PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερυθρόλευκη στρατιά [split 1-1000]



Σελίδες : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Sannin
22-06-05, 01:00
Άλλο Leguen και άλλο Sollied... ;)

HaRRy
22-06-05, 14:46
ΝΕΑ ΜΕΤΑΓΓΡΑΦΗ
============
Παίκτης του Ολυμπιακού θα είναι για τα επόμενα πέντε χρόνια ο Χάρης Παππάς. Ο 22χρονος ακραίος μέσος, περνάει από τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις, ενώ αναμένεται η ανακοίνωσή του από τους πρωταθλητές.
www.contra.gr
==========

Νέο αίμα στην ομάδα... καλό είναι αυτό αν και φέτος με τους "συνταξιούχους" μια χαρά τα πήγαμε!!!

papdoux
22-06-05, 15:13
Ωραια, να κλεινουμε μια μια τις τρυπες γιατι περισυ τραβηξαμε μεγαλο ζορι.

Gothic
22-06-05, 16:28
Πελάτη του ΘΕΙΟΥ... Εγκωμίτης -Μπορμπόκης-Γεωργιάδης-Ναλιτζής .
Καλά που έχετε και μια μοναδική καλή ανάμνηση στις πελατειακές σας σχέσεις μαζί μας για να ξεχνιόσαστε όταν τρώτε κάνα δυο γκολάκια απο την Καλαμαριά σε 2 λεπτά μπας και πέσει ο αιώνιος αντίπαλος... Άρης. Ή φταίει και γι'αυτο το βρώμικο Αθηναϊκό κατεστημένο; :haha
Αλλα έτσι, μια ζωή μίζεροι θα είστε οσο πιστεύετε τα λαμόγια που σας δηλητηριάζουν το μυαλό (Ασλανίδηδες και Ψωμιάδηδες) και νομίζετε οτι για όλα φταίνε οι άλλοι και ποτέ η εκάστοτε προεδράρα που τρέφεται απο το πτώμα της ομάδας σου.

Δεν κάνεις κανένα thread κι εσύ να δούμε τι κόσμο θα μαζέψετε; :D

HaRRy
23-06-05, 11:13
Ηρεμία παρακαλώ...
============
Πίσω στα δικά μας τώρα:

Λύθηκε η συνεργασία Μπριζ-Σόλιντ!
------------------------------------------------
Ανοίγει ο δρόμος για την επισημοποίηση της συμφωνίας ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Τροντ Σόλιντ!
Η Κλαμπ Μπριζ, με ανακοίνωση που εξέδωσε την Τετάρτη (22/06), γνωστοποίησε τη λύση της συνεργασίας της με τον Νορβηγό προπονητή, μετά την απόφαση του 46χρονου ν' αποχωρήσει από την πρωταθλήτρια Βελγίου προκειμένου ν' αναλάβει την τεχνική ηγεσία των νταμπλούχων Ελλάδας.

Αναλυτικά το κείμενο της ανακοίνωσης:

"Το διοικητικό συμβούλιο της Μπριζ έλαβε γνώση των δηλώσεων του κ. Τροντ Σόλιντ που μεταδόθηκαν από το VRT στις 19 Ιουνίου. Το Δ.Σ., στη συνεδρίαση της 21ης Ιουνίου, εννόησε ότι ο κ. Σόλιντ εκδήλωσε την απόφασή του να αφήσει την Μπριζ. Σύμφωνα με τους εργασιακούς νόμους που ισχύουν στο Βέλγιο, αυτό σημαίνει ότι θέτει τέλος στο συμβόλαιό του με τον σύλλογο. Σήμερα (22/06), το Δ.Σ. της Μπριζ γνωστοποίησε στον κ. Σόλιντ ότι δεν ανήκει πλέον στον σύλλογο. Η ανακοίνωση αυτή είναι η μόνη δήλωση που η Μπριζ επιθυμεί να κάνει".

Το συμβόλαιο του Σόλιντ ολοκληρωνόταν το καλοκαίρι του 2006, όμως στο συμβόλαιο των δύο πλευρών υπήρχε ρήτρα 375.000 ευρώ.
Πλέον, αυτό που απομένει να αποσαφηνιστεί αν θα δοθεί ή όχι αυτό το ποσό στην Κλαμπ Μπριζ.

www.sport24.gr

xabikos
24-06-05, 18:47
Καλά που έχετε και μια μοναδική καλή ανάμνηση στις πελατειακές σας σχέσεις μαζί μας για να ξεχνιόσαστε όταν τρώτε κάνα δυο γκολάκια απο την Καλαμαριά σε 2 λεπτά μπας και πέσει ο αιώνιος αντίπαλος... Άρης. Ή φταίει και γι'αυτο το βρώμικο Αθηναϊκό κατεστημένο; :haha
Αλλα έτσι, μια ζωή μίζεροι θα είστε οσο πιστεύετε τα λαμόγια που σας δηλητηριάζουν το μυαλό (Ασλανίδηδες και Ψωμιάδηδες) και νομίζετε οτι για όλα φταίνε οι άλλοι και ποτέ η εκάστοτε προεδράρα που τρέφεται απο το πτώμα της ομάδας σου.

Δεν κάνεις κανένα thread κι εσύ να δούμε τι κόσμο θα μαζέψετε; :D

Και εγώ Παοκτσης είμαι απο μικρός και πολύ φανατικός αλλά όχι όπως τον άλλο! Κρίμα πάντως γιατί σε έριξε στο επίπεδο του και δεν πρέπει να μιλάς έτσι γιατί όπως λες οτι έχουμε τα λαμόγια εδώ και κάνουνε προπαγάνδα (κ συμφωνώ σε αυτό) έτσι έχετε και εσείς τους τσουκαλάδες και τους θέμους που κάνουν το ίδιο. Θέλω να πιστεύω οτι δεν κάθεσε και ακούς τέτοιους ηλίθιους ανθρώπους. Όσο γαι το αθηναϊκό κατεστήμενο νομίζω οτι είναι μέσα στους πιο βασικούς υπέυθηνους για αυτό το χάλι που έχουμε σήμερα και όποιος δεν συμφωνεί με αυτό νομίζω οτι εθελοτυφλέι! Βέβαια φταίνε και άλλοι παράγοντες όπως μεγάλο μερίδιο ευθήνης έχουμε και εμείς οι ίδιοι οι Παοκτσήδες που καθόμαστε και ακούμε τους διάφορους μαλάκες!!
Όσο για το τι κόσμο θα μαζέψουμε είμαι σίγουρος οτι ξέρεις αν είχαμε κ εμείς ένα πρόεδρο σαν τον σωκράτη θα είμασταν όπως είστε κ εσείς τώρα Δηλαδή σχεδόν ένας στους δύο ολυμπιακούς.
Όλα αυτά φιλικά!

klou
25-06-05, 19:47
Και εγώ Παοκτσης είμαι απο μικρός και πολύ φανατικός αλλά όχι όπως τον άλλο! Κρίμα πάντως γιατί σε έριξε στο επίπεδο του και δεν πρέπει να μιλάς έτσι γιατί όπως λες οτι έχουμε τα λαμόγια εδώ και κάνουνε προπαγάνδα (κ συμφωνώ σε αυτό) έτσι έχετε και εσείς τους τσουκαλάδες και τους θέμους που κάνουν το ίδιο. Θέλω να πιστεύω οτι δεν κάθεσε και ακούς τέτοιους ηλίθιους ανθρώπους. Όσο γαι το αθηναϊκό κατεστήμενο νομίζω οτι είναι μέσα στους πιο βασικούς υπέυθηνους για αυτό το χάλι που έχουμε σήμερα και όποιος δεν συμφωνεί με αυτό νομίζω οτι εθελοτυφλέι! Βέβαια φταίνε και άλλοι παράγοντες όπως μεγάλο μερίδιο ευθήνης έχουμε και εμείς οι ίδιοι οι Παοκτσήδες που καθόμαστε και ακούμε τους διάφορους μαλάκες!!
Όσο για το τι κόσμο θα μαζέψουμε είμαι σίγουρος οτι ξέρεις αν είχαμε κ εμείς ένα πρόεδρο σαν τον σωκράτη θα είμασταν όπως είστε κ εσείς τώρα Δηλαδή σχεδόν ένας στους δύο ολυμπιακούς.
Όλα αυτά φιλικά!

Σχεδόν σωστά μίλησες εκτός από το τελευταίο.
Ο πρόεδρος δεν φέρνει το λαό, αλλά ό λαός τον πρόεδρο.Πάρε από παλιά τον Ολυμπιιακό σαν σύλλογο και δές.Ποιος είναι ελκυστικός για ποιον ; Ο κάθε πρόεδρος, ορκίζεται οτί ποτέ δεν θα αφήσει τον Ολυμπιακό .Γιατί ;Γιατί ο λαός του του δίνει δύναμη που χρειάζεται στη μπίζνα του.
Ε ο τελευταίος πρόεδρος(κρόκους) είναι έξυπνος. Βλέπεις ότι κάνει σωστές κινήσεις για να μείνει στην ιστορία.
Αν και έχει κάνει πατάτες κατά καιρούς, έχει προσφέρει σημαντικότατο έργο και ο λαός αυτό το βλέπει και το εκτιμά.
Νομίζεις ότι αν φύγει ο Σ.Κ ο Ολυμπιακός θα μείνει ξεκρέμαστος και δεν θα βρεί δυνατό πρόεδρο;
Όλοι θέλουν τέτοια δύναμη.Τέτοια δύναμη ποτέ δεν πάει ανεκμετάλλευτη.

Agent M
26-06-05, 00:21
Εϊδα σήμερα το DVD που δίνει δώρο το περιοδικό του Ολυμπιακού με τον Τζιοβάννι...
Πραγματικά συγκινήθηκα με όλα αυτά τα στιγμιότυπα των 6 χρόνων παρουσίας του στον Ολυμπιακό!
Τι να λέμε τώρα...

ΑΝΤΕ ΠΑΙΞΤΕ ΛΙΓΗ ΜΠΑΛΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ να ανοίξει το μάτι μας!!!
Από τα τέλη Αυγούστου όμως... Τώρα άλλα πράγματα μας ανοίγουν το μάτι!! :lol: :lol:

xabikos
26-06-05, 03:35
Σχεδόν σωστά μίλησες εκτός από το τελευταίο.
Ο πρόεδρος δεν φέρνει το λαό, αλλά ό λαός τον πρόεδρο.Πάρε από παλιά τον Ολυμπιιακό σαν σύλλογο και δές.Ποιος είναι ελκυστικός για ποιον ; Ο κάθε πρόεδρος, ορκίζεται οτί ποτέ δεν θα αφήσει τον Ολυμπιακό .Γιατί ;Γιατί ο λαός του του δίνει δύναμη που χρειάζεται στη μπίζνα του.
Ε ο τελευταίος πρόεδρος(κρόκους) είναι έξυπνος. Βλέπεις ότι κάνει σωστές κινήσεις για να μείνει στην ιστορία.
Αν και έχει κάνει πατάτες κατά καιρούς, έχει προσφέρει σημαντικότατο έργο και ο λαός αυτό το βλέπει και το εκτιμά.
Νομίζεις ότι αν φύγει ο Σ.Κ ο Ολυμπιακός θα μείνει ξεκρέμαστος και δεν θα βρεί δυνατό πρόεδρο;
Όλοι θέλουν τέτοια δύναμη.Τέτοια δύναμη ποτέ δεν πάει ανεκμετάλλευτη.

Συμφωνώ εν μέρη σε αυτό που λες αλλά σκέψου στην αρχή του κόκκαλη αν δεν είχε την δύναμη να επιβληθεί στο χώρο και δεν έφερνε τα πρωταθλήματα το ένα μετά το άλλο ποιος οπαδός θα τον στήριζε όλοι θα τον έκραζαν Μετά γι αυτόν είναι όλα πολύ εύκολα. Έφερε πρωταθλήματα μάζεψε πάρα πολύ κόσμο Μα πάρα πολύ και στη συνέχεια ποιος θα τον πειραξεί;; Είναι πρώτος μαγκας για μένα!! Βρήκε και κάνει!! Όσο γαι το αν κάνει σωστές κινήσεις;;; Εγώ αμφιβάλλω Προσωπικά αν είχα τέτοιο πρόεδρο με τόσα λεφτά, τέτοια δύναμη, και τόσο κόσμο απο πίσω του κ μου έφερνε προπονητή τον αλέφαντο, τον κόλια και τον λεμονή θα τον έκραζα συνεχώς!! Γιατί η ομάδα σας έχει όλες τις προοπτικές να ανέβει πολύ σε ευρωπαικό επίπεδο αλλά εγω απο ότι κατάλαβα ο κόκκαλης δεν θέλει κάτι τέτοιο!! Γαιτί;; Οι λόγοι είναι πολλοί και ο κάθε υγιώς σκεπτόμενος οπαδός τους έχει καταλάβει!!

klou
26-06-05, 04:08
Μέχρι πρότεινος θα έλεγα οτί συμφωνώ..Αλλά δες τις καινούργιες κινήσεις του Ολυμπιακού,δες και την νέα φιλοσοφία Κόκκαλη.
Ο κόσμος θέλεις Ευρώπη, ο κόσμος κάνει κουμπαντο.Ο πρόεδρος δεν είναι βλάκας.
Προσπαθεί να δώσει αυτό που θέλει ο κόσμος γιατί θέλει να εδρεωθεί.
Δες προπονητή, δες ονόματα που εξετάζονται για μεταγραφές..
Εγώ πιστεύω είναι ζήτημα 1-2 χρόνων για τον ολυμπιακό να μετατραπεί από μια μεγάλη απλά ομαδα,σε μια μεγάλη ευρωπαϊκή ομάδα.

Νικαετός
26-06-05, 08:48
Εγώ πιστεύω είναι ζήτημα 1-2 χρόνων για τον ολυμπιακό να μετατραπεί από μια μεγάλη απλά ομαδα,σε μια μεγάλη ευρωπαϊκή ομάδα.

To άλλο με τον Τοτό το ξέρεις ??? :lol: :lol:

Πέρα από πλάκα όμως ειλικρινά σας το εύχομαι . Πρέπει να πάτε καλά στην Ευρώπη για να δίνετε πόντους στην Ελλάδα έτσι ώστε εμείς σαν δεύτεροι να παίζουμε στο CL ! :twisted: :twisted:

HaRRy
28-06-05, 11:34
Ερχεται ο Σόλιντ και οι... λίστες
===================

Με έτοιμα τα πλάνα του για το «νέο» Ολυμπιακό φτάνει την Τρίτη στην Αθήνα ο Τροντ Σόλιντ.
Ο Νορβηγός τεχνικός θα συναντηθεί με στελέχη των «ερυθρολεύκων» τα οποία και κινούν τα νήματα στον τομέα των μετεγγραφών μιας και οι κινήσεις ενδυνάμωσης του ρόστερ αποτελούν πρώτη προτεραιότητα. Θεωρείται βέβαιο πως ο Σόλιντ τις ημέρες που βρισκόταν εκτός Ελλάδας έχει καταλήξει τόσο στη λίστα των υπό απόκτηση ποδοσφαιριστών, όσο και στην πρώτη εικόνα για το υλικό που διαθέτουν οι νταμπλούχοι Ελλάδας. Το σίγουρο είναι ότι ο νέος προπονητής του Ολυμπιακού θέλει να ενισχύσει την ομάδα του με παίκτες από τη διεθνή αγορά στον άξονα, δηλαδή με έναν κεντρικό αμυντικό, έναν αμυντικό μέσο και έναν κεντρικό επιθετικό, για τον οποίο αναμένεται να δαπανηθούν και τα περισσότερα χρήματα.
(www.sportnews.gr)

HaRRy
28-06-05, 11:37
Ενας ακόμα τίτλος για τον Θρύλο
====================
Το τρεμπλ και όχι μόνο το νταμπλ κατέκτησε ο Ολυμπιακός στην αγωνιστική περίοδο 2004/2005, παίρνοντας στον αγωνιστικό χώρο Πρωτάθλημα και Κύπελλο και στις εξέδρες τον τίτλο της πρώτης στα εισιτήρια ομάδας, αν και δεν αγωνίστηκε και στο συγκεκριμένο τομέα επί ίσοις όροις και αυτό γιατί έδωσε τέσσερα παιχνίδια χωρίς τον κόσμο του στο νέο Καραϊσκάκη.

Πολλοί θα πουν ότι ήταν το νέο γήπεδο που με τις ανέσεις που προσφέρει, «τράβηξε» τον φίλαθλο στις εξέδρες του. Αλλοι πάλι θα πουν ότι ήταν ο Ριβάλντο, ο μεγάλος Βραζιλιάνος σταρ που απέκτησε ο Ολυμπιακός το περασμένο καλοκαίρι.

Σίγουρα και οι δύο εκδοχές περικλείουν μέσα τους μεγάλο ποσοστό ρεαλιστικότητας και αποδίδουν ως ένα βαθμό την αλήθεια, αφού και τα καινούργια γήπεδα, αλλά και οι μεγάλοι σταρ, μπορούν να λειτουργήσουν ως «μαγνήτες» για τον κόσμο.

Εκείνο όμως που πρέπει οπωσδήποτε να συνυπολογιστεί είναι η αγάπη του κόσμου του Ολυμπιακού για την ομάδα του. Αυτή η «τρέλα» που δημιουργεί τη σχέση του φιλάθλου με την ομάδα, τη σχέση με το κόκκινο και το άσπρο και τον δαφνοστεφανωμένο έφηβο.

Ο συνδυασμός λοιπόν όλων αυτών των πραγμάτων οδήγησε τον Ολυμπιακό στην κορυφή, η οποία θα απείχε αρκετά για τους υπόλοιπους αν δεν είχε παίξει η ομάδα μας τέσσερα παιχνίδια κεκλεισμένων των θυρών.

Συγκεκριμένα η ομάδα μας σε 11 παιχνίδια στο Καραϊσκάκη «έκοψε» 305.510 εισιτήρια με μέσο όρο 27.773 ανά παιχνίδι, ενώ η δεύτερη ΑΕΚ, σε 15 όμως παιχνίδια στο ΟΑΚΑ, 414.706 δηλαδή κατά μέσο όρο 27.647 εισιτήρια. Οι υπόλοιπες ομάδες βρίσκονται αρκετά πιο κάτω στην σχετική λίστα και με ευχάριστη έκπληξη τον Εργοτέλη που κατέλαβε την τέταρτη θέση με 139.731 εισιτήρια (μ.ο. 9.980)

www.olympiacos.org
=============

Και φέτος ΠΑΛΙ γεμάτοι θα είμαστε...
Και το καλοκαίρι ΠΑΛΙ γεμάτο θα είναι σαν ΣΙΝΕΜΑ!!!

Μας είδαν οι πελάτες και ζήλεψαν να κάνουν γήπεδο 45.000 το ... 2007
Μέχρι τότε θα γεμίζουν το ... πεταλο του ΟΑΚΑ ...

frouteborass
28-06-05, 14:43
Με το Σόλιντ τώρα θα θυμηθούμε το έπος του Μπιγκόν,καθότι να μου το θυμηθείτε μεσοχρονιά ο Σόλιντ θε είναι μπι γκον...

apxwv
28-06-05, 15:07
ελπιζω πως οχι. ας τον δουμε πρωτο και μετα αν ειναι τον κραζουμε ή τον αποθεωνουμε.
να δουμε και τις μεταγραφες που θα κανουμε γιατι δεν θελω παλι πανω απο 30 το πολυ ενας τριανταρης.

HaRRy
28-06-05, 22:18
Μα γαμω την Ελλαδοάποψή μου μέσα!!!
ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΤΟΝ ΕΙΔΑΜΕ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΑΜΕ!!!
Οσο για τους 30άρηδες ΔΕ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΡΙΜΠΟ ...
Είδαμε και τους νέους στη δική μας αλλα και στις άλλες ομάδες...
Το τέρμα ΑΔΕΙΟ κι αυτοί σουτάρουν στα περιστέρια της εξέδρας!!!
ΔΕ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ

apxwv
29-06-05, 00:20
φυσικα και οχι. γι'αυτο εγραψα και αλλον ενα 30αρι να μου φερει δεν με αποσχολει. αλλα μονο τριανταριδες δεν θελω. και φυσικα συμφωνω μαζι σου στο θεμα οτι ακομα δεν το ειδαμε τον φαγαμε κιολας οπως απαντησα ποιο πανω

alfisti
29-06-05, 21:54
To άλλο με τον Τοτό το ξέρεις ??? :lol: :lol:

Πέρα από πλάκα όμως ειλικρινά σας το εύχομαι . Πρέπει να πάτε καλά στην Ευρώπη για να δίνετε πόντους στην Ελλάδα έτσι ώστε εμείς σαν δεύτεροι να παίζουμε στο CL ! :twisted: :twisted:

και μεις σαν τρίτοι !! :lol: :lol:

HaRRy
29-06-05, 22:02
Για να γελάσουμε και λίγο με τους ... πελάτες...
=============================
Δεν αλλάζει φανέλα ο Κονσεϊσάο
====================
Mπορεί ο Παναθηναϊκός να διαφήμιζε μετά «βαΐων και κλάδων» τον Φλάβιο Κονσεϊσάο αλλά η περίπτωση του Βραζιλιάνου μέσου οδηγείται σε «ναυάγιο». Ο Κονσεϊσάο επικοινώνησε με την Τουρκία και σύμφωνα με πληροφορίες που έρχονται από τη γειτονική χώρα, τα βρήκε με τη Γαλατασαράι που είναι διατεθειμένη να πληρώσει όλα τα χρήματα που αναφέρει το συμβόλαιο του. Ετσι ο παίκτης θα ξεκινήσει προετοιμασία με την τουρκική ομάδα από την 1η Ιουλίου στην Ολλανδία και φυσικά δεν πρόκειται να παίξει ποτέ στον Παναθηναϊκό.
www.sportnews.gr
=========
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ ΑΠΑΤΗ Ο ΤΖΙΓΚΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΚΑΝΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ!!!!!!
Είπα κι εγώ... ΞΟΔΕΥΤΗΚΕ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΣΙΓΚΟΥΝΟΓΙΑΝΝΗ???

coftaras
29-06-05, 22:12
Δεν το διαβασες ολο το ρεπορταζ HaRRy
Για δαιαβασε και αυτα
"Sport24.gr
Μάλιστα, πληροφορίες τον θέλουν να είναι αποφασισμένος να κινηθεί για την απόκτηση άλλου αμυντικού μέσου, μεγαλύτερου ονόματος από τον Φλάβιο Κονσεισάο, στην περίπτωση που ο βραζιλιάνος δεν έχει υπογράψει το συμβόλαιο του μέχρι την Παρασκευή."
Sportime.gr
Ψάχνει άλλο «μπαμ»!
Κάποιοι επιμένουν ότι με τις συνεχιζόμενες αναβολές στον Παναθηναϊκό έχουν καταλάβει ότι το θέμα δεν θα πάει καλά και ήδη έχουν αρχίσει το ψάξιμο. Από τη μία βέβαια ο Γιάννης Βαρδινογιάννης είναι οργισμένος με την στάση του παίκτη, αλλά και γενικότερα για όλο το στόρι που στήθηκε, από την άλλη όμως θέλει να εξαντλήσει κάθε περιθώριο. Δεν μπορεί όμως να περιμένει για πάντα...
Με δεδομένο λοιπόν ότι αν τελικά δεν γίνει η μεταγραφή θα πρόκειται για μια τεράστια επικοινωνιακή ήττα του Παναθηναϊκού αυτό που ακούγεται έντονα είναι ότι οι «πράσινοι» ετοιμάζουν μεγάλη ρελάνς. Όχι, δηλαδή κίνηση του στυλ «αφήνω τον Κονσεϊσάο και παίρνω τον Σελάδες...», αλλά κάτι πολύ πιο ισχυρό, ένα πραγματικό μπαμ"
Ασε να τελειωσουν οι μεταγραφες και μετα τα λεμε.Γελαει καλυτερος οποιος γελαει τελευταιος

Αληθεια δεν ακουσα να σχολιαζεις την δηλωση του προεδρου σου οτι καθε χρονο δεν ερχοντε Ριβαλντο στον Ολυμπιακο.Μηπως ειναι μια ειδος αναγγελια οτι θετος θα την βγαλετε με μεταγραφες τυπου Φλο,Ιβερσεν και αλλα τετοια μικρομεσαια ονοματα ?

HaRRy
29-06-05, 22:24
Ποιος να συγκριθεί μαζί του πραγματικά??????
Και ο Φλαβιο να έρθει το ναυάγιο θα γίνει αργότερα οταν δούνε τα πόδια του οι γιατροί!!
Με διπλό σκίσιμο στον Αχίλλειο τένοντα είναι ο άνθρωπος!!
:-p

coftaras
29-06-05, 22:30
Ελα.....Και εσυ που το ξερεις?Το οτι παιζει συνεχεια τα τελευταια χρονοα δεν σου λεει τιποτα?Εξαλου αν ειχε τετοιο προβλημα γιατι οι Τουρκοι δεν το πουλανε τωρα και θελουν να τον κρατησουν ?Τοσο ηλιθιοι ειναι?

Sannin
30-06-05, 01:23
Άλλοι παίζουν μπάλα με σχισίματα στους τένοντες, άλλους για να τους πάρουν ενώ είναι ελεύθεροι πρέπει να τους δοκιμάσουν πρώτα. :haha

klou
30-06-05, 03:31
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω το εξής . Έρχεται Ιταλός προπονητής,, φέρνει ιταλούς. Έρχεται Σέρβος, κουβαλάει σέρβους, έρχεται νορβηγός, φέρνει νορβηγούς.

Καθυστερημένοι είναι οι τύποι ; :p

Αντί να ψάχνουν για καλούς παίχτες κοιτάνε πως να βολέψουν τους συμπατριώτες τους!

The_StarGazer
30-06-05, 08:53
Να σας δω αγορια μου με Κωνσταντινου και Οκκα στην επιθεση του χρονου. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Οι αντιπαλες ομαδες θα καταργησουν και τον τερματοφυλακα. Με 11 μεσα θα ειναι .!!!


Με διπλό σκίσιμο στον Αχίλλειο τένοντα είναι ο άνθρωπος!!
:-p
Dr. HaRRy.


Άλλοι παίζουν μπάλα με σχισίματα στους τένοντες, άλλους για να τους πάρουν ενώ είναι ελεύθεροι πρέπει να τους δοκιμάσουν πρώτα.
Ονοματα δε λεμε υποληψεις δε θιγουμε. Ενα μονο θα πω και οσοι καταλαβαν καταλαβαν. Το ονομα του αρχιζει απο Ri και τελειωνει σε valdo.

Ουτε παρελαση ο Νορβηγος. Μολις αρχισουν να πεφτουν τα χαρτακια ......

Τελειωνοντας (για την ωρα) .......Να σας δω με Κωντσαντινου και Οκκα του χρονου με Κωντσαντινου και Οκκα . ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

blizard
30-06-05, 09:28
Καλά, έχουν τρελαθεί γενικά οι γαύροι... ονειρεύονται Κωνσταντίνου - Οκκα για να διδάξουν στον κόσμο τι σημαίνει επίθεση με γεννημένους σκόρερ. :)
Άσε που μιλάνε με τα καλύτερα λόγια για το απίστευτο εργαλείο Καραγκούνη, τον Κυριάκο, Μπασινά , σαν να επρόκειτο για παίκτες που σου εξασφαλίζουν το Cl !!!.

Προβλέπετε μεγάλο γέλιο του χρόνου, και να συνεχιστεί με ακρίβεια ο κύκλος των χαμένων προπονητών στο λιμάνι.

HaRRy
30-06-05, 10:00
Ποιο γέλιο βρε φιλαράκο???
ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΟ ΝΤΑΜΠΛ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ???
ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΣΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ???
ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΟ ΦΛΑΒΙΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΚΛΑΣΕ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙ ΝΑΡΓΙΛΕ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ???
Κοίτα τα χάλια σου σε παρακαλώ και ετοιμάσου για το κλάμα πάλι του χρόνου...

Εγω σα γαύρος ουτε το παλτό θέλω ούτε τον Μπαφινά ουτε το Φλοκά ούτε τον Αυταγκούνη ούτε το μοντέλο ούτε κανέναν απο το συνάφι σας...
Τώρα αν ο Σόλιντ είναι τόσο μ@λ@κ@ς και τους πάρει ενω ξέρει πως ήδη η καρέκλα του είναι ηλεκτρική τι να πώ ας τους πάρει... θα έχει ένα μείον απο τα αποδυτήρια...
Μόνο ο Νικοπολίδης άξιζε ως μεταγγραφή ...

Γιατί στο Θρύλο ο κόσμος ΕΙΝΑΙ η ομάδα...

Ejay
30-06-05, 10:12
Δυστυχως στο θρυλο οπως ειπες Harry η ομαδα ειναι ο κοσμος τοθ και γι αθτο δεν προκειται να κανουμε κατι της προκοπης οχι μονο ευρωπαικα αλλα και στο χτισιμο μιας ομαδας που θα την χαιρεσαι οχι μονο οταν ριχνει τριαρες στον εκαστοτε εργοτελη (το αναφερω μονο ως δυναμικοτητα) αλλα οταν μπορει να χτυπησει και να στεκεται ανταξια απεναντι σε οποιαδηποτε μεγαλη ομαδα.
Kαι αυτο δεν επιτυγχανεται εαν γκρινιαζεις και αλλαζεις προπονητες σαν πουκαμισα ασχετως τι αποδιδουν αρχικα.Κανεις δεν φτιαχνει ομαδα τις προκοπης σε ενα χρονο.Προτιμω να μην βλεπω πρωταθλημα για 3 χρονια αλλα να φτιαξω μια ομαδα που να παιζει ποδοσφαιρο και να το ευχαριστιεμαι.

dantouan
30-06-05, 10:19
Kαι αυτο δεν επιτυγχανεται εαν γκρινιαζεις και αλλαζεις προπονητες σαν πουκαμισα ασχετως τι αποδιδουν αρχικα.Κανεις δεν φτιαχνει ομαδα τις προκοπης σε ενα χρονο.Προτιμω να μην βλεπω πρωταθλημα για 3 χρονια αλλα να φτιαξω μια ομαδα που να παιζει ποδοσφαιρο και να το ευχαριστιεμαι.

Μακαρι να ειχαν ολοι την ιδια γνωμη με σενα....

The_StarGazer
30-06-05, 10:52
Ποιο γέλιο βρε φιλαράκο???
ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΟ ΝΤΑΜΠΛ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ???
ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ ΣΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ???
ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΟ ΦΛΑΒΙΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΚΛΑΣΕ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙ ΝΑΡΓΙΛΕ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ???

Οχι. Γελαω με το φονικο επιθετικο διδυμο Κωνσταντινου - Οκκας. Sorry εαν δεν το εδωσα να το καταλαβεις σωστα.


Γιατί στο Θρύλο ο κόσμος ΕΙΝΑΙ η ομάδα...


Δυστυχως στο θρυλο οπως ειπες Harry η ομαδα ειναι ο κοσμος τοθ και γι αθτο δεν προκειται να κανουμε κατι της προκοπης οχι μονο ευρωπαικα αλλα και στο χτισιμο μιας ομαδας που θα την χαιρεσαι οχι μονο οταν ριχνει τριαρες στον εκαστοτε εργοτελη (το αναφερω μονο ως δυναμικοτητα) αλλα οταν μπορει να χτυπησει και να στεκεται ανταξια απεναντι σε οποιαδηποτε μεγαλη ομαδα.
Χρειαζεται ν' απαντησω ????


Μακαρι να ειχαν ολοι την ιδια γνωμη με σενα....
Εγω προτιμω την γνωμη του HaRRy

Ejay
30-06-05, 11:26
Το ποδοσφαιρο δεν ειναι θεμα γνωμης αλλα θεμα γουστου.Προσωπικα (παντα) γουσταρω να βλεπω ωραια μπαλα και μετα βλεπω το αποτελεσμα.Εαν η ομαδα σου παιζει ωραια στην τελικη σε αποζημιωνει και χωρις απαραιτητα να εχεις κερδισει(βλεπε Ελλαδα-Μεξικο).Τα τροπαια θα ερθουν μετα απο συστηματικη αναβαθμιση της ομαδας και τοτε τα απολαμβανεις πιο πολυ γιατι δεν μπορει και κανενας να στα αμφισβιτησει.
Ειμαι φιλαθλος του Ολυμπιακου και τα νταμπλουχος και πρωταθλητης στην Ελλαδα ειναι μονο για να πειραζεις τους φιλους που ειναι οπαδοι ανταγωνιστικων ομαδων.Δεν εχω ποτε αναφερει τα παραπανω σε εναν οπαδο της Χαλκηδονας.δεν εχει και ουσια.Πειραζομαστε μεταξυ μας και αυτο ειναι η χαρα του ποδοσφαιρου.
Αλλα περα απο τα πειραγματα φαινεται η τραγικη αληθεια του ελληνικου ποδοσφαιρου με παραγκες,προεδρους που κανουν τσι@@κια σε θυρες,κυβερνησεις που κανουν τσι@@@κια σε προεδρους και ολοι οι παραπανω δεν δινουν δεκαρα για τους φιλαθλουσ αφου η παρτουζα ειναι για παρτι τους και μονο.

The_StarGazer
30-06-05, 12:20
Το ποδοσφαιρο δεν ειναι θεμα γνωμης αλλα θεμα γουστου.Προσωπικα (παντα) γουσταρω να βλεπω ωραια μπαλα και μετα βλεπω το αποτελεσμα
Εδω θα διαφωνησουμε. Και ξερεις γιατι ??? Το αποτελεσμα δεν ειναι αυτο που μετραει??? Τι να το κανεις να εχει 5-10 ευκαιριες και να μην μπορεις να σταυρωσεις γκολ και ο αλλος με 1 σουτ να σου κανει το 1-0 και ....γεια σας. Τι θα του πεις "Ξερεις εγω σε ειχα κλεισει στα καρε σου" "Ημουνα καλλυτερος" "Σε πατησα κατω" ?? Ε και ??? 1-0 θα σου λεει και θα εχει και δικιο.

klou
30-06-05, 15:10
Μα ο φίλος δεν είπε ότι το αποτέλεσμα δεν μετράει.Είπε απλώς ότι πρώτα βάζει το θέαμα και μετά το αποτέλεσμα και έχει δίκιο.
Το ποδόσφαιρο θα πρέπει να παρακολουθείται χωρίς φανατισμό,ώστε να δείς ποιος νίκησε και να τρέξεις σαν καθυστερημένο 12χρονο να την πείς στον αντίπαλο οπαδό.

Είναι ένα άθλημα που προσφέρει θέαμα ψυχαγωγίας στον κόσμο και σαν τέτοιο θα πρέπει να παρακολουθείται από όλους.
Άλλο να είσαι ένθερμος οπαδός, και άλλο βλάκας οπαδός.
Έβλεπα εχθές Βραζιλία - Αργετινή... Τι με ένιαζε τώρα εμένα αν έχανε 20 - 0 η Βραζιλία.
Είδες τι μπάλα έπεξε ; Μόνο για την μπάλα που παίζουν τα παλικάρια , άσχετοι άνθρωποι από ποδόσφαιρο κάθονται και παρακολουθούν και γουστάρουν!
Αυτό είναι το πρότυπο κάθε ποδοσφαιρικού πρωταθλήματος στον κόσμο .

Τα 90 λεπτά αντιποδόσφαιρο, βρισίδια στην κερκίδα και όποιος νικήσει την λέει στον αντίπαλο, είναι το πρότυπο του αργόσχολου οπαδού που δημιουργεί προβλήματα σε κάθε ομάδα και σε όσους θέλουν να παρακολουθήσουν σαν ΑΝΘΡΩΠΟΙ και όχι σαν ΖΩΑ έναν ποδοσφαιρικό αγώνα .Αυτοί είναι υπεύθυνοι για την στασιμότητα που επικρατεί σήμερα στην Ελλάδα και όσο υπάρχουν παράγοντες λαμόγια που φοβούνται και έχουν κάτι να κρύψουν και χρειάζονται την δύναμη του λαού, τόσο θα υπάρχουν και αυτοί οι βουκεφάλες.

Αν αυτό σου αρέσει τότε φίλε εσύ δεν ψάχνεις να δείς μπάλα.Ψάχνεις μια αφορμή για να μπορείς να βγάζεις τα απωθημένα σου.Και η αφορμή αυτή ονομάζεται Ολυμπιακός.

Δε νομίζεις ότι ο Ολυμπιακός αξίζει κάτι καλύτερο ;

Έλεος πια.Δεν με ενδιαφέρει αν με νικάει ο βάζελος στην έδρα μου.
Με ενδιαφέρει να έρχεται μια ευρωπαϊκή ομάδα και να με σέβεται για την αξία που έχω σαν ομάδα στο γήπεδο και όχι να έχει να λέει μόνο " Είναι τρελλοί αυτοί οι Έλληνες"!
Ώς πότε θα μας αρκεί αυτό δηλαδή ;

spyrosn
30-06-05, 15:31
Το ποδόσφαιρο θα πρέπει να παρακολουθείται χωρίς φανατισμό,ώστε να δείς ποιος νίκησε και να τρέξεις σαν καθυστερημένο 12χρονο να την πείς στον αντίπαλο οπαδό.

Τα 90 λεπτά αντιποδόσφαιρο, βρισίδια στην κερκίδα και όποιος νικήσει την λέει στον αντίπαλο, είναι το πρότυπο του αργόσχολου οπαδού που δημιουργεί προβλήματα σε κάθε ομάδα και σε όσους θέλουν να παρακολουθήσουν σαν ΑΝΘΡΩΠΟΙ και όχι σαν ΖΩΑ έναν ποδοσφαιρικό αγώνα .
Για έμφαση.

HaRRy
30-06-05, 19:36
Αλλη μια Ελληνική Ολυμπιακή "πρωτια" σε ένα άθλημα που έπρεπε να είναι απο τα πολύ γνωστά στην Ελλάδα γιατί έχουμε παντού θάλασσα!!
========================
Δεύτερος στον κόσμο ο Αιμίλιος Παπαθανασίου
Ιστιοπλοϊα/Ειδήσεις

Στην δεύτερη θέση της παγκόσμιας κατάταξης, από την έκτη που κατείχε, ανέβηκε ο ιστιοπλόος μας Αιμίλιος Παπαθανασίου, σύμφωνα με τα στοιχεία της Διεθνούς Ιστιοπλοϊκής Ομοσπονδίας (ISAF).
Η άνοδος κατά τέσσερις θέσεις του Αιμίλιου Παπαθανασίου οφείλεται στις εμφανίσεις του στα τελευταία Γιουρολίμπ στα οποία κατέκτησε πέντε συνεχόμενα μετάλλια, τρία χρυσά και δύο ασημένια, καθώς και την τέταρτη θέση που κατέκτησε στο τελευταίο Γιουρολιμπ στο Κίελο της Γερμανίας...
www.olympiacos.org
=============

HaRRy
01-07-05, 14:09
Ξεκίνημα με ντέρμπι και στόχο την κατάκτηση του τίτλου
30/06/2005 22:36
============
Με ντέρμπι εκτός έδρας με αντίπαλο τον Παναθηναϊκό, θα ξεκινήσει τη νέα σεζόν στο πρωτάθλημα ο νταμπλούχος Ολυμπιακός, που όπως είναι φυσικό έχει ως στόχο την επανάληψη του ντάμπλ και σε αυτή τη αγωνιστική χρονιά. Η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει επίσης στα υπόλοιπα ντέρμπι την 5η αγωνιστική εκτός έδρας την ΑΕΚ, ενώ την 6η θα υποδεχθεί τον ΠΑΟΚ και θα κλείσει τη σεζόν στο στάδιο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» με αντίπαλο τον Ιωνικό.

Τον αριθμό που αντιστοιχούσε στην ομάδα μας (15) τράβηξε ο πρόεδρος της ΠΑΕ Σωκράτης Κόκκαλης, ο οποίος στις δηλώσεις που έκανε ευχήθηκε να γίνει ένα ωραίο πρωτάθλημα, ενώ αναφερόμενος στο ντέρμπι της πρώτης αγωνιστικής τόνισε την πίστη του σε νικηφόρο αποτέλεσμα του Ολυμπιακού.

Στην κλήρωση παρέστη και ο αρχηγός της Εθνικής Βραζιλίας και ποδοσφαιριστής της Μπαρτσελόνα Ροναλντίνιο, ο οποίος ήταν προσκεκλημένος της ΕΠΑΕ, ενώ τιμήθηκαν η Εθνική ομάδα ποδοσφαίρου και παλιές δόξες του ποδοσφαίρου μας.

Το πρόγραμμα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ
-----------------------------------------------
1η Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
2η Ολυμπιακός - Νέος Πανιώνιος
3η Καλλιθέα - Ολυμπιακός
4η Ολυμπιακός - Ακράτητος
5η ΑΕΚ - Ολυμπιακός
6η Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
7η ΟΦΗ - Ολυμπιακός
8η Απόλλων Καλαμαριάς - Ολυμπιακός
9η Ολυμπιακός - Ξάνθη
10η Χαλκηδόνα-Ατρόμητος - Ολυμπιακός
11η Ολυμπιακός - Ηρακλής
12η Αιγάλεω - Ολυμπιακός
13η Ολυμπιακός - Λάρισα
14η Ολυμπιακός - Λεβαδειακός
15η Ιωνικός - Ολυμπιακός
-------------------------------------------------------------
*Στον δεύτερο γύρο οι έδρες αντιστρέφονται

www.olympiacos.org
-----------------------------

papdoux
01-07-05, 18:43
Πρωτη με τους βαζελους. Αυτο το πρωταθλημα θα χασει το ενδιαφερον του απο πολυ νωρις. Αυτο το παιχνιδι πρεπει να γινεται τις τελευταιες αγωνιστικες για να υπαρχει ενδιαφερον. Τωρα το πρωταθλημα θα βαφτει παλι κοκκινο απο τη 16 αγωνιστικη

apxwv
04-07-05, 00:30
τι λετε ρε παιδια να γινει με τις μεταγραφες? το εμ.μπενζα τι λετε θα τον παρουμε?

The_StarGazer
04-07-05, 11:25
Έβλεπα εχθές Βραζιλία - Αργετινή... Τι με ένιαζε τώρα εμένα αν έχανε 20 - 0 η Βραζιλία.
Είδες τι μπάλα έπεξε ; Μόνο για την μπάλα που παίζουν τα παλικάρια , άσχετοι άνθρωποι από ποδόσφαιρο κάθονται και παρακολουθούν και γουστάρουν!
ΟΚ τωρα μας επεισες. Δηλαδη εαν φας μια ξεγυρισμενη 8αρα απο την ομαδα μου στην πρωτη αγωνιστικη, εσυ θα γυρισεις και θα λες για τις 80 ευκαιριες και τα 45 σουτ προς το τερμα. ΟΚ



Τα 90 λεπτά αντιποδόσφαιρο, βρισίδια στην κερκίδα και όποιος νικήσει την λέει στον αντίπαλο, είναι το πρότυπο του αργόσχολου οπαδού που δημιουργεί προβλήματα σε κάθε ομάδα και σε όσους θέλουν να παρακολουθήσουν σαν ΑΝΘΡΩΠΟΙ και όχι σαν ΖΩΑ έναν ποδοσφαιρικό αγώνα .
Εαν λες για τα γεγονοτα στη Ριζουπολη, τοτε και 'γω μαζι σου.



Αν αυτό σου αρέσει τότε φίλε εσύ δεν ψάχνεις να δείς μπάλα.Ψάχνεις μια αφορμή για να μπορείς να βγάζεις τα απωθημένα σου.Και η αφορμή αυτή ονομάζεται Ολυμπιακός.
Ναι ρε. Βγαλε με τωρα και χουλιγκανο επειδη βαζω το αποτελεσμα πανω απο το θεαμα, επειδη παω στο γηπεδο και βριζω (ναι βριζω εσυ δεν βριζεις) και επειδη γουσταρω να την λεω στον HaRRy στον Papdoux ή στον Gedo οταν κερδιζω ή οταν κερδιζουν αυτοι να την λενε σε εμενα τον cofatras και τον WAntilles.

Εαν αυτα ειναι τα κριτηρια σου τοτε μηπως θα ηταν καλο να σκεφτεις να πας προς Αγγλια??? Εκει ουτε βριζουν ουτε φωναζουν, αντε ενα EEEEEEEEE σε καθε γκολ εχουν και λιγο χειροκροτημα.



Δε νομίζεις ότι ο Ολυμπιακός αξίζει κάτι καλύτερο ;
OXI


Με ενδιαφέρει να έρχεται μια ευρωπαϊκή ομάδα και να με σέβεται για την αξία που έχω σαν ομάδα στο γήπεδο
Για την ποια ???? Ευρωπαϊκη τι ?????

Υ.Γ. Δε νομιζω να με περασες για γαυρο?????????? Δεν θελω καν να το σκεφτομαι !!! :scared: :shock:

WAntilles
04-07-05, 14:23
Δε νομίζεις ότι ο Ολυμπιακός αξίζει κάτι καλύτερο;

Μέχρι να κατεβαίνει με επιθετικό στήσιμο, δίχως φόβο, σε όλα τα εκτός έδρας παιχνίδια του C.L., ανεξαρτήτως αντιπάλου -> ΟΧΙ.


Με ενδιαφέρει να έρχεται μια ευρωπαϊκή ομάδα...

Όχι μόνο να έρχεται, αλλά και να πηγαίνετε και εσείς.

Ααααααα, ξέχασα, φοβάστε.


...και να με σέβεται για την αξία που έχω σαν ομάδα στο γήπεδο...

"Αξία σαν ομάδα στο γήπεδο";

Αυτηνής που σφυρίζουν ΑΜΕΣΩΣ το χέρι του Ρουμπέρτου Κάρλους διότι έχει ΚΥΡΟΣ;

Ας καγχάσω, που έλεγε και ο Σταυρίδης.


Ώς πότε θα μας αρκεί αυτό δηλαδή ;

Μέχρι να απομακρύνετε τους τσουκαλάδες, να αποβουστασιοποιηθείτε, και να αποκτήσετε επιτέλους ευρωπαιϊκό προσανατολισμό, όραμα και φιλοδοξίες, όχι στα λόγια αλλά στην πράξη με έργα και αποτελέσματα.

Να ξεφύγετε από την εγχώρια καφρο-πραγματικότητα της γειτονιάς.

HaRRy
05-07-05, 12:04
κωμωδία!!!
=======
ε ρε γελια με αλοϊζι και φλαβιο
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχα
τεραστιο ρεζιλεμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

The_StarGazer
05-07-05, 12:13
XAXAXAXAXA Λαθος topic εεεε???

Αλλη φορα μην βιαζεσαι. Οποιος βιαζεται....γραφει σε λαθος topic. :haha :haha :haha

HaRRy
05-07-05, 12:46
οχι μια χαρά το έγραψα εδώ!!

The_StarGazer
05-07-05, 12:50
Το ειπα γιατι εγραψες τι ιδιο και στο δικο μας topic την ιδια ωρα. Οκ then.

Gedo
05-07-05, 14:45
Ο Μιχαλης Καψης ειναι πλεον παικτης του Ολυμπιακου.

Θωρακιζετε η αμυνα με εναν απο τους καλυτερους αμυντικους της Ευρωπης και ενα απο τα βασικα και
αναντικαταστατα εργαλεια της Πρωταθλητριας Ευρωπης.

HIK248
05-07-05, 15:18
Το link σου παραπεμπει στο in.gr στο άρθρο σχετικα με τους φόρους του George978 :p
,μάλλον αυτο το λινκ ήθελες να βάλεις

http://www.sport24.gr/html/ent/554/ent.74554.asp

Gedo
05-07-05, 15:20
http://www.contra.gr/story.62533.html

HaRRy
05-07-05, 17:07
κι ας αφήσουμε την οικογένεια του κάβουρα με τους κουτσούς και τα φαντάσματα να κοροϊδεύουν τον κόσμο τους για να πουλήσουν κανα διαρκείας των 200 ευρωνε!!!
ε ρε γέλιαααααααααααααααααααα και φέτοςςςςςςς

εισαι μεσα??? χεσε μεσα!!!!!

HaRRy
05-07-05, 17:19
χαχαχαχααχα τι έμπνευση είχα πάλι...
εισαι μεσα?? χεσε μεσα!!! και φέτος στο οακα...

manicx
05-07-05, 17:25
ο καψής θα παίξει σε 10 παιχνίδια και στα άλλα θα είναι τραυματίας...

@ ADSLgr.com All rights reserved.