PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερυθρόλευκη στρατιά [split 1-1000]



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20

aroutis
14-09-05, 08:42
Κοίτα βρε πως ξύπνησαν σαν τα σαλιγγάρια μετά την βροχή κάτι Ιταλονορβηγοισπανοάγγλοι οπαδοί ομάδων με σήμα την αλογοτροφή ή την δικέφαλη κότα που δεν βγάζουν Ιωνικούς ή Λάρισσες και βρίσκονται στη ΖΩΝΗ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ σε "εγχώριο καφροπρωτάθλημα"...Το ΟΥΕΦΑ είναι κοντά... γιατί βέβαια η υπόθεση Champions League τελείωσε ... Μη μου πείτε οτι περιμένετε να νικήσετε μία εκ των Ρεαλ, Λυων ή Ροζεμποργκ στην έδρα τους;

Ο οσφπ να νικήσει εκτός στην ευρωπή !? :haha :lol: :D

spyrosn
14-09-05, 08:50
Εγώ είμαι στενοχωρημένος που έχασε ο γάβρος 3-1 στην έδρα του.
Όχι φυσικά για τον ίδιο το γάβρο, αλλά για το ότι εμείς πήγαμε και χάσαμε 2-0 πριν 10 μέρες από αυτούς τους γελωτοποιούς... γ@μώ τις ομάδες είμαστε κι εμείς...

mastermind
14-09-05, 09:15
Ο οσφπ να νικήσει εκτός στην ευρωπή !? :haha :lol: :D

Είδε κανείς εχθές Τσουκαλά? Μόνο που δεν έβαλε τα κλάμματα το παλικάρι. Χθες ήταν απογοητετικοί ως προς τον αριθμό των λαθών. Κρίμα που αποχαιρετάμε πάλι την ευρώπη.

Gedo
14-09-05, 09:31
ΤΟ THREAD ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΓΩ ΠΕΝΘΟΥΣ.

εκ της διευθυνσεως.



Υ.Γ
Aragorn-Sonyp900 και ενα Παοκακι που κατι εγραψε, εχω να πω οτι ειστε για γελια.
Για τους υπολοιπους φιλους βαζελους, αναρωτιεμαι τι θα θελατε περισσοτερο, να κερδιζαμε την Ροζενμποργκ και να μας κερδιζατε στο Οακα ή οπως εγιναν τα πραγματα τελικα.

spyrosn
14-09-05, 09:37
Για τους υπολοιπους φιλους βαζελους, αναρωτιεμαι τι θα θελατε περισσοτερο, να κερδιζαμε την Ροζενμποργκ και να μας κερδιζατε στο Οακα ή να οπως εγιναν τα πραγματα τελικα.Ε το ρωτάς; Σαφώς και το πρώτο...

toro
14-09-05, 09:57
Το δεύτερο γκολ που φάγαμε πρεπει να είναι το πιο χαζό γκολ που έχω δει.

Κρατήστε το στο αρχείο σας τότε, είναι ένα κομμάτι της ιστορίας σας εξάλλου....

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ ! (http://www.filegone.com/38620050914085312/)

Με τις υγείες σας :thumb_dup

Gothic
14-09-05, 10:01
Βρε, για ποιες "καμπάνες" μιλάς ? νομίζεις ότι χρειάζονται να έχουν κάτι ιδιαίτερο οι ομάδες που σας κερδίζουν στην Ευρώπη ???
Για πλάκα σας έχουν ΟΛΕΣ ανεξαίρετος... δεν έχετε κερδίσει ούτε έναν εκτός, και έχετε φάει μέχρι και 7.

Με τα μόνιμα χάλια σας γελάμε που δεν κάνετε τίποτα χωρίς τους Έλληνες διαιτητές, και όχι για τα «κατορθώματα» της εκάστοτε τυχαίας ευρωπαϊκής ομάδας που έχει την τύχη να κληρωθεί μαζί σας.Έτσι, με τα παραμυθάκια της Ντέρμπυς να κοιμάστε κάθε βράδυ μπας και στο τέλος το πιστέψετε οτι είστε καλύτεροι απο εμάς αγαπητοί λαγοπελάτες :p
Τέτοιες μπαρουφοδικαιολογίες να έχετε για τα δικά σας χάλια και στο τέλος θα καταντήσετε σαν τους γραφικούς μΠΑΟΓΚτζήδες που ακόμα και για τις αλμυρές μπουγάτσες φταίει ο Κόκκαλης. :-k

sonyp900
14-09-05, 10:05
ΤΟ THREAD ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΓΩ ΠΕΝΘΟΥΣ.

εκ της διευθυνσεως.



Υ.Γ
Aragorn-Sonyp900 και ενα Παοκακι που κατι εγραψε, εχω να πω οτι ειστε για γελια.
Για τους υπολοιπους φιλους βαζελους, αναρωτιεμαι τι θα θελατε περισσοτερο, να κερδιζαμε την Ροζενμποργκ και να μας κερδιζατε στο Οακα ή οπως εγιναν τα πραγματα τελικα.

Στείλε μου με ΡΜ την διεύθηνσή σου να σου στείλο λίγο βουνίσιο τσαγάκι από την Κρήτη και τους Μανωλιούς εδώ να ηρεμήσει το στομαχάκι σου, γιατί θα ζορίζεσαι να χωνέψεις τα 3 :haha
Α και κάτι άλλο.......όταν γίνεις ομάδα τα ξαναλέμε μαζί ;)

Sannin
14-09-05, 10:09
Έτσι, με τα παραμυθάκια της Ντέρμπυς να κοιμάστε κάθε βράδυ μπας και στο τέλος το πιστέψετε οτι είστε καλύτεροι απο εμάς αγαπητοί λαγοπελάτες :p
Τέτοιες μπαρουφοδικαιολογίες να έχετε για τα δικά σας χάλια και στο τέλος θα καταντήσετε σαν τους γραφικούς μΠΑΟΓΚτζήδες που ακόμα και για τις αλμυρές μπουγάτσες φταίει ο Κόκκαλης. :-k O Παναθηναϊκός απ' ότι έχει δείξει στα επίσημα δεν είναι δεμένος ως ομάδα. Βρεθήκατε και σεις σε μία μέτρια μέρα και καταφέρατε και νικήσατε. Τι πάει να πει αυτό δηλαδή, ότι είστε καλύτερη ομάδα; Ποιός είναι καλύτερος φαίνεται συνολικά από όλα τα παιχνίδια, και τα παιχνίδια της Ευρώπης έχουν πολύ μεγαλύτερο συντελεστή βαρύτητας.

Gedo
14-09-05, 10:10
Στείλε μου με ΡΜ την διεύθηνσή σου να σου στείλο λίγο βουνίσιο τσαγάκι από την Κρήτη και τους Μανωλιούς εδώ να ηρεμήσει το στομαχάκι σου, γιατί θα ζορίζεσαι να χωνέψεις τα 3 :haha
Α και κάτι άλλο.......όταν γίνεις ομάδα τα ξαναλέμε μαζί ;)

Πονας βρε Μανωλιο?

Πονανε ορε τα παλικαρια...

Αντε καλημερα.

sonyp900
14-09-05, 10:16
Πονας βρε Μανωλιο?

Πονανε ορε τα παλικαρια...

Αντε καλημερα.

Μάλλον μπερδεύτηκες από την σύγχησή σου! ;)
Τεσπα, εγώ σαν χανούμι είμαι αντικειμενικός τουλάχιστον με την ομάδα μου και δεν περιμένω και πολλά για φέτος πάλι. Εσύ όμως, έκανες πάρτυ μαζί με τις φυλλάδες σου (πρωταθλητής κτλ) για 3 μπαλάκια στο πρώτο ημίχρονο. Καλά κάνουν λοιπόν όλοι και σας κοροϊδεύουν σήμερα :haha
Για το πόσο θα γελάσουμε βέβαια όταν παίξετε με Λυών και Ρεάλ......................άστο για τώρα.
Άντε καλημέρα βρε................και καλοχώνευτα. ;)

Gedo
14-09-05, 10:34
Μάλλον μπερδεύτηκες από την σύγχησή σου! ;)


Α ρε παλικαρι....

Sannin
14-09-05, 10:49
Με ξένα κόλλυβα κηδεία...

Δεν δικαιούσαι να κατηγορείς τους άλλους ενώ κάνεις ακριβώς το ίδιο πράγμα.

Και για του λόγου το αληθές:


Σεξ και βια μες την Κρακοβία...
Ο ΠΑΟ έχασε κλασσικά γκόλ κι έφαγε λίγα με τέτοια άμυνα, χειρότερη κι απο τη δική μας!!!
Πολύ σπρώξιμο απο τη διαιτησία ...
Ανυπαρκτο οφσαϊντ και πνιγμένο πέναλτυ για τους Πολωνούς...
Αντε πάλι θα ξοδευτεί η φαμίλια να εξαφανίσει τη μισή πολωνική άμυνα και να φορέσει τα πράσινα γυαλιά στους διαιτητές για τον επαναληπτικό...
ΑΝΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ να πάτε...
Εμείς που έχουμε περάσει θα είμαστε διακοπές!!!

Ακριβώς μετά τον πρώτο αγώνα με τη Βίσλα!

BadCluster
14-09-05, 10:50
Το χτεσινό ήταν μια ακόμα εκπομπή της Πάνια όπου ο πρωταγωνιστής(Ολυμπιακός)
έδωσε τα ρέστα του σε μια γνώριμη παράσταση με συμπρωταγωνιστή τη Ροζενμπουργκ.
Η ατάκα της βραδιάς ήταν το βούλωσα!!!
:(
Δυστυχώς η ομάδα μας και χτες πλήρωσε
1)Την υπεροψία
2)Την έλλειψη φυσικής κατάστασης/έλλειψη φρέσκων ποδοσφαιριστών
4)Τον ύπνο απο τον κοουτς(που άλλα μας είχε δείξει σε προηγούμενα παιχνίδια)
5)Την ατυχία

Τέλος το tsoulou απο ότι φαίνεται,αλλά και τέλος το UEFA.

George978
14-09-05, 10:53
Ως τι ακριβώς μιλάς εσύ ?

ταλαιπωρημενος απο τη γκρινια σου . Τελειωσε ρε μαστορα , τι να κανουμε τωρα?

aragorn
14-09-05, 10:55
Δείτε φάτσες!!!

sonyp900
14-09-05, 11:02
Με ξενα κολυβα κηδεια, το θεωρω πολυ μιζερο ,πραγμα που αρμοζει σε Αεκακια και μπουγατσοκιμαδες αλλα οχι σε υπερηφανους "ευρωπαιους" Βαζελους.

Εχω το κεφαλι μου ψηλα και θα το κρατησω ετσι, σας προκαλω να βρειτε ενα ποστ μου,
μετα τον αγωνα με την Βισλα.

Εγω με ξενα @@ δεν κανω τον μαγκα, ακους ρε Μανωλιο???

Κάποιοι από μας έχουμε δικά μας @@ και κάνουμε τους μάγκες. Για σένα δεν ξέρω...............Κάτι άλλο έχετε ψηλά μάλλον και όχι τα κεφάλια (πάνω ή κάτω). ;)

Sannin
14-09-05, 11:02
Με ξενα κολυβα κηδεια, το θεωρω πολυ μιζερο ,πραγμα που αρμοζει σε Αεκακια και μπουγατσοκιμαδες αλλα οχι σε υπερηφανους "ευρωπαιους" Βαζελους.

Εχω το κεφαλι μου ψηλα και θα το κρατησω ετσι, σας προκαλω να βρειτε ενα ποστ μου,
μετα τον αγωνα με την Βισλα.

Εγω με ξενα @@ δεν κανω τον μαγκα, ακους ρε Μανωλιο??? Μα δεν είπα τίποτα για σένα... ;) Reply στο post του Χάρυ έκανα!

Με δική σας ήττα δεν μπορούμε να κάνουμε το μάγκα. Αν συνδιαστεί όμως με διπλό στο Ούντινε, τότε κάτι γίνεται!







Edit: Ρε παιδιά γιατί μου σβήσατε τη φωτογραφία που ανέβασα; :cry: Μάλλον λάθος post διαγράψατε... :p Αν για κάποιο λόγο δεν πρέπει να την ξανανεβάσω PM me!

Gedo
14-09-05, 11:03
Κάποιοι από μας έχουμε δικά μας @@ και κάνουμε τους μάγκες. Για σένα δεν ξέρω...............Κάτι άλλο έχετε ψηλά μάλλον και όχι τα κεφάλια (πάνω ή κάτω). ;)


Πονας βρε Μανωλιο?

Πονανε ορε τα παλικαρια....

Αχ ρε παλικαρι.

Gedo
14-09-05, 11:05
Μα δεν είπα τίποτα για σένα... ;) Reply στο post του Χάρυ έκανα!

Με δική σας ήττα δεν μπορούμε να κάνουμε το μάγκα. Αν συνδιαστεί όμως με διπλό στο Ούντινε, τότε κάτι γίνεται!

Το ξερω, δεν αναφερθηκα προσωπικα σε εσενα, απλα το πηρα ως αφορμη για να απαντησω σε κατι αμπαλους γιδοβοσκους.

EvilHawk
14-09-05, 11:05
Αν δεν ηρεμήσετε ΟΛΟΙ θα αναγκαστώ να λάβω άλλα μέτρα πέρα απο την διαγραφή των μηνυμάτων!

HaRRy
14-09-05, 11:07
ΤΟ THREAD ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΓΩ ΠΕΝΘΟΥΣ.

εκ της διευθυνσεως.





Ρε σύ τι ΒΛΑΚΕΙΕΣ γράφεις πας καλά??

ΠΕΝΘΟΣ ας έχουν ΑΛΛΟΙ οχι εμείς...

coftaras
14-09-05, 11:07
Ρε Gedo πλακα κανουμε.Εσυ αμα φαμε (χτυπα ξυλο) 5 γκολ σημερα και θα αρχισεις την πλακα?Ξερω καπου καποιοι το παρατραβηξαμε αλλα τι φταιω εγω που μερικοι τσιμπανε. :twisted: :twisted:

Gedo
14-09-05, 11:17
Ρε Gedo πλακα κανουμε.Εσυ αμα φαμε (χτυπα ξυλο) 5 γκολ σημερα και θα αρχισεις την πλακα?Ξερω καπου καποιοι το παρατραβηξαμε αλλα τι φταιω εγω που μερικοι τσιμπανε. :twisted: :twisted:

Δεν εχω κανενα προβλημα, μα κανενα ειλικρινα, με την πλακα και την καζουρα οταν ειναι καλοπροαιρετη.

Το γνωριζεις αυτο, πρωτος ειμαι που το εχω πει, το γουσταρω το ευχαριστιεμαι.

Δεν ανεχομαι ομως ο καθε πικραμενος κομπλεξικος να βγαζει τη χολη του πανω μας, καταλαβαινεις για ποιους το λεω.

Ρε φιλε μεχρι και ενα παοκακι :shock: κατι εγραψε ΕΛΕΟΣ!!!!

Το εχω ξαναπει, οι αιωνιοι ειναι 2 ειτε το θελουν μερικοι ειτε οχι, ολοι οι αλλοι ειναι κομπαρσοι.

Gedo
14-09-05, 11:18
Ρε σύ τι ΒΛΑΚΕΙΕΣ γράφεις πας καλά??

ΠΕΝΘΟΣ ας έχουν ΑΛΛΟΙ οχι εμείς...

Δεν με ενδιαφερουν οι αλλοι, ειναι μεγαλος ο πονος Harry μου.

George978
14-09-05, 11:21
Δεν εχω κανενα προβλημα, μα κανενα ειλικρινα, με την πλακα και την καζουρα οταν ειναι καλοπροαιρετη.

Το γνωριζεις αυτο, πρωτος ειμαι που το εχω πει, το γουσταρω το ευχαριστιεμαι.

Δεν ανεχομαι ομως ο καθε πικραμενος κομπλεξικος να βγαζει τη χολη του πανω μας, καταλαβαινεις για ποιους το λεω.

Ρε φιλε μεχρι και ενα παοκακι :shock: κατι εγραψε ΕΛΕΟΣ!!!!

Το εχω ξαναπει, οι αιωνιοι ειναι 2 ειτε το θελουν μερικοι ειτε οχι, ολοι οι αλλοι ειναι κομπαρσοι.

τι ειναι αυτα που λες ρε φιλε , οι αλλοι ειναι κομπαρσοι? ε αντε ρε μαστορα να το ληξουμε να παιζεται εσεις οι 2 για τις 2 πρωτες θεσεις να μην πληρωνω και σα πολιθτης φορους για να σπατε πλακα εσεις . αιντε με τη φαρσοκωμωδια σας να τελειωνουμε , καπηλευτες δημοσιου χρηματος , ΒΟΥΣΤΑΣΙΑ ρε καλα σας λεει


http://www.blondecattle.org/Blonde_Images/Web2.jpg MOYYYYYYYYYYYYYYYY

spyrosn
14-09-05, 11:30
Δεν ανεχομαι ομως ο καθε πικραμενος κομπλεξικος να βγαζει τη χολη του πανω μας, καταλαβαινεις για ποιους το λεω.Είδες ρε συ που έρχεσαι στα λόγια μου τελικά;... ;)
Τεσπα, νερό κι αλάτι. Απλά να το έχετε υπόψη σας, μην κάνετε στους άλλους αυτά που δε θέλετε να κάνουν σε σας...

Gedo
14-09-05, 11:32
τι ειναι αυτα που λες ρε φιλε , οι αλλοι ειναι κομπαρσοι? ε αντε ρε μαστορα να το ληξουμε να παιζεται εσεις οι 2 για τις 2 πρωτες θεσεις να μην πληρωνω και σα πολιθτης φορους για να σπατε πλακα εσεις . αιντε με τη φαρσοκωμωδια σας να τελειωνουμε , καπηλευτες δημοσιου χρηματος , ΒΟΥΣΤΑΣΙΑ ρε καλα σας λεει

Αν υποθεσουμε οτι το Ελληνικο πρωταθλημα ειναι ενα εργο, τοτε ναι, εχει 2 πρωταγωνιστες και οι υπολοιπο πλην ελαχιστων εξαιρεσεων ειναι κομπαρσοι.
Αν ειχες τον τροπο να με ρωτησεις αν αυτο μ'αρεσει θα σου ελεγα οχι, θα ηθελα ενα ανταγωνιστικο πρωταθλημα με δυνατες ομαδες.

Μονο καλο θα εκανε για ολους.
Δυστυχως αυτο δεν συμβαινει, μην ρωτας εμενα ρωτα τους παραγοντες.

Τωρα για τα αλλα που γραφεις, τι να σου πω εγω στον ιδιωτικο τομεα δουλευω.


Υ.Γ Τωρα αν δεν το καταλαβαινεις αυτο και πιστευεις οτι μπορει ο Ιωνικος να παρει πρωταθλημα και ο Ηρακλης να βγει Champion League, τι να σου πω, αντε αρμεξε την αγελαδα που μας κοτσαρες.

Gedo
14-09-05, 11:33
Είδες ρε συ που έρχεσαι στα λόγια μου τελικά;... ;)
Τεσπα, νερό κι αλάτι. Απλά να το έχετε υπόψη σας, μην κάνετε στους άλλους αυτά που δε θέλετε να κάνουν σε σας...


Το εγραψα και πιο πανω, βρειτε ενα (1) ποστ μου, που να σας κραζω για την 3αρα στην Πολωνια.

Αλλο το διπλο στο ΟΑΚΑ.

ysand
14-09-05, 11:40
Δεν εχω κανενα προβλημα, μα κανενα ειλικρινα, με την πλακα και την καζουρα οταν ειναι καλοπροαιρετη.....Δεν ανεχομαι ομως ο καθε πικραμενος κομπλεξικος να βγαζει τη χολη του πανω μας, καταλαβαινεις για ποιους το λεω...Το εχω ξαναπει, οι αιωνιοι ειναι 2 ειτε το θελουν μερικοι ειτε οχι, ολοι οι αλλοι ειναι κομπαρσοι.

ΑΡΕΙΑΝΟΣ λέει:
Πόσα χρόνια ασχολείσαι με μπάλα? Αυτά τα χρόνια οι αιώνιοι είναι 2, ο Κόκκαλης και ο Βαρδινογιάννης.
Επειδή έχετε τους ματσωμένους από πίσω είστε μεγαλύτερη ομάδα? Εσένα σε κάνει ο Κόκκαλης ανώτερο από μένα? Ωραίος τρόπος σκέψης...

Καλοπροαίρετη κριτική: Παίξατε χάλια, διότι είστε μεγάλη σε ηλικία ομάδα και αργοί, σε αντίθεση με αυτούς, που ήρθαν (και δυστυχως φύγαν) άνετοι... Πιο πολλή μπάλα δεν ήξεραν.

Νικαετός
14-09-05, 11:40
@ George , συμφωνώ με τον Gedo , δυστυχώς στην Ελληνική πραγματικότητα , έτσι είναι τα πράγματα . Κακώς κάκιστα , αλλά έτσι είναι . Κάποια στιγμή πρέπει να αλλάξουν , αλλά δεν το βλέπω . Όσο ο κρατικός τομέας γιγαντώνεται σε σχέση με τον ιδιωτικό , λιγοστεύουν οι υγιείς επιχειρηματίες που μπορούν να στηρίξουν οικονομικά άλλες ΠΑΕ , να το πω διαφορετικά ? Στην Ελλάδα δεν υπάρχουν ομάδες με το μπάτζετ του Ολυμπιακού και του Παναθηναϊκού , ούτε είναι εύκολο να υπάρξουν .

Ίσως κάποια στιγμή θα πρέπει ο κόσμος να στηρίξει τις ομάδες , να μαζέψει λεφτά και να βάζει διοίκηση ...δεν ξέρω . Πάντως η όλη κατάσταση δεν κάνει καλό , ούτε στο ελληνικό ποδόσφαιρο γενικότερα .

Gedo
14-09-05, 11:45
ΑΡΕΙΑΝΟΣ λέει:
Πόσα χρόνια ασχολείσαι με μπάλα? Αυτά τα χρόνια οι αιώνιοι είναι 2, ο Κόκκαλης και ο Βαρδινογιάννης.
Επειδή έχετε τους ματσωμένους από πίσω είστε μεγαλύτερη ομάδα? Εσένα σε κάνει ο Κόκκαλης ανώτερο από μένα? Ωραίος τρόπος σκέψης...



Γιατι θεωρεις οτι ειμαι ανωτερος απο σενα?
Δεν ειπα ουτε υποστηριξα κατι τετοιο.

Ποδοσφαιρικα ναι. Εχω ανωτερη ομαδα σε ολα τα επιπεδα.

Μακαρι να υπηρχε ενας σοβαρος ματσωμενος εκει πανω, να κανατε κατι και εσεις κατι μια φορα.

Τον Αρη παντα τον συμπαθουσα οπως και χιλιαδες αλλοι, δυστυχως με τα εκτροπα που επαναλαμβαναν σχεδον καθε αγωνιστικη ορισμενοι ανεγκεφαλοι οπαδοι σας, χασατε αυτην την συμπαθεια.

Οταν στον τελικο κυπελου φωναζατε "Αρη θυμησου μια ζωη μαζι σου" εμεις χειροκροταγαμε αν θυμασαι.

Υ.Γ
Ασχολουμαι πολυ περσσοτερα. Εχω βιωσει και τα πετρινα χρονια και οταν ο Κοκκαλης θα παψει να υπαρχει η θα φυγει απο τον ολυμπιακο εγω παλι ολυμπιακος θα ειμαι.

George978
14-09-05, 11:46
συγνωμη ρε παιδια , η ξανθη εχει το μπατζετ του ΜΠΑΟΚ ή της ΑΕΚ? και ομως στα αυτια τα ριχνει.

Νικαετός
14-09-05, 11:46
ΑΡΕΙΑΝΟΣ λέει:
Πόσα χρόνια ασχολείσαι με μπάλα? Αυτά τα χρόνια οι αιώνιοι είναι 2, ο Κόκκαλης και ο Βαρδινογιάννης.
Επειδή έχετε τους ματσωμένους από πίσω είστε μεγαλύτερη ομάδα? Εσένα σε κάνει ο Κόκκαλης ανώτερο από μένα? Ωραίος τρόπος σκέψης...

Καλοπροαίρετη κριτική: Παίξατε χάλια, διότι είστε μεγάλη σε ηλικία ομάδα και αργοί, σε αντίθεση με αυτούς, που ήρθαν (και δυστυχως φύγαν) άνετοι... Πιο πολλή μπάλα δεν ήξεραν.

Τα τελευταία 40 χρόνια ysand , δεν υπάρχει άλλη ομάδα ...για μέτρα πόσα πρωταθλήματα έχουν πάρει συνολικά όλες οι άλλες ομάδες , μέτρα τα πρωταθλήματα του ΟΣΦΠ και του ΠΑΟ και βγάλε τα συμπεράσματά σου . (Δεν λέω πως έχουν καλύτερες ομάδες) Πέρυσι ή πρόπερσι ήταν δεν θυμάμαι, εγώ πιστεύω πως την καλύτερη ΟΜΑΔΑ , είχε το Αιγάλεω . Τι κατάφερε όμως ?

Όπως να το κάνουμε οι πρωταγωνιστές είναι ΔΥΟ , είτε θετικά είτε αρνητικά το βλέπουμε (για μένα αρνητικότατο)

Ξαναλέω , σε καμμία περίπτωση δεν ισχυρίζομαι πως είναι οι δύο καλύτερες ομάδες μέσα στο γήπεδο . Απλά είναι οι πρωταγωνιστές .

Gedo
14-09-05, 11:48
συγνωμη ρε παιδια , η ξανθη εχει το μπατζετ του ΜΠΑΟΚ ή της ΑΕΚ? και ομως στα αυτια τα ριχνει.

Και τι εχει κανει η Ξανθη?

ΤΙΠΟΤΑ.
Ουτε ενα τιτλο.

Το να κερδισεις μια φορα καποιον ειναι ευκολο.

Μπορει να βρεθεις σε φοβερη μερα, μπορει χιλιαδυο, το να εχεις διαρκεια ειναι δυσκολο.

Και το ποιο σημαντικο
Η ομαδα ειναι μεγαλη οταν εχει κοσμο.
Η Ξανθη και το Αιγαλεω δεν γινουν ποτε μεγαλες ομαδες.

Η Λαρισα και τα Γιαννενα ισως και να γινουν.

George978
14-09-05, 11:51
μια φορα? μπααα εχει παρει πολλους εκει μεσα

Gedo
14-09-05, 11:54
μια φορα? μπααα εχει παρει πολλους εκει μεσα

Και που θες να καταληξεις?

Εχει καταφερει κατι?

Δεν το ευχομαι, αλλα κατσε να την δεις με την Μιντλεσμπρο.

Αν σου φτανει εσενα η ομαδα σου απλα να κανει μια 2 νικες με τους ισχυρους τοτε οκ παω πασο.

George978
14-09-05, 11:58
δεν ειμαι οπαδος φιλε , ομαδα δεν εχω. μου αρεσει ομως το ποδοσφιαρο και διασυρμους οπως και το χθεσινο με ταυτοχρονα σχολια του τυπου ειμαστε οι ηγετες στον ελλαδικο χωρο με εκνευριζουνε. Γιατι αν χαιρεσε που εισαι πρωτος στο χωριο τοτε τι να πω

Bayern7
14-09-05, 11:59
Κάποιοι από μας έχουμε δικά μας @@ και κάνουμε τους μάγκες. Για σένα δεν ξέρω...............Κάτι άλλο έχετε ψηλά μάλλον και όχι τα κεφάλια (πάνω ή κάτω). ;)

LOL.
Μπράβο παλικάρια. Κάνετε τους μάγκες ως συνήθως με ξένα @@.
Τα δικά σας γιατί δεν μας τα δείξατε ποτέ; Τα έχετε κρυμμένα στον πάτο σας; :D :haha

Αντε να μου κάνει καζούρα ο βάζελος που έχει κάνει κάτι στην ευρώπη δεκτό, αν και αυτός με δανεικά @@ κάνει τον έξυπνοι.
Αλλά τώρα να κάνει τσαμπουκαλίκια ο 0 νίκες στο CL καταντάει γελοίο.
Εκτός αν όλοι γίνατε ξαφνικά οπαδοί της Rosenborg. xaxaxax γραφικοί :lol:

Στα του αγώνα.
Εκτός Τουρε (β ημίχρονο) και Μπαμπακίντα οι άλλοι ξύνοταν καθόλη τη διάρκεια του αγώνα.
Δυστυχώς επαληθεύτηκα για τον Σολί. Ειχα πει σε ανύποπτο χρόνο ότι θα ζήσουμε στιγμές 97 με αυτόν.
Ο τερματοφυλακας τους έπιασε 3 άπιαστα. Το δικαιότερο αποτέλεσμα ήταν η ισοπαλία αλλά τι να κάνεις. Αυτά έχει το ποδόσφαιρο.

Το χειρότερο δεν ειναι ότι κάναμε μια εντός έδρας νίκη, αλλά το ότι την κάναμε με την Ροζενμποργκ, τον βασικό μας αντίπαλο στην διεκδικηση της 3ης θέσης που οδηγεί στο UEFAki.

HaRRy
14-09-05, 12:01
Με έχετε ... μήσει στα delete και edit!!!
ΤΕΛΟΣ δε ξαναγράφω τίποτα...
Οκ με μαζέψατε, τωρα μαζέψτε και καναν άλλον...

Sannin
14-09-05, 12:02
Άσχετο: Αυτός ο Μπαμπακίντα είναι σαν τον Βόουτερ ένα πράγμα. Πολύ τρέξιμο και προσπάθεια, αλλά χωρίς καμία ουσία.

Νικαετός
14-09-05, 12:05
Εδώ θα διαφωνήσω Gedo , Ίσως δεν έγινε κατανοητό αυτό που ήθελα να πω. Ναι τα Γιάννενα , η Ξάνθη και οι υπόλοιπες ελληνικές ομάδες , ίσως να φτιάξουν ΤΗΝ ομάδα για ένα - δύο χρόνια . Όμως αν δεν υπάρχει χρήμα από πίσω , θα πέσουν τα κοράκια των μεγάλων και θα πάρουν όλους τους καλούς παίκτες , τους οποίους οι παράγοντες των μικρών ΠΑΕ , θα είναι υποχρεωμένοι να πουλήσουν για να σταθούν οικονομικά . (Εύκολο νομίζεις είναι να πληρώνεις πριμ ?) Έτσι και πάλι οι μικρές θα είναι μικρές και οι μεγάλοι , μεγάλοι.

toro
14-09-05, 12:08
Και τι εχει κανει η Ξανθη?

ΤΙΠΟΤΑ.

Γιατί άραγε ;


Ουτε ενα τιτλο.

Αυτό δεν είναι κριτήριο σε τόσα λίγα χρόνια επαγγελματικής παρουσίας και ελπίζω να το καταλαβαίνεις. Στα χρόνια που η Ξάνθη είναι στην Α' Εθνική δεν έχουν πάρει τίτλο ομάδες σαν τον ΠΑΟΚ για παράδειγμα, δεν είναι μόνο οι τίτλοι που κάνουν τις μεγάλες ομάδες....



Το να κερδισεις μια φορα καποιον ειναι ευκολο.

Μπορει να βρεθεις σε φοβερη μερα, μπορει χιλιαδυο, το να εχεις διαρκεια ειναι δυσκολο.


Αν θεωρείς ότι η Ξάνθη δεν έχει διάρκεια, συνέπεια και παράδοση στην αγωνιστική της συμπεριφορά , αν πραγματικά πιστεύεις ότι ομάδες σαν την Ξάνθη ΔΕΝ αποτελούν κόσμημα και πολυτέλεια στο σαθρό οικοδόμημα του ελληνικού ποδοσφαίρου σε όλους τους τομείς, τότε πραγματικά λυπάμαι που ανοίγω διάλογο μαζί σου αλλά από κάποια μηνύματά σου θεώρησα ότι ίσως και να μην έχεις καταπιεί τόσο πολύ την προπαγάνδα που τρώτε τόσα χρόνια σε σχέση με άλλους. Ίσως να έκανα λάθος...


Και το ποιο σημαντικο
Η ομαδα ειναι μεγαλη οταν εχει κοσμο.
Η Ξανθη και το Αιγαλεω δεν γινουν ποτε μεγαλες ομαδες.

Η Λαρισα και τα Γιαννενα ισως και να γινουν.

Η σύγκριση της Ξάνθης με το Αιγάλεω είναι ΑΤΥΧΕΣΤΑΤΗ σε όλα τα επίπεδα και άδικη για την Ξάνθη, και ειδικά όσον αφορά τον κόσμο. Μπορεί να μην έχεις προσωπική εμπειρία όπως εγώ αλλά τουλάχιστον θα έπρεπε να αναγνωρίσεις το γεγονός ότι γεμίζει το γήπεδο σχεδόν σε κάθε αγώνα.

Η Λάρισα είναι μεγάλη ομάδα, τα Γιάννενα επίσης. Η Ξάνθη είναι σε πολύ καλό δρόμο για να γίνει μεγάλη ομάδα από όλες τις απόψεις, και μακάρι να υπήρχαν περισσότερες ομάδες στο Ελληνικό πρωτάθλημα με τον κόσμο της Ξάνθης και λιγότερες ή καμία με τον κόσμο του Αιγάλεω, αν αυτό είναι το μόνο κριτήριο για σένα.

Bayern7
14-09-05, 12:08
Άσχετο: Αυτός ο Μπαμπακίντα είναι σαν τον Βόουτερ ένα πράγμα. Πολύ τρέξιμο και προσπάθεια, αλλά χωρίς καμία ουσία.

Μπα. Καμία σχέση. Είναι παίκτες διαφορετικού στυλ.
Μόνος του προσπαθούσε ο μαύρος χθες.
Σε κλειστές άμυνες είναι δύσκολο να κάνει κάτι ένας παίκτης του τύπου Μπαμπακίντα.

Νικαετός
14-09-05, 12:08
Με έχετε ... μήσει στα delete και edit!!!
ΤΕΛΟΣ δε ξαναγράφω τίποτα...
Οκ με μαζέψατε, τωρα μαζέψτε και καναν άλλον...

Harry , δεν έχει κανείς τίποτα εναντίον σου , απλά πρόσεξε λίγο τους χαρακτηρισμούς σου , ή καλύτερα απόφυγέ τους . Όσα ποστ δικά σου και αν διάβασα , ξεχειλίζουν από φανατισμό και οργή . Η λεπτή ειρωνεία είναι πολύ αποτελεσματικότερη . Δοκίμασέ το , δεν θα χάσεις .

Φιλικά .

sonyp900
14-09-05, 12:09
Με ευχαριστεί το γεγονός ότι ασχολείσται σήμερα με εμάς που σας δουλεύουμε και ΟΧΙ με την "επιτυχία" σας!!! Καλό θα ήταν όλοι οι ολυμπιακοί να ρίξετε μια ματιά στα πρωτοσέλιδα του Πρωταθλητή τις προηγούμενες μέρες και μετά να μιλήσετε :haha Αν θυμάσαι, τελευταία φορά που έπαιξε CL η ΑΕΚ έφερε 6 ισοπαλίες, που σημαίνουν βαθμούς για την Ελλάδα, πράγμα που εσείς δεν το καταφέρνετε απλά γείνεστε περίγελος της UEFA. Νομίζω ότι κάθε εωρωπαϊκή ομάδα θα θέλει να έρχετε για προτιμασία εδώ, και να προπονείτε με εσάς. Όσο για τον Gedo, μόνο και μόνο από αυτά που είπε για την Ξάνθη μας δείχνει περίτρανα πόσο άμπαλο "μέλος" είναι. Αυτά και περαστικά σας.

Gedo
14-09-05, 12:13
Με ευχαριστεί το γεγονός ότι ασχολείσται σήμερα με εμάς που σας δουλεύουμε και ΟΧΙ με την "επιτυχία" σας!!! Καλό θα ήταν όλοι οι ολυμπιακοί να ρίξετε μια ματιά στα πρωτοσέλιδα του Πρωταθλητή τις προηγούμενες μέρες και μετά να μιλήσετε :haha Αν θυμάσαι, τελευταία φορά που έπαιξε CL η ΑΕΚ έφερε 6 ισοπαλίες, που σημαίνουν βαθμούς για την Ελλάδα, πράγμα που εσείς δεν το καταφέρνετε απλά γείνεστε περίγελος της UEFA. Νομίζω ότι κάθε εωρωπαϊκή ομάδα θα θέλει να έρχετε για προτιμασία εδώ, και να προπονείτε με εσάς. Όσο για τον Gedo, μόνο και μόνο από αυτά που είπε για την Ξάνθη μας δείχνει περίτρανα πόσο άμπαλο "μέλος" είναι. Αυτά και περαστικά σας.


Τελικα ρε Μανωλιο πονανε τα παλικαρια?


Υ.Γ
Αν εχεις κατι να απαντησεις για την Ξανθη, εμπρος σε ακουω.
Πες ρε Μανωλιο, εχει κανει κατι? Εχει παρει καποιο τιτλο? Ποσα εισιτηρια κοβει μεσο ορο?

Αντε ορε παλικαρι, για πες μου.

Bayern7
14-09-05, 12:15
Αν θυμάσαι, τελευταία φορά που έπαιξε CL η ΑΕΚ έφερε 6 ισοπαλίες, που σημαίνουν βαθμούς για την Ελλάδα, πράγμα που εσείς δεν το καταφέρνετε απλά γείνεστε περίγελος της UEFA.

Συγχαρητηρια λοιπόν για τους 6 βαθμούς. :haha
6 ολόκληρους βαθμούς!!! Δλδ 1 παραπάνω από τους μισούς περσινους του Ολμυπιακου (10)...
χαχαχαχα
πραγματικά απίθανοι :lol:

HaRRy
14-09-05, 12:24
Μην ασχολείστε άλλο με τα τυπάκια...
Ποια η γνώμη σας (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΜΟΝΟ) για το παρακάτω:
Αυτός ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ που λέγεται ΛΟΥΒΑΡΗΣ και κλίκα των 3 αμυντικών πότε θα ξεριζωθεί ??

Bayern7
14-09-05, 12:35
Μην ασχολείστε άλλο με τα τυπάκια...
Ποια η γνώμη σας (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΜΟΝΟ) για το παρακάτω:
Αυτός ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ που λέγεται ΛΟΥΒΑΡΗΣ και κλίκα των 3 αμυντικών πότε θα ξεριζωθεί ??

Ντάξει για τον Λούβαρη δεν σχολιάζω... :mad:

Για τους αμυντικούς τώρα. Καλύτερο από τον Ανατολάκη δεν έχεις αυτή τη στιγμή.
Πήραμε και τον Καψή, τρομάρα του και από τραυματισμό σε τραυματισμό πάει. Σε ρηχά νερά κινείται..
Ποιον να βάλει; Βάλλα;

@ ADSLgr.com All rights reserved.