Σελ. 6 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 131
  1. #76
    Εγγραφή
    25-05-2006
    Μηνύματα
    332
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπα δεν θα ήταν 3πλάσιο, όταν μάθουν τι θέλει ο κόσμος ίσως

    το μεγάλο πρόβλημα είναι το πάνε στο club, βρες αυτό που θέλεις (αν υπάρχει) δες το μέσα σε 24 ώρες και πάνε το πίσω.

    Στο κατέβασμα (δωρεάν ή μη ) απλά ψάχνεις και βλέπεις τίποτα άλλο
    Παρόλα αυτά που λες, το βίντεο κλάμπ είναι ανταγωνιστικό του Vod. Θα συνεχίσει να υπάρχει μαζί με το VOD. Με το τζάμπα της πειρατείας δεν μπορεί να τα βάλει. Μην ξεχνάς οτι στην Ελλάδα, το κόστος μιας σύνδεσης 100 mbps κοστίζει 5-6000 ευρώ. Δεν θα σου έρχεται τζάμπα η ταινία. Με αυτήν την σύνδεση βλέπουν ταυτόχρονα μόλις 20 άτομα. Το βίντεο κλαμπ θα μπορεί με ένα πάγιο 15 - 16 ευρώ να σου προσφέρει απεριόριστες ενοικιάσεις.

  2. #77
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorgosgudelias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρόλα αυτά που λες, το βίντεο κλάμπ είναι ανταγωνιστικό του Vod. Θα συνεχίσει να υπάρχει μαζί με το VOD. Με το τζάμπα της πειρατείας δεν μπορεί να τα βάλει. Μην ξεχνάς οτι στην Ελλάδα, το κόστος μιας σύνδεσης 100 mbps κοστίζει 5-6000 ευρώ. Δεν θα σου έρχεται τζάμπα η ταινία. Με αυτήν την σύνδεση βλέπουν ταυτόχρονα μόλις 20 άτομα.
    Μάλλον τα μπερδεύεις, η σύνδεση πχ με το grix δεν κάνει 5 - 6000 ευρώ
    Μετά έχουμε Unicast, multicast etc

  3. #78
    Εγγραφή
    25-05-2006
    Μηνύματα
    332
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον τα μπερδεύεις, η σύνδεση πχ με το grix δεν κάνει 5 - 6000 ευρώ
    Μετά έχουμε Unicast, multicast etc
    Πόσο κάνει δηλαδή; Όντως με ενδιαφέρει

  4. #79
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorgosgudelias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσο κάνει δηλαδή; Όντως με ενδιαφέρει
    Δεν πληρώνει κάτι, αν και αυτή την στιγμή είναι ανοιχτό μόνο σε isp, αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν μπορεί να αλλάξει

  5. #80
    Εγγραφή
    25-05-2006
    Μηνύματα
    332
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πληρώνει κάτι, αν και αυτή την στιγμή είναι ανοιχτό μόνο σε isp, αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν μπορεί να αλλάξει
    Πως ακριβώς συνδέεσαι στο grix; Πετάς την οπτική και καθάρισες;

    Βασικά θέλει αυτόνομη σύνδεση με εξωτερικό. Οπότε δεν παίζει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giorgosgudelias : 03-02-11 στις 00:10.

  6. #81
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από neshtar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πληρωσω εγω να παω στο λουβρο να δω την τζοκοντα, και οταν παω εκει καταλαβω οτι ο πινακας ειναι πανμικρος και πισω απο προστατευτικο τζαμι και δεν πολυφαινεται και πολυ καλα και τελικα δεν με πολυεντυπωσιασε ο πινακας αυτο σημαινει οτι μ έξαπατησε το Λουβρο οποτε ... μπορω να παω να παρω την τζοκοντα να την κρεμασω στον τοιχο μου "για να βρω το δικιο μου"?
    Παρ το αλλιώς τώρα...
    Αν εγώ πάω στο Λούβρο και μου αρέσει η τζοκόντα και την βγάλω μια φωτογραφία και την κρεμάσω στον τοίχο μου είναι σαν να την έκλεψα; Μπορεί το λούβρο να μου κάνει μύνηση και να απαιτήσει 10.000.000 $ από μένα γιατί τόσο θα κόστιζε το έργο αν το αγόραζα;
    Το λάθος που κάνετε όλοι οι υποστηρικτές αυτής της τρέλας είναι ότι προσπαθείτε να εξισώσετε τα αντίγραφα με τα πρωτότυπα
    Όταν παίρνεις ένα αντίγραφο από κάπου δεν στερείς από κανένα καλλιτέχνη την δουλειά του. Ο καλιτέχνης πληρώθηκε για την δουλειά του στο πρωτότυπο. Αν θέλει μετά να να κάθεται μια ζωή επειδή δούλεψε μια φορά και να πουλάει αντίγραφα τότε αυτό που του αφαιρείς δεν είναι η δουλειά του αλλά η τεμπελιά του

    Αν μπορεί κάποιος να πουλάει αντίγραφα που δεν έχουν καμιά αξία μπορώ εγω να τον πληρώσω με αντίγραφα από ευρώ που δεν έχουν επίσης καμιά αξία
    Γιατί εγώ είμαι κλέφτης και αυτός όχι;

    Δεσμεύομαι ότι δέχομαι να ανεβάζω αντίγραφα από τα ευρώ μου σε αντάλλαγμα για κάθε αντίγραφο που θα κατεβάζω και ότι επίσης δεν με ενοχλεί καθόλου αν τα αντίγραφα από τα ευρώ μου τα αντιγράψουν και άλλοι

  7. #82
    Εγγραφή
    25-05-2006
    Μηνύματα
    332
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL HOL Full
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρ το αλλιώς τώρα...
    Αν εγώ πάω στο Λούβρο και μου αρέσει η τζοκόντα και την βγάλω μια φωτογραφία και την κρεμάσω στον τοίχο μου είναι σαν να την έκλεψα; Μπορεί το λούβρο να μου κάνει μύνηση και να απαιτήσει 10.000.000 $ από μένα γιατί τόσο θα κόστιζε το έργο αν το αγόραζα;
    Το λάθος που κάνετε όλοι οι υποστηρικτές αυτής της τρέλας είναι ότι προσπαθείτε να εξισώσετε τα αντίγραφα με τα πρωτότυπα
    Όταν παίρνεις ένα αντίγραφο από κάπου δεν στερείς από κανένα καλλιτέχνη την δουλειά του. Ο καλιτέχνης πληρώθηκε για την δουλειά του στο πρωτότυπο. Αν θέλει μετά να να κάθεται μια ζωή επειδή δούλεψε μια φορά και να πουλάει αντίγραφα τότε αυτό που του αφαιρείς δεν είναι η δουλειά του αλλά η τεμπελιά του

    Αν μπορεί κάποιος να πουλάει αντίγραφα που δεν έχουν καμιά αξία μπορώ εγω να τον πληρώσω με αντίγραφα από ευρώ που δεν έχουν επίσης καμιά αξία
    Γιατί εγώ είμαι κλέφτης και αυτός όχι;

    Δεσμεύομαι ότι δέχομαι να ανεβάζω αντίγραφα από τα ευρώ μου σε αντάλλαγμα για κάθε αντίγραφο που θα κατεβάζω και ότι επίσης δεν με ενοχλεί καθόλου αν τα αντίγραφα από τα ευρώ μου τα αντιγράψουν και άλλοι
    Λες ασυναρτησίες. Σιγά μη σου φέρουμε τον Ντε Νίρο αυτοπροσώπως για να παίξει μπροστά στην μεγαλειότητα σας για να αξίζει να πληρωθεί. Βασικά γίνεται αλλά θέλει κάποια εκ ευρώ. Αν έχεις πλήρωνε.
    Αυτό που δεν καταλαβαίνει το μυαλό σου είναι οτι είτε το πρωτότυπο είτε το αντίγραφο, αξία έχει το περιεχόμενο. Για να το χρησιμοποιείς εσύ και μόνο εσύ (σπίτι σου, φιλικό-συγγενικό περιβάλλον) πρέπει να πληρώσεις το αντίτιμο που θέλει ο καλλιτέχνης. Αν σου φαίνεται ακριβό τότε δεν αγοράζεις, όπως δεν αγοράζεις και τόσα άλλα.

  8. #83
    Εγγραφή
    05-02-2004
    Περιοχή
    Γαλάτσι
    Μηνύματα
    758
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    13931 / 1023
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 32.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorgosgudelias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Ελλάδα την τελευταία 3ετία χάθηκαν περίπου 20,000 θέσεις εργασίας μόνο στα video club. Στην Ισπανία πλέον είναι έτοιμες οι εταιρίες να αποσυρθούν τελείως από την αγορά και η εγχώρια παραγωγή είναι ένα βήμα από την καταστροφή. Κατά τα άλλα η διαφήμιση πάει καλά.
    Τα επαγγέλματα ανά εποχές ξεπέφτουν, εξαφανίζονται, αντικαθιστώνται από άλλα, που εξυπηρετούν άλλες ανάγκες, έχουν άλλη τεχνολογία κλπ. Έτσι είναι η εξέλιξη. Τι να κάνουμε δηλαδή; Να μείνουμε δηλαδή στην εποχή που όλα τα σκεύη ήταν πήλινα για να έχουν δουλειά οι αγγειοπλάστες;

    Και ο πατέρας μου συνταξιοδοτήθηκε πρόσφατα από τυπογράφος και τα μηχανήματα που χρησιμοποιούσε αξίας μερικών χιλιάδων ευρώ, τα έδωσε για ψίχουλα στην ανακύκλωση, ακριβώς επειδή δεν υπάρχει ζήτηση από νέους να συνεχίσουν το επάγγελμα. Μήπως πρέπει να κατηγορεί τους υπολογιστές και τις νέες τεχνολογίες στις γραφικές τέχνες;

    Η μόδα των βιντεοκλάμπ πέρασε. Μπορεί να κράτησε λίγο, αλλά πέρασε. Χωνέψτε το. Οι εταιρείες παραγωγής τέχνης πρέπει να στραφούν σε άλλα νόμιμα μέσα διακίνησης - πωλήσεων.

  9. #84
    Εγγραφή
    02-11-2003
    Περιοχή
    Επαναπατρισθείς στην Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56.427
    Downloads
    64
    Uploads
    73
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorgosgudelias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η πηγή είναι η ifpi και υπολογίζει οτι θα χαθούν 1,000,000 θέσεις εργασίας από τον τομέα της δημιουργίας στην Ευρώπη μέχρι το 2015 αν δεν αλλάξει κάτι με την πειρατεία.
    Στην Ελλάδα την τελευταία 3ετία χάθηκαν περίπου 20,000 θέσεις εργασίας μόνο στα video club.
    Καλά να πάθουνε.

    Ας σεβαστούνε πρώτα στοιχειωδώς, τον έλληνα θεατή:

    http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=66358



    ΥΓ: Και τα σκουπιδοκανάλια το ίδιο.
    Επιτέλους το ελάχιστο δυνατό, ευέλικτο, και ψηφιακό κράτος. Με διαρκή αξιολόγηση.

  10. #85
    Εγγραφή
    21-09-2009
    Μηνύματα
    270
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από neverlastn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην τα μπλέκετε.. Το ότι να κατεβάζεις είναι παράνομο τις περισσότερες φορές είναι. Αλλά αν θυμάμαι καλά το να ηχογραφείς παράνομα (Τριανταφυλόπουλος φάση) είναι ΝΟΜΙΜΟ αν στο δικαστήριο χρησιμοποιείται για να αποδείξει πιο σοβαρά εγκλήματα.

    Κι εδώ είναι που όλοι όσοι φάγαν τις ομαδικές μηνύσεις πρέπει να κάνουν μία ομαδική μήνυση στις ίδιες τις εταιρίες για το γεγονός ότι δεν τηρούν πιστά τις τακτικές τους (όπως πρέπει να κάνουν και στην Ryanair κ.τ.λ.) Είναι τακτική ενάντιας στον καταναλωτή την μία μέρα να τα δίνεις όλα τζάμπα και την άλλη να τα παίρνεις με μηνύσεις.

    Αν έχουν μία σταθερή πολιτική, ο καταναλωτής θα κάνει αυτό που πρέπει με γνώση των συνεπειών... και τότε θα δούμε ποιος θα είναι χαρούμενος. Όντας μία έτσι μία γιουβέτσι, είναι σαν να σου πουλάνε mp3 του οποίου η τιμή καθορίζεται στην ρουλέτα αφότου το έχεις αγοράσει. Κατάλαβες;

    Οι δισκογραφικές και τα studios χρησιμοποιούν τα torrents για seeding. Για να «πιάσει» μία ταινία ή ένα τραγούδι πρέπει να κατεβαστεί 10-άδες χιλιάδες φορές πριν πάει κάποιος στο δισκοπωλείο να το αγοράσει. Για να πιάσει ένα νέο συγκρότημα πρέπει να παιχτούν τα τραγούδια τους εκατομμύρια φορές από παράνομα mp3 που παίζουν οι DJs παντού, πριν να πάει κάποιος πραγματικός prospect στην συναυλία τους. Αν ήθελαν να κάνουν όλη αυτή τη διανομή (διαφήμιση) με τους άμεσους τρόπους, θα έπρεπε να πληρώσουν δις μόνο στους φόρους. Τώρα απλά το πετάνε στο rapidshare, κάνουν release σε 10 φόρουμ και σε 3 βδομάδες έχουν 120% booked συναυλίες.

    Άλλαξαν οι εποχές. Δεν μπορείς να χρεώνεις για την πληροφορία πλέον ούτε να βασίζεσαι σε φράχτες. Ο μόνος τρόπος να πάρεις τα χρήματα είναι να δίνεις true value και να τα παίρνεις πίσω χοντρά και νόμιμα από το 0.1%, αυτούς που πραγματικά βοηθάς. Οι υπόλοιποι ας τα ακούνε for free και ας κάνουνε spread με word of mouth το πόσο καλός είσαι ώστε να βοηθήσουν το 0.1% να σε βρει με ευκολία. Δείτε και inbound marketing.
    Ωραίος, επίσης έχουν καταγραφεί και φωνές νεοεισερχόμενων τραγουδιστών κλπ για το γεγονός ότι τα torrents βοήθησαν πολύ τη δουλειά τους....
    W550i Τι "ανδροειδή" / "μηλαράκια" και μπλιμπλίκια..
    youtube channel

  11. #86
    Εγγραφή
    10-01-2010
    Μηνύματα
    866
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4975
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Cisco 887VA-W
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν παίρνεις ένα αντίγραφο από κάπου δεν στερείς από κανένα καλλιτέχνη την δουλειά του. Ο καλιτέχνης πληρώθηκε για την δουλειά του στο πρωτότυπο. Αν θέλει μετά να να κάθεται μια ζωή επειδή δούλεψε μια φορά και να πουλάει αντίγραφα τότε αυτό που του αφαιρείς δεν είναι η δουλειά του αλλά η τεμπελιά του
    Μαλιστα. Δηλαδη εσυ αποφασισες οτι ολοι οι καλλιτεχνες θα πληρωνοντε ακριβως 20 Euro, οσο κανει το πρωτο αντιγραφο του cd τους. Απο κει και περα ολοι οι αλλοι 10 εκ Ελληνες θα copiaroun αυτο το πρωτο Cd Κι ολα καλα. Γιατι ετσι σου ρθε εσενα. Αν δε σ αρεσουν οι οροι υπο τους οποιους καποιος πουλαει κατι εχεις καθε δικαιωμα να μην το αγορασεις. Το δικαιωμα να παραβεις τους ορους και να το παρεις με το ζορι απο που προκυπτει?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα βιντεοκλάμπ και τα δισκοπωλεία είναι ήδη νεκρά και αυτό δεν οφείλεται στην πειρατεία. Όπως είπα το επιχειρηματικό μοντέλο των εταιρειών παραγωγής ταινιών και μουσικής είναι στα τελευταία του και προσπαθούν να αρπάξουν ότι μπορούν.

    ........Auto merged post: Valhalla πρόσθεσε 9 λεπτά και 57 δευτερόλεπτα αργότερα ........



    Εσύ είσαι 100% άσχετος...διάβασε λοιπόν και μάθε:


    Λέγεται Audio Home Recording Act κάτσε να το διαβάσεις να ανοίξουν τα μάτια σου.
    ROFLCOPTER

    Royalty based dat drives. Καμια σχεση με το προκειμενο. Εκτως και αν το CDBurner σου εχει SCMS. Που δεν εχει.

    Googlare fair use, για τα βασικα ξεκινα απο Wikipedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Fair_use), για λιγο παραπανω λεπτομερειες μπορεις να τσεκαρεις το stanford (http://fairuse.stanford.edu/Copyrigh...view/chapter9/). Κι αλλες πληροφοριες? US Copyright Office http://www.copyright.gov/help/faq/faq-digital.html

    Και αφου καλυψεις το fair use των νομων περι copyright παμε για Digital Millennium Copyright Act και protection.

    Ευχαριστω για το μαθημα ... δασκαλε

  12. #87
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Νομίζω ότι το θέμα του παράνομου downloading μπαίνει σε λάθος βάση. Ναι οι κάτοχοι πνευματικών δικαιωμάτων νομιμοποιούνται να επιθυμούν την προστασία της δημιουργίας ή επένδυσης τους. Το ότι υπερχρεώνουν δεν είναι σχετικό, ισχύει για πολλά προϊόντα.


    Η ειδοποιός διαφορά στo downloading είναι η ευκολία με την οποία γίνεται. Και λόγω αυτής της ιδιότητας είναι μια μοναδική περίπτωση.
    Η λύση σίγουρα δεν είναι οι μαζικές μηνύσεις και η τρομοκράτηση του κοινού. Αλλά παράλληλα λύσεις όπως "να βγάλουν DRM, περιορισμούς κτλ και εγώ το αγοράζω" είναι υποκριτικές. Κανείς δεν θα πληρώσει για κάτι που τόσο εύκολα παίρνει δωρεάν.


  13. #88
    Εγγραφή
    11-01-2008
    Περιοχή
    Μπουγατσούπολη
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    24άρα
    ISP
    Forthnet
    Router
    Pirelli Ανελαστι
    Path Level
    Interleaved
    Πάντως αν δεν υπήρχαν τα τόρεντ και τα ράπιντ εγώ δεν θα γνώριζα κάποιες μπάντες που τώρα έχω σε μεγάλη υπόληψη.


    Το ζήτημα είναι να παράξουν 3 ειδών προιόντα: φτηνά αντίγραφα, καλής ποιιότητας για τον λαό μέσω νετ, προσιτά cd-dvds των προιόντων (μουσικής, ταινιών) κάτω από τα 15ευρώ, καθώς και προιόντα με έξτρα σκηνές, σε πολυτελή συσκευασία σε προσιτή τιμή.

    Στην rock-metal μουσική αυτό ισχύει εδώ και χρόνια. ΣΥχνά οι ίδιες οι μπάντες προσπαθούν να γίνουν γνωστές μέσω των torrents.

    Στα σύγχρονα μουσικά σκουπίδια που κρατάνε λίγο περισσότερο από 10 μήνες όπου pop, latin, rrnb, rap,hip hop και ολίγον από techno, έχουν μπει στο μπλέντερ, θα πρέπει οι δισκογραφικές να ξεβολευτούν και να πάρουν μεγάλες αποφάσεις.
    Και σε τιμή χώμα να δίνεις στον άλλο το cd του bieber λόγου χάρη, θα προτιμήσει αυτά τα λεφτά να τα τσαλακώσει και να πέξει μπάσκετ με το κοντινότερο κάδο... Η αν το γουστάρει τρελά το χαζοτραγουδο θα το βρει από ίντερνετ ράδιο, κλασσικό ράδιο, youtube ... Γιατί να δεσμεύσει τα χρήματα του για ένα δισκάκι που μετά παό 12 μήνες δεν θα κάνει ούτε για φρισμπι, ούτε για σουβερ...

  14. #89
    Εγγραφή
    30-11-2007
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    115
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Γιατί κυκλοφορούν ακόμη cd εγώ δεν μπορώ να καταλάβω.

    Οπτικοί δίσκοι;

  15. #90
    Εγγραφή
    01-12-2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    970
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Path Level
    Interleaved
    Και κάποια δεδομένα, για τα βιντεοκλαμπ που αναφέρθηκαν προηγουμένως.
    α) Ποιος με διαβεβαιώνει ότι ο κάθε μαγαζάτορας έχει πληρώσει την νόμιμη άδεια για διανομή-ενοικίαση. Το ότι μου πλασάρει το αυθεντικό αντίγραφο με χρέωση ενοικίασης δεν σημαίνει ότι το κάνει νόμιμα(και ούτε πρόκειται να μάθω).
    β)Έχει υποπέσει άπειρες φορές στην αντίληψή μου ότι το αντίγραφο δεν ήταν αυθεντικό.
    γ) Έχουν προσφερθεί οι ίδιοι να μου ενοικιάσουν παράνομα αντίγραφα.
    Και άλλα λοιπά ανάξια λόγου. Αυτά για τους κακομοίρηδες με τις χαμένες θέσεις εργασίας.

Σελ. 6 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 91
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-02-11, 18:50
  2. Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-09-08, 17:07
  3. Μηνύματα: 55
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-07, 16:44
  4. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-06, 22:45

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας