι ταινιας τρομου παραγγελια για προπαγανδιστικους λογους.

    οσο καλλιεργειτε μπαμπουλες τοσο θα χανετε την δυναμη των επιχειρηματων σας και θα βρισκουν εδαφος οι αντιπαλοι δημιουργοι μπαμπουλων για να φτιαχνουν τους δικους τους στρατους.

    η γερμανια απλα απαγορευσε την αναμεταδοση του βιντεοτου μιχαλολιακου . επραξε σωστα ? ΣΩΣΤΟΤΑΤΑ

    γιαυτο εχει 1.8% το NPD http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%95%...AF%CE%B1%CF%82 και οχι 6.7 που εχει η χα

  3. #153
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eqvus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μην το συνεχισουμε το offtopic, αλλα τι ακριβως κανεις τωρα? Βαζεις στο ιδιο τσουβαλι καποιον που εκλεψε 10 ωρες υπερωριες, γιατι εαν ηταν παραπανω δεν θα δουλευε ταξιτζης για το μεροκαματο, με την κατασκευαστικη και με αυτους που της αναθεσαν το εργο?
    Γιατί, μήπως αμφιβάλλεις ότι αν ο ταρίφας ήταν εργολάβος δε θα έκανε το ίδιο?

    Άλλα μεγέθη, ίδια παιδεία.

  4. #154
    Εγγραφή
    20-05-2007
    Μηνύματα
    1.904
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eqvus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να μην το συνεχισουμε το offtopic, αλλα τι ακριβως κανεις τωρα? Βαζεις στο ιδιο τσουβαλι καποιον που εκλεψε 10 ωρες υπερωριες, γιατι εαν ηταν παραπανω δεν θα δουλευε ταξιτζης για το μεροκαματο, με την κατασκευαστικη και με αυτους που της αναθεσαν το εργο?
    Άστο φίλε μου... ήδη έβγαλες πολλά συμπεράσματα. Ήμουνα πολύ σαφής στο τι θέλω να πω. Αν εσύ θέλεις να συγχωρείς τη μικρή (που δεν είναι μικρή) κλοπή δικαίωμα σου. Αυτή η νοοτροπία είναι μέρος του προβλήματος.

  5. #155
    Εγγραφή
    19-05-2008
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.307
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    Netgear Wireless G54
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από New Bee Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα και αυτό σηκώνει συζήτηση: Αν με το "ΝΑΖΙ" εννοείς στυγνός κατακτητής και φιλογερμανός εγκληματίας, φυσικά και δεν είναι τέτοιος ο Έλληνας. Αν όμως πάρουμε την ετυμολογία του όρου, η οποία συμπεριλαμβάνει αντισημιτισμό και εθνικισμό, ίσως να βρούμε αρκετούς τέτοιους ανάμεσά μας, σε πολλούς πολιτικούς χώρους. Εγώ τουλάχιστον ξέρω πολλούς που υποστηρίζουν ότι οι Έλληνες είναι κάτι "ξεχωριστό", έχουν μια γενετική ιδιαιτερότητα ως φυλή, μια ανωτερότητα στα γονίδια. Και άλλους τόσους που υποστηρίζουν ότι οι Εβραίοι φταίνε για όλα τα κακά του κόσμου...
    To να εισαι πατριωτης και να αγαπας και να σεβεσαι την ιστορια και τον λαο της χωρας σου ειναι καλο , ακομα και να θεωρεις οτι υπερεχεις δεν ειναι κακο. Αλλα το να θεωρεις καποιες ομαδες υπανθρωπους κατωτερους απο τα ζωα και να τους εκτελεις και να υπακους τυφλα σε παραλογες διαταγες στο βωμο του εθνοπατερα .... Εχουν τεραστια διαφορα αυτα τα 2 και ο Ελληνας σαν DNA δεν θα φτασει ποτε απο το 1ο στο 2ο και ειμαι περηφανος γι'αυτο.

    Το ποσο εχουν ωφελησει οι Εβραιοι τον κοσμο η τον εχουν κανει χειροτερο ειναι αλλη κουβεντα και οχι γενετικης φυσεως οπως πιστευαν οι ΝΑΖΙ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από albatross Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άστο φίλε μου... ήδη έβγαλες πολλά συμπεράσματα. Ήμουνα πολύ σαφής στο τι θέλω να πω. Αν εσύ θέλεις να συγχωρείς τη μικρή (που δεν είναι μικρή) κλοπή δικαίωμα σου. Αυτή η νοοτροπία είναι μέρος του προβλήματος.
    Και συλογικα-μαζικα ειναι τεραστιο προβλημα να προσθεσω . Αλλα μην τους τσουβαλιαζουμε ολους επειδη τα κομματα , τα ρουσφετια τους και καποιες χιλιαδες λαμογια καναν παρτυ εις βαρος των πολλων.

    Αλλα συμφωνω οτι η αλλαγη θα ερθει μονο αν αλλαξουμε εμεις
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος euri : 09-05-12 στις 13:09. Αιτία: Συγχώνευση μηνυμάτων
    Rig C= PSU: XFX 450W / CPU: Intel 3260 / MoBo: ASRock H81M / RAM: 8GB / GPU: Gigabyte GTX 960 4GB

  6. #156
    Εγγραφή
    18-01-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.285
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1.020/16.075
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΘΗΝΑ
    Router
    Thompson TG585v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Asmodeus Εμφάνιση μηνυμάτων
    To να εισαι πατριωτης και να αγαπας και να σεβεσαι την ιστορια και τον λαο της χωρας σου ειναι καλο , ακομα και να θεωρεις οτι υπερχεις δεν ειναι κακο. Αλλα το να θεωρεις καποιες ομαδες υπανθρωπους κατωτερους απο τα ζωα και να τους εκτελεις και να υπακους τυφλα σε παραλογες διαταγες στο βωμο του εθνοπατερα .... Εχουν τεραστια διαφορα αυτα τα 2 και ο Ελληνας σαν DNA δεν θα φτασει ποτε απο το 1ο στο 2ο και ειμαι περηφανος γι'αυτο.

    Το ποσο εχουν ωφελησει οι Εβραιοι τον κοσμο η τον εχουν κανει χειροτερο ειναι αλλη κουβεντα και οχι γενετικης φυσεως οπως πιστευαν οι ΝΑΖΙ
    Δηλαδή το να πιστεύεις ότι οι Πορτογάλοι είναι κατώτεροι από τους Νεοζηλανδούς αλλά είναι ανώτεροι από τα ζώα είναι οκ;
    “This is hell, this is not Wall Street. We have a little thing called integrity here” Crowley King of Hell
    A computer without windows is like a cake without mustard!!!

  7. #157
    Εγγραφή
    19-05-2008
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.307
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    Netgear Wireless G54
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zoxir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή το να πιστεύεις ότι οι Πορτογάλοι είναι κατώτεροι από τους Νεοζηλανδούς αλλά είναι ανώτεροι από τα ζώα είναι οκ;
    Ποτε ειπα τετοιο πραγμα? Μαλλον δεν εδωσα να καταλαβεις τι εννωουσα. Ξαναλεω οτι ιστορικα και πολιτισμικα η Ελλαδα και οι Ελληνες εχουμε μια τεραστια κληρονομια την οποια τα υπολοιπα εθνη δεν την εχουν.

    Ειπα εγω οτι οι πορτογαλοι ειναι πανω απο τον πιθηκο και κατω απο τους Ελληνες? Θα τρελαθουμε :P
    Rig C= PSU: XFX 450W / CPU: Intel 3260 / MoBo: ASRock H81M / RAM: 8GB / GPU: Gigabyte GTX 960 4GB

  8. #158
    Εγγραφή
    18-01-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.285
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1.020/16.075
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΘΗΝΑ
    Router
    Thompson TG585v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Asmodeus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποτε ειπα τετοιο πραγμα? Μαλλον δεν εδωσα να καταλαβεις τι εννωουσα. Ξαναλεω οτι ιστορικα και πολιτισμικα η Ελλαδα και οι Ελληνες εχουμε μια τεραστια κληρονομια την οποια τα υπολοιπα εθνη δεν την εχουν.

    Ειπα εγω οτι οι πορτογαλοι ειναι πανω απο τον πιθηκο και κατω απο τους Ελληνες? Θα τρελαθουμε :P
    Είπες το να θεωρείς ότι υπερέχεις δεν είναι κακό, εγώ αυτό έτσι το καταλαβαίνω όσο για ιστορία και πολιτισμό είναι δύσκολο να πεις "ποιος την έχει μεγαλύτερη" γιατί δεν είναι και μετρήσιμο μέγεθος και αυτό που λες εσύ θα μπορούσε να πει ένας Ιταλός ή ένας Κινέζος ή ένας Ινδός κτλ και θα μπλέξουμε τα μπούτια μας μετά.
    “This is hell, this is not Wall Street. We have a little thing called integrity here” Crowley King of Hell
    A computer without windows is like a cake without mustard!!!

  9. #159
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Δεν ξερω αν το δειγμα που εχω ειναι προβληματικο, απλα θα κανω μια απλη παραθεση ατομων που γνωριζω και ψηφισαν ΧΑ.
    1)Κοπελα 27χρ. που εχει τελειωσει το γυμνασιο και αναρωτιεται γιατι την ακολουθει κα@@νος σκυλος ενω εχει περιοδο.
    2)Κοπελα 25χρ. που δουλευει καθαριστρια και Δευτερα πρωι πηγε σε εστιατοριο για δουλεια αναφωνοντας "Ψηφισα ΧΑ και θα παντρευτω τον Αχμετ να μην τον διωξουν".
    3)Δημοσιος υπαλληλος 48χρ. που τον ελευθερο χρονο του κανει τον παλιατζη και θεωρει οτι οι Πακιστανοι του τρωνε τη δουλεια, αλλα δεν τον ενοχλει που το προσθετο εισοδημα του ειναι αφορολογητο και συνεπως στερει απο τους συνελληνες του.
    4)Ανυπαντρος 40αρης ιδιοκτητης εστιατοριου/μπαρ με αυταρχικες τασεις ενιοτε, που απασχολει 5 αλλοδαπους στο μαγαζι του.
    5)Πρωην μικροαστος επιχειρηματιας, νυν πτωχευμενος και ντελιβερας, με καποια μικρη περιουσια που εχει μεταβιβασει για να μην του την παρουν οι τραπεζες.
    6)Ασφαλιστης, νοσταλγος της χουντας με σαφεις τασεις αλκοολισμου, και μονιμη επωδο "τα κομμουνια να γινουνε σαπουνια".
    7)Πρωην πασοκος που θεωρει οτι "πρεπει να πεσει και καμια φαπα στη Βουλη".
    8)Συνταξιουχος, απογοητευμενη Σαμαρικια, με κρεοπωλειο που επι χουντας επαιρνε δουλειες απο το καθεστως, αλλα επειδη καποια ηταν σαπια, την πατησε.

    Περα απο αυτο, εγω δεν αναγνωριζω οτι εχουμε 440κ ηλιθιους η οργισμενους. Εχουμε 440κ νεοναζι, που δεν θα μαχαιρωσουν απαραιτητα καποιον, οπως εκανε ενας βουλευτης της ΧΑ και για αυτο το λογο ειναι υποδικος αυτη τη στιγμη, αλλα οταν ερθει η ωρα, θα βαλουν την κουκουλα, και δεν θα δειχνουν απαραιτητα 7μερες τη βδομαδα, αντε μια. Και?

  10. #160
    Εγγραφή
    14-11-2005
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Μηνύματα
    4.272
    Downloads
    22
    Uploads
    2
    Ταχύτητα
    4359/750
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΡΙΑΔΝΗ
    Router
    Netfaster iad
    SNR / Attn
    10.5(dB) / 51.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Asmodeus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποτε ειπα τετοιο πραγμα? Μαλλον δεν εδωσα να καταλαβεις τι εννωουσα. Ξαναλεω οτι ιστορικα και πολιτισμικα η Ελλαδα και οι Ελληνες εχουμε μια τεραστια κληρονομια την οποια τα υπολοιπα εθνη δεν την εχουν.
    Μόνο σε εμένα μάλλον φαίνεται τραγελαφικό να μιλάει κάποιος για ελληνική ιστορία και κληρονομιά κάνοντας τραγικά ορθογραφικά λάθη ταυτόχρονα

    Να ξεβρομηση ο τωπος

  11. #161
    Το avatar του μέλους mach
    mach Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kontinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω αν το δειγμα που εχω ειναι προβληματικο, απλα θα κανω μια απλη παραθεση ατομων που γνωριζω και ψηφισαν ΧΑ.
    1)Κοπελα 27χρ. που εχει τελειωσει το γυμνασιο και αναρωτιεται γιατι την ακολουθει κα@@νος σκυλος ενω εχει περιοδο.
    2)Κοπελα 25χρ. που δουλευει καθαριστρια και Δευτερα πρωι πηγε σε εστιατοριο για δουλεια αναφωνοντας "Ψηφισα ΧΑ και θα παντρευτω τον Αχμετ να μην τον διωξουν".
    3)Δημοσιος υπαλληλος 48χρ. που τον ελευθερο χρονο του κανει τον παλιατζη και θεωρει οτι οι Πακιστανοι του τρωνε τη δουλεια, αλλα δεν τον ενοχλει που το προσθετο εισοδημα του ειναι αφορολογητο και συνεπως στερει απο τους συνελληνες του.
    4)Ανυπαντρος 40αρης ιδιοκτητης εστιατοριου/μπαρ με αυταρχικες τασεις ενιοτε, που απασχολει 5 αλλοδαπους στο μαγαζι του.
    5)Πρωην μικροαστος επιχειρηματιας, νυν πτωχευμενος και ντελιβερας, με καποια μικρη περιουσια που εχει μεταβιβασει για να μην του την παρουν οι τραπεζες.
    6)Ασφαλιστης, νοσταλγος της χουντας με σαφεις τασεις αλκοολισμου, και μονιμη επωδο "τα κομμουνια να γινουνε σαπουνια".
    7)Πρωην πασοκος που θεωρει οτι "πρεπει να πεσει και καμια φαπα στη Βουλη".
    8)Συνταξιουχος, απογοητευμενη Σαμαρικια, με κρεοπωλειο που επι χουντας επαιρνε δουλειες απο το καθεστως, αλλα επειδη καποια ηταν σαπια, την πατησε
    Έχεις φοβερό κοινωνικό κύκλο, όλοι ρεμάλια και λαμόγια

  12. #162
    Εγγραφή
    22-12-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Δεν ειναι ο κοινωνικος μου κυκλος ολοι, δουλευω σε μινιμαρκετ των νοτιοανατολικων προαστιων και προφανως μιλαω με πολυ κοσμο. Απο αυτους, μονο οι 2 ανηκουν στον κυκλο μου.
    Απλα αυτο που εχω διαπιστωσει, και ισως οντως ειναι λαθος απλα μιλαω με βαση την εμπειρια μου, ειναι οτι οι ψηφοφοροι της ΧΑ δεν εκτεινονται σε ολη την κοινωνικη διαστρωματωση, αλλα περιοριζονται, με καποιες εξαιρεσεις, στις κατα τη γνωμη μου χειροτερες εκφανσεις ανθρωπου που εχει να επιδειξει η ελληνικη κοινωνια.

  13. #163
    Εγγραφή
    18-01-2009
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.285
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1.020/16.075
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΘΗΝΑ
    Router
    Thompson TG585v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kontinos Εμφάνιση μηνυμάτων
    2)Κοπελα 25χρ. που δουλευει καθαριστρια και Δευτερα πρωι πηγε σε εστιατοριο για δουλεια αναφωνοντας "Ψηφισα ΧΑ και θα παντρευτω τον Αχμετ να μην τον διωξουν".
    Dafuq

    Όλα ήταν περιπτώσεις αλλά με αυτό εξερράγη το μυαλό μου
    “This is hell, this is not Wall Street. We have a little thing called integrity here” Crowley King of Hell
    A computer without windows is like a cake without mustard!!!

  14. #164
    Εγγραφή
    11-04-2007
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    729
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    OTEnet
    Router
    netgear 834G v2
    SNR / Attn
    9(dB) / 21(dB)
    Καλά, αυτό με τον Αχμέτ ήταν όντως απίστευτης λογικής...

    Στο μεταξύ, μου έκανε κακή εντύπωση ότι ο Μιχαλολιάκος έβαλε τη γυναίκα του στη Β' Αθηνών.
    Πολύ μικροαστική συμπεριφορά για ένα κόμμα που ισχυρίζεται ότι είναι ενάντια στα 'πολιτικά τζάκια'...

    Ν.Φ.

  15. #165
    Εγγραφή
    20-07-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.096
    Downloads
    93
    Uploads
    16
    ISP
    HOL

Σελ. 11 από 1070 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213162131 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Φαίνεται να καταλήγουν σε όνομα "Δημοκρατία της Μακεδονίας του Βαρδάρη"
    Από manosdoc στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 136
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-07-10, 04:28
  2. Έχουμε δημοκρατία
    Από konenas στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 130
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-09, 18:28
  3. Δημοκρατία
    Από chat1978 στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 84
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-07-06, 04:24

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας